Vrejul magic-Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 25 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se par noutățile?

Sondaj închis pe 20 Ian 2018.
  1. Îmi plac

    75,0%
  2. Mi-e indiferent

    16,7%
  3. Nu-mi plac

    8,3%
  1. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Nu am incercat,unul din sloturile de aur il tin ocupat in cazul asta de un bonus +100% la adaposturi,care imi da intre un +2 pana la +4 animale,in functie de ce upgrade am la adapost.

    Acuma mi-am dat seama ca inca pot incerca varianta care mi-ai zis daca anulez bonusul ala, si se fac instant! Asa avem mult mai mult timp la dispozitie,problema va fi la furaje numai. Ms de atentionare.
     
    Modificat ultima dată: 20 Mar 2022
  2. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    Bună ziua,
    Î-mi puteți spune vă rog, unde găsesc linia de vrej '' Pași siniștrii în timp II '' , mulțumesc!
    Am upgradat itemurile Turnul liliecilor în Turnul liliecilor comod și Trebuie să existe ordine în Trebuie să existe 1.
    Aceste itemuri fac parte din linia de vrej '' Pași siniștrii în timp '' , linie pe care acum nu o mai pot folosi deoarece nu mai recunoaște itemii upgradați.
    Ce-i de facut mai departe? Soluții?
    Mulțumesc!
    O zi cât mai plăcută!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 3 Mai 2022
    malagambafane, paulici_01, MicuNicu și alți 3 apreciază asta.
  3. Nemo

    Nemo Forum Moderator Team Farmerama RO

    Bună ziua, informațiile aferente eventului le găsești AICI.
    După cum știm deja, itemii odată upgradați nu pot fi întorși in forma inițială.
     
    mariuta48, malagambafane, paulici_01 și alți 4 apreciază asta.
  4. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    Bună,
    Știu unde să găsesc informațiile necesare, problema mea este că nu găsesc vrejul, eventul l-am făcut, vrejul l-am cumpărat, ... cred, ... :D
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 3 Mai 2022
    malagambafane, MicuNicu, valemnd158 și alți 2 apreciază asta.
  5. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Buna! Scrie timp si apare.
    [​IMG]
     
    malagambafane, MicuNicu, valemnd158 și alți 4 apreciază asta.
  6. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    Bună,
    Mulțumesc foarte frumos, Măriuța! Am încercat și asta, se pare că în van. Nu-i bai, aștept să apară la vânzare, sau o să caut itemii de la primul event, măcar să am prima linie funcțională. Nu știu, se pot dărui la D&C? Acolo-i ultima speranță.
    Seară frumoasă!
     
    malagambafane, MicuNicu, valemnd158 și alți 3 apreciază asta.
  7. gabi_83i

    gabi_83i Junior Expert

    Salut ,
    Am vazut ca exista un rand de vrej Secretul lui Mos Craciun 2, oricum nu-l am complet imi lipseste un item, dar am o mare nelamurire , chiar e real ce scrie acolo ca se reinitializeaza la 4380 de ore, adica fix la jumatate de an ?Adica e pe bune? sau e vreo greseala? adica nu stiu cu sa spun , cum sa ma exprim , e real asa ceva sau e vreo gluma?Incaodata imi cer scuze ,ca am scris aici , da de mult timp nu am mai ramas cum se spune cu ,,gura cascata ,,

    O zi buna
     
  8. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Da.
     
    MicuNicu, paulici_01, in.the.rain și alți 4 apreciază asta.
  9. z.zoita

    z.zoita Junior Expert

    am o intrebare la oferta noua pentru pachet vreju magic teren rural rotativ de maine nu este specificat cat timp ofera 50%PE/PET imi cer scuze caci intreb aici nu stiam unde trebuie sa scriu va multumesc
     
    zeepinkstar, valemnd158, in.the.rain și alți 5 apreciază asta.
  10. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    12 ore. Anuntul este actualizat.
    Multumim!


    Ofera +150%. Corectat.
     
    Modificat ultima dată: 16 Iun 2022
  11. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Asteptarea a luat sfarsit! Putem lua mult asteptatul bonus!
    [​IMG]
     
    clauliviu, Adynicolae, derby54 și alți 13 apreciază asta.
  12. Tudy

    Tudy Mare-maestru forum

    In aceste combinatii se pune super hrana sau hrana normala?
     
    clauliviu, in.the.rain, paulici_01 și alți 3 apreciază asta.
  13. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    hrana normala
     
    clauliviu, in.the.rain, paulici_01 și alți 4 apreciază asta.
  14. Tudy

    Tudy Mare-maestru forum

    cu superhrana nu ar fi mai usor?
     
    clauliviu, in.the.rain, kameliana59 și alți 3 apreciază asta.
  15. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Nu ai de ce sa folosesti superhrana, si cu hrana normala se fac instant animalele,pui hrana si e gata de cules.
     
    clauliviu, in.the.rain, kameliana59 și alți 3 apreciază asta.
  16. Tudy

    Tudy Mare-maestru forum

    Asta intrebasem, cum se fac animalele instant pe ferma, nu pe ce tropicala. Care este reteta sigura ca am vazut tot felul de calcule?
     
  17. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Activarea a 5 itemuri Arta pulverizarii florilor iti asigura animalele instant atat pe ferma, cat si pe insula. Ai destul timp la dispozitie sa jonglezi intre cele doua. Cateva bonusuri de recolta, bonus de animale, itemuri Cosas, adaposturi neon, roz, mii de hrana la fiecare animal si... umpli sura de animale.
     
    clauliviu, in.the.rain, zeepinkstar și alți 5 apreciază asta.
  18. Tudy

    Tudy Mare-maestru forum

    Era simplu daca aveam atatea Arta pulverizarii florilor, dar nu am. Ideea era cum le combini sa iasa instant, de exemplu, daca ai doar 3 itemuri.
     
    clauliviu, in.the.rain, paulici_01 și alți 2 apreciază asta.
  19. lentzica_blue

    lentzica_blue Avansat

    Buna seara! Ar putea cineva sa mi spuna cum se numeste randul de vrej care da +2 la plante,inclusiv la cele de event? Multumesc!
     
    raisa2005, clauliviu, MicuNicu și alți 3 apreciază asta.
  20. geta57

    geta57 Rutinat

    Nu cred că este așa o linie. Poate faci referire la produsul meșteșugăresc Chutney de morcovi și miere care dă +2 la plante pt 18 ore cu posibilitatea de a prelungi cu Tarta pinkie pie cu încă 30%.
     
    paulici_01, raisa2005, clauliviu și alți 3 apreciază asta.