Vrejul magic-Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 25 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se par noutățile?

Sondaj închis pe 20 Ian 2018.
  1. Îmi plac

    75,0%
  2. Mi-e indiferent

    16,7%
  3. Nu-mi plac

    8,3%
  1. #marian2dor#

    #marian2dor# Începător forum

    Multumesc pentru raspunsul promt.
    Mozilla Firefox folosesc, cache-ul din Flash Player l-am sters, mai ramane sa sterg cache si cookie din browser ..... si sper sa se rezolve asa . O seara placuta !
     
  2. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Sa speram ca se rezolva in acest fel. Sa ne tii la curent, te rog (dar nu la 220 ;)) !
     
  3. #marian2dor#

    #marian2dor# Începător forum

    Nu, nu .... ca ramanem cu totii fara ajutor daca fac asa ceva :(.... Momentan nu s-a rezolvat nimic din pacate desi am facut si stergera de cache din browser .... Mai astept 1-2 zile , mai repet stergerile si daca nu "se indura" sa reapara , o sa trimit ticket la suport .Multumesc rabdare si sprijin
     
  4. ginahozoc

    ginahozoc De-al casei

    Buna seara,
    Sa stii ca si eu fac parte dintre cei care inca nu am aceasta linie de vrej. Eu am scris la suport si am primit raspuns (secret). Am vrut doar sa va spun ca mai sunt situatii de acest gen. O seara buna.
     
  5. #marian2dor#

    #marian2dor# Începător forum

    Multumesc frumos Gina . Nu ma simt mai bine stiind ca " a murit si capra vecinului , nu numai a mea" , dar , daca mai sunt si alti fermieri cu aceeasi problema , chiar o sa scriu si eu la suport. Linia mea continea un item , e drept in asteptarea celorlalte 2 , dar tot imi pare rau sa-l fi pierdut. O seara placuta tuturor !
     
  6. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Linia de vrej va aparea in momentul in care ai toate cutiile. Daca zici ca nu ai avut decat una singura amplasata pe linie, atunci ar fi bine sa o cauti in inventar, pentru ca nu a disparut odata cu linia de vrej.
     
  7. ancadoina

    ancadoina Avansat

    nici eu nu mai am linia de vrej chiar daca nu aveam nimic pe ea , de ce sa lipseasca ?
     
  8. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Aceasta linie de vrej a disparut la un moment dat jucatorilor care o detineau neavand nici o cutiuta muzicala amplasata pe linia de vrej.
     
  9. ancadoina

    ancadoina Avansat

    nu mi se pare corect ,in sfarsit asta e ,avem sansa sa o recuperam la urmatoarele oferte pentru cutiute muzicale?
     
  10. Chronos

    Chronos Guest

    Problema a fost rezolvata intre timp, insa vom transmite mai departe faptul ca mai sunt jucatori carora nu le-a reaparut linia de vrej respectiva (fara nici o cutiuta muzicala pe ea). Nu stim daca va mai fi vreo oferta de cutiute muzicale. Au fost deja cateva oferte pana acum.
     
    Agro80 apreciază asta.
  11. horiaflorin41

    horiaflorin41 Scriitor activ

    Buna! Am o nelămurire legata de linia de vrej din " Misiunea Aniversara" care este in curs de desfășurase.
    Am "Regele castana"si nu stiu daca acesta este un pet si este valabil pentru....."25 % mai multe PET pentru parcele și pomi (valabil doar pe Insula Bahamarama).
     
  12. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Acel PET se refera la puncte de experienta tropicale, nu la PET (item). Deci linia de vrej va oferi si un bonus de 25% PET(puncte tropicale) la culegere.
     
  13. bond_james

    bond_james Scriitor în devenire

    buna
    Incepuse la un moment dat sa avem posibilitatea sa cumparam item-uri pentru liniile de vrej care erau incomplete.
    Am nevoie de item-ul "atac cu lance" care este de fapt singurul care l-am pierdut, nerealizand acea misiune in care se oferea.
    Se mai poate achizitiona? S-au de ce nu se face o misiune in care sa ne alegem noi premiile in functie de necesitati?
    Am incercat sa fac rost de el in cadrul misiunii daruieste si comercializeaza dar nu am reusit sa-l gasesc la nimeni...
     
    Modificat ultima dată: 1 Feb 2015
  14. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Este posibil ca acele oferte sa revina. Au mai fost si probabil vor reveni.
     
  15. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Buna ziua!Credeti ca va fi posibil ca in viitor sa se introduca la combina si optiunea de a "recolta" vrejul cu mai multa facilitate?Avem deja aproape 70 de linii si vad ca in continuare suntem recompensati cu altele.Devine obositor si datorita timpului diferit de la linie la linie.Va multumesc!
     
  16. Me-Anna

    Me-Anna Guest

    Buna ziua ,
    Mai jos ai un extras din ultimul newsletter de la producatori :

     
    _Agathon_ apreciază asta.
  17. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Multumesc mult pentru raspunsul rapid!

    edit Me-Anna : cu multa placere
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 4 Feb 2015
  18. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    Buna ziua,
    daca iau itemele de la oferta speciala de Sf. Valentin separat primesc si linia, sau trebuie luat pachetul pt linia de vrej. Multumesc
     
  19. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Va trebui sa iei pachetul ca sa capeti si linia de vrej. Daca iei itemii separat, vei primii doar itemii cumparati.
     
    _Chihuahua_, pisitani și nicoleta_89 apreciază asta.
  20. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    multumesc
     
    _Chihuahua_ apreciază asta.