Vrejul magic-Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 25 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se par noutățile?

Sondaj închis pe 20 Ian 2018.
  1. Îmi plac

    75,0%
  2. Mi-e indiferent

    16,7%
  3. Nu-mi plac

    8,3%
  1. Tudy

    Tudy Mare-maestru forum

    Am o intrebare? La ce linie de vrej se poate obtine lada de animale aurii? Am obtinut una si nu am fost atenta sa vad de unde? Am cautat in faq joc, dar nu am gasit. Multumesc.
     
  2. tchupy

    tchupy Analist forum

    Daca este vorba de "lada de animale de aur" atunci este vorba de randul asta: "Linie de Vrej Noua casă a lui Borsty" care da o "lada de bogatii", care la randul ei cand este deschisa, mai rar da o "lada de animale de aur".
     
  3. dulcica1970

    dulcica1970 Supervizor forum

    Buna ziua ! As dori sa stiu daca la liniile de vrej "Fulg de zapada 1 si 2 " bonusul de + 180% PE se aplica si pentru itemurile amplasate in parcuri.
    Multumesc si spor la farmerit !
     
    MicuNicu, paulici_01, giuly1969 și alți 4 apreciază asta.
  4. Bandit82

    Bandit82 Avansat

    da da la toate rerenurile tropicale o line si una da la toate terenurile continentale
     
    MicuNicu, Criselt, paulici_01 și alți 6 apreciază asta.
  5. tudor395

    tudor395 Începător forum

    Buna.Eu nu am deblocat (inca ) vrejul !E in proiect... Daca am terminat un event (regina carnavalului ),la momentul in care voi activa vrejul,voi gasi linia de vrej in asteptare sau se pierde ?!
     
    SidTheKid, -katnik-, paulici_01 și alți 3 apreciază asta.
  6. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Nu se pierde .
     
    -katnik-, paulici_01, Criselt și alți 6 apreciază asta.
  7. catalin97

    catalin97 Scriitor în devenire

    buna ziua ,, am revenit inapoi pe joc dupa o pauza de doi ani, si cand am intrat la liniile de vrei in loc de 117 imi par 47 jos in coltul din dreapta
    , dar cand dau pe favorite imi apar 117, daca dau scrool in jos din mouse se opreste la 47 , apar doar 47 stie cineva de ce ? si inca o intrebare ... inainte pe telefon foloseam puffin aplicatia acum vad ca nu mai merge , merge la cineva sau nu , eu am ios acum inainte pe android puteam sa intru pe ferma ,,, multumesc frumos si imi cer scuze daca am pus intrebarile gresit pe alta casuta
     
    SidTheKid, davidsiirina08, Criselt și alți 4 apreciază asta.
  8. tchupy

    tchupy Analist forum

    si daca dai selectare pe "toate" nu pe "favorite" cate iti apar la scroll ?
     
    SidTheKid, davidsiirina08, Criselt și alți 4 apreciază asta.
  9. catalin97

    catalin97 Scriitor în devenire

    la fel tot 47. cand dau collect atunci mi le colecteaza pe toate 117. daca vreau sa le colectez individual doar 47 imi apar
     
    SidTheKid, davidsiirina08, Criselt și alți 5 apreciază asta.
  10. xeniaG53

    xeniaG53 Pretendent

    Buna ziua .Am scris echipei suport acum catva timp despre faptul ca nu reusesc sa amplasez item-ul 2x2 pe linia de vrej "Intalnire romantica".Problema nu s-a rezolvat.Le amplasez in parc pe celelalte doua sau problema are totusi o rezolvare ? multumesc.
     
    davidsiirina08, SidTheKid, Criselt și alți 5 apreciază asta.
  11. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Cu siguranță ai primit și răspuns.
     
    SidTheKid, malagambafane, Criselt și alți 2 apreciază asta.
  12. Norocellys

    Norocellys Scriitor activ

    Buna ziua,
    mi-au aparut la vrej 3 linii: Briza verii, Cetos si Corn al abundentei. Stie cineva ce este cu ele? Stiu ca au fost oferte pentru aceste linii de ceva timp, dar acum cand dau click pe ele, nu pot sa le accesez deloc. Va multumesc anticipat!
     
    malagambafane, Criselt și paulici_01 apreciază asta.
  13. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Poti afla apasand "cumpara", se deschide browserul de cumparare si acolo te lamuresti ce face fiecare de la "i" din cerculet!
     
    Criselt, paulici_01 și vinfiert apreciază asta.
  14. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    In plus, daca le cumperi, ti le duce undeva spre coada vrejului, asadar le vei gasi cautandu-le dupa nume atunci cand vei dori sa le completezi cu itemi.
     
  15. Norocellys

    Norocellys Scriitor activ

    Ce nu se intelege din: 'nu pot sa le accesez deloc'? Cand dau click atat pe cerc cat si pe conturul itemelor, nu se intampla nimic.
    De exemplu, la Hotul de prajiturele, indiferent unde dau click, ma redirectioneaza catre misiunea de la cooperativa, pe cand la cele trei linii...
     
    malagambafane, Criselt, paulici_01 și alți 2 apreciază asta.
  16. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Ma aflu in aceeasi situatie . Este posibil sa fi aparut din eroare, fiind oferte aleatorii. Nu sunt disponibile la Magazinul de accesorii sau la ceasul eventurilor (pentru a fi directionat catre banca), deci nu le putem cumpara. Mai exista varianta sa fi achizitionat o parte din linii la o aparitie anterioara a acestora.
    Sunt singurele explicatii, nefiind semnalate probleme in aceasta privinta.
     
  17. oni2012

    oni2012 Cunoscător forum

    La mine apare la Promoții și chiar mă redirecționează pentru tranzacție!
     
  18. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Pai si atunci cum stii ca exista oferta? Doar n-ai "presupus"! La mine a aparut in bara de eventuri, am apasat cumpara, mi-a deschis browserul si acolo am studiat fiecare vrej in parte, dar nu m-au interesat... Au aparut si la vrejuri incomplete, dar nu am incercat sa le accesez de acolo, poate asta e situatia ta!
    [​IMG]

    Apropos, exista informatia si la vrejuri incomplete! Si daca apas pe el redirectioneaza spre tranzactie!
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 10 Dec 2021
    derby54, malagambafane, oni2012 și alți 3 apreciază asta.
  19. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO


    De la vrej. Dau clic pe nor si nu se intampla nimic.


    vrej.PNG

    Crede-ma, nu induc pe nimeni in eroare. Nu-mi apare la Promotii sau Ceas.


    ceas.PNG
     
  20. RazvanAndrei

    RazvanAndrei Expert forum


    Corect, total de acord. Insa apar aleatoriu pentru toata lumea care nu le detine? De exemplu, eu nu le am. Insa una dintre liniile de vrej o am la "Linii incomplete", insa cand apas pe ea, nu se intampla nimic -nici sa cumpar, nici sa apas. Ma gandesc ca asta ar putea fi considerata drept "problema tehnica"?
     
    paulici_01, davidsiirina08, derby54 și alți 3 apreciază asta.