Vrejul magic-Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 25 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se par noutățile?

Sondaj închis pe 20 Ian 2018.
  1. Îmi plac

    75,0%
  2. Mi-e indiferent

    16,7%
  3. Nu-mi plac

    8,3%
  1. regine_lory70

    regine_lory70 Începător forum

    Am si eu o problema,nu gasesc itemurile Tema fluture si Frunze dansatoare ,am cautat peste tot.
     
    paulici_01, -iulia1992-, MicuNicu și alți 2 apreciază asta.
  2. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Imi lipseste itemul "Asi din hirtie" In iulie am avut probleme cu laptop-ul si am lipsit 2 saptamani. Asta este! Sper sa-l pot cumpara in viitor!
     
    paulici_01, -iulia1992-, MicuNicu și alți 2 apreciază asta.
  3. geta57

    geta57 Rutinat

    Caută-le în parcuri sau pe liniile de vrej.
     
    paulici_01, -iulia1992-, MicuNicu și alți 2 apreciază asta.
  4. valemnd158

    valemnd158 Junior Expert

    Eu vin cu o problema legata de vrej, poate ma ajuta cineva. Am deblocat acum vrejul de la misiunile de la cooperativa si nu reusesc sa il accesez. Am incercat si reimprospatare, am incercat si relogare, nu reusesc nicicum
     
  5. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Incearca alt browser, daca lucrurile stau cum spui.
     
    in.the.rain, valemnd158, paulici_01 și alți 2 apreciază asta.
  6. z.zoita

    z.zoita Junior Expert

    se va mai putea obtine itemu fermier castana
     
    paulici_01, in.the.rain, valemnd158 și alți 2 apreciază asta.
  7. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Nu detinem informatii in aceasta privinta.
     
    paulici_01, in.the.rain, valemnd158 și alți 2 apreciază asta.
  8. z.zoita

    z.zoita Junior Expert

    multumesc
     
    MicuNicu, paulici_01, in.the.rain și alți 3 apreciază asta.
  9. geta57

    geta57 Rutinat

    Încearcă acum la D&C. Oferă ceva mai valoros ca să-l poți obține.
     
    in.the.rain, paulici_01, valemnd158 și alți 2 apreciază asta.
  10. z.zoita

    z.zoita Junior Expert

    am incercat dar nimeni nu il are mai demult il caut si acuma am vazut la D&C mai multa lume il cauta , nu a fost nici la vinzare sa-l poti cumpara imi lipseste la o linie de la vrej unde da puncte si o efectivitate mai mare 5% la super compos
     
    Modificat ultima dată: 5 Feb 2022
  11. carmella

    carmella Novice forum

    Părerea mea este ca la o ferma cu atâtea parcele ar trebui inventat un dispozitiv de căutare care sa te ajute sa localizezi un item in multitudinea de articole datatoare, strecurat printre copaci sau in dosul cine știe cărui item stufos ( ca design, desigur) . Si eu am căutat in disperare "Ocupat ca un urs" care nu se distingea dintre copacii printre care era înghesuit....Dar mai ales când ai de "scărmănat" 145 linii de vrej in speranța ca poate l-ai amplasat deja acolo
     
  12. cory58

    cory58 Novice forum

    itemul "uns cu toate alifiile", unde se gaseste?
     
    valemnd158, MicuNicu, GERAMA și alți 2 apreciază asta.
  13. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Se poate castiga doar la roata... S-a creditat randul de vrej , itemurile trebuiesc castigate...
    ''De asemenea, la sfârșitul săptămânii, se va credita tuturor jucătorilor care dețin cel puțin un item de mai jos Rândul de Vrej Tichete de petrecere 9, pe care se pot amplasa următoarele premii jackpot de la Roata norocului: Viespe Hellion, Vânătorul de fantome, Răzbunarea liliacului, Disruptorul galaxiei, Uns cu toate alifiile.''
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 26 Feb 2022
  14. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Problema pe care o semnalez este ca dorind sa mut anumite linii in "folderul" favorite de undeva mai din "spate" (pagina 52 cu preponderenta, nu stiu de ce) intre primele linii unde sa am acces usor pentru a activa bonusuri de tipul eficienta SC, procente de drop, plus 1 la pomi, procente de timp la itemi, etc. Ma lasa sa aduc linia respectiva in pozitia pe care o doresc, dar imi muta automat alta linie tot din primele pagini aproximativ in pagina din care am adus linia cu pricina. Serviciul asistenta mi-a spus ca ei nu pot sa ma ajute cu rearanjarea. Rog moderatorii sa semnalizeze aceasta problema la BP. Est frustrant sa tot incerci aducerea unei linii in locul dorit ca in urmatorul minut sa constati ca alta linie si-a luat zborul si trebuie sa cauti in tot vrejul sa vezi unde a ajuns. Multumesc
     
  15. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Este semnalată de mult timp, mai greu de rezolvat din păcate.
     
    tcmxxl1975, jagarella, paulici_01 și alți 4 apreciază asta.
  16. Laurentiu909

    Laurentiu909 Scriitor în devenire

    Buna ziua!
    In anuntul de ieri, Pachetul Vrej magic Iazul cu rațe, scrie ca vrejul ofera 10 Ladă de provizii pentru fermă VIII, iar in joc, se pare ca doar 1...pana la urma unde este greseala?
     
    valemnd158, rjean777, paulici_01 și alți 5 apreciază asta.
  17. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Tot una arata si la mine...
     
  18. Laurentiu909

    Laurentiu909 Scriitor în devenire

    Vad ca s-a modificat anuntul, si e doar 1 acum
     
  19. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    A fost o greseala de tastare, a fost un zero in plus.
     
  20. maimutica

    maimutica Supervizor forum

    Buna seara! Am si eu o intrebare , la aceasta linie de vrej iazul cu rate , fiecare item trebuie cumparat cu 159 de mamudele ? Sau toata linia costa 159 de mamudele ?
     
    valemnd158, in.the.rain, paulici_01 și alți 4 apreciază asta.