Vrejul magic-Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 25 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se par noutățile?

Sondaj închis pe 20 Ian 2018.
  1. Îmi plac

    75,0%
  2. Mi-e indiferent

    16,7%
  3. Nu-mi plac

    8,3%
  1. ginahozoc

    ginahozoc De-al casei

    Buna ziua dragi moderatori, mai aveti informatii in ceea ce priveste disparitia liniei dedicata cutiilor muzicale?
    La mine nici pana acum nu a reaparut aceasta linie. Am inteles ca la alti colegi fermieri a reaparut. Astept si eu cu rabdare dar sa nu o pierd definitiv, a fost dobandita prin munca .
     
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara Gina. Linia respectiva de vrej a disparut doar jucatorilor care nu aveau nimic amplasat pe ea, respectiv Cutiutele Muzicale. Problema a fost rezolvata si ar trebui ca la toti jucatorii afectati lucrurile sa fi revenit la normal. Daca nu s-a rezolvat problema, poti contacta serviciul suport pentru verificari. Cu altceva nu te pot ajuta.
     
    carmelita67 și donnadmn apreciază asta.
  3. ginahozoc

    ginahozoc De-al casei

    Multumesc frumos, o sa contactez seviciul suport. O seara buna.
     
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Vom verifica si vom modifica tutorialul daca se va impune. Multumim.

    [​IMG]
     
    carmelita67 și donnadmn apreciază asta.
  5. clnmarius

    clnmarius Junior Expert

    Bună ziua
    Referitor la anunțul oficial privind introducerea unei noi linii de vrej din data de 18.12. vă rog să completați și perioada de timp la care se poate activa linia. Termenul de 30 min specificat bănuiesc că se referă la timpul în care crește șansa de drop și nu timpul de "maturare" a liniei.
    Mulțumesc anticipat.
     
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! S-a completat. Multumim frumos.
     
    donnadmn și ANDREE apreciază asta.
  7. IonutXD

    IonutXD Novice forum

    Dupa cum stiti , a fost acel event in care s-au dat cadou 3 velarii care la sfarsitul eventului erau transformate in PE si GG , insa eu le-am pus pe vrej . Acum , daca le scot se vor transforma in PE si GG sau vor ramane in inventar?
     
  8. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Nu acele 3 Velarii erau transformate in PE si GG, ci doar cele construite de tine. Cele 3 raman permanent in joc.
     
    donnadmn apreciază asta.
  9. IonutXD

    IonutXD Novice forum

    Cele care trebuiau transformate in PE si GG le-am pus pe vrej ... Nu am indeplinit misiunea in care le obtineam pe cele permanente... Imi cer scuze ca nu m-am exprimat corect.
     
  10. Chronos

    Chronos Guest

    In acest caz, da, vor fi transformate in PE si GG.
     
    donnadmn apreciază asta.
  11. IonutXD

    IonutXD Novice forum

    Multumesc mult pentru raspuns . O seara buna!

    Edit (Chronos): cu mare drag. O seara buna asemeni.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 25 Dec 2014
    donnadmn apreciază asta.
  12. danyela1971

    danyela1971 Începător forum

    buna ziua!!de ce nu pot amplasa itemul;club de plaja pe nor??
     
  13. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Pentru că este încadrat în categoria "consumabile" în momentul de față. Nu știm când/dacă se va modifica această situație.
     
  14. rodi7070

    rodi7070 Novice forum

    azi am vazut ca a aparut o linie de vrej cu flori. are legatura cu vreun eveniment sau se cumpara ? am tot cautat pe forum si nu gasesc nici o explicatei pentru ea. poate ma puteti ajuta. multumesc
     
  15. .Ionut07

    .Ionut07 Guest

    Da, avem o noua linie tematica la Vrej despre care gasesti toate informatiile AICI. :)
     
    Agro80 și giuly1969 apreciază asta.
  16. rodi7070

    rodi7070 Novice forum

    multumesc mult
     
  17. NM1969

    NM1969 Conte forum

    Cu ceva timp in urma am semnalat ca nu putem amplasa itemul club de plaja pe norisori. Cand credeti ca avem rezolvare la aceasta problema ?
     
  18. Me-Anna

    Me-Anna Guest

    Cateva postari mai sus :

     
  19. #marian2dor#

    #marian2dor# Începător forum

    Buna seara,
    Sper ca acum postez in sectiunea corecta . Problema pe care o intampin este ca mi-a disparut linia de vrej aferenta cutiilor muzicale . Mentionez ca aveam amplasata o cutie pe linia de vrej si as dori sa stiu ce este de facut in aceasta situatie. Multumesc
     
  20. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Buna seara !

    Intr-adevar, a fost o problema cu aceasta linie de vrej, dar lucrurile au fost puse la punct pana la urma. In cazul tau, incearca mai intai o stergere de cache si cookies din browser, eventual foloseste Mozilla Firefox daca nu o faci deja. De asemenea, sterge si cache-ul din Flash Player. Apoi reintra in joc. Daca dupa toate acestea nu ti-a aparut linia de vrej, trimite un tichet la serviciul de suport, desi sper ca nu va fi cazul.