Vrejul magic-Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 25 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se par noutățile?

Sondaj închis pe 20 Ian 2018.
  1. Îmi plac

    75,0%
  2. Mi-e indiferent

    16,7%
  3. Nu-mi plac

    8,3%
  1. mishakrmen

    mishakrmen Novice forum

    cand a fost la roata complexul ciupercilor vrajitoresti ca nu-l gasesc pentru vrej sau a fost dat in alta parte?
     
    evasilyana, paulici_01, in.the.rain și alți 5 apreciază asta.
  2. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Nu a fost, urmează să fie lansat.
     
    DaNuTz1988, paulici_01, in.the.rain și alți 6 apreciază asta.
  3. hellena21

    hellena21 Rutinat

    Am visat eu sau citisem pe undeva ca va fi introdus Complexul ciupercilor vrajitoresti ca jackpot la roata si vom primi fiecare cate un item pentru vrej? Nu mai gasesc nimic legat de treaba asta....
     
    clauliviu, in.the.rain, z.zoita și alți 3 apreciază asta.
  4. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Cauta mai bine, apare la ora 15.
     
    vyyo5252, clauliviu, in.the.rain și alți 5 apreciază asta.
  5. hellena21

    hellena21 Rutinat

    De asemenea, se va credita tuturor jucătorilor care dețin cel puțin un item de mai jos, Rândul de Vrej Tichete de petrecere 10, pe care se pot amplasa următoarele premii jackpot de la Roata norocului: Apartamentul Smotocel, Apartamentul pisicii-vrăjitoare, Apartament de pisică cu grădină, Apartament de pisică aventuros, Complexul ciupercilor vrăjitorești.

    De gasit, am gasit int-un final, dar tot nu inteleg. O fi "prea sfarsit de an" pentru mine.... :eek:
    Primim un complex toti cei care avem cel putin unul din apartamente in inventar? Ca in acest caz, eu nu am primit complexul....
     
  6. -alexutza14-

    -alexutza14- Scriitor activ


    Cei ce au deja unul din itemii precizati mai sus, vor primi automat linia de vrej. Nu primesti nici un complex, il poti obtine de la roata.
     
  7. hellena21

    hellena21 Rutinat

    Gata, m-am lamurit! Cred ca citeam eu "din doi in doi"... Acum are logica! Multumeeesc! ;)
     
    z.zoita, clauliviu, in.the.rain și alți 3 apreciază asta.
  8. grande.g5

    grande.g5 Începător forum

    Buna ziua . Va rog sa-mi spuneti de ce nu gasesc 2 randuri de vrej pe care eu cred ca am finalizat cerintele ...si anume randul "Captura lui Kraken" si "Vrajitoarea de mlastina".
    Multumesc !
    Zgrande.g5 ( grande.g5)
     
    paulici_01, MicuNicu, z.zoita și alți 4 apreciază asta.
  9. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna seara!

    Ar trebui sa fie la randuri de vrej incomplete.
     
    paulici_01, MicuNicu, z.zoita și alți 4 apreciază asta.
  10. grande.g5

    grande.g5 Începător forum

    buna ...randurile respective ...nu sunt alocate deloc...am verificat fiecare rand :(
     
    in.the.rain, paulici_01, MicuNicu și alți 4 apreciază asta.
  11. geta57

    geta57 Rutinat

    Dacă știi cum se numesc le poți căuta și cu ”lupa” de sus-stânga.
     
    in.the.rain, paulici_01, MicuNicu și alți 4 apreciază asta.
  12. grande.g5

    grande.g5 Începător forum

    nu sunt inteleasa ...nu sunt alocate ...ce am gresit...nu inteleg
     
  13. tchupy

    tchupy Analist forum

    Randul de vrej "Captura lui kraken" nu este cu "finalizare de cerinte", acesta s-a obtinut prin cumparare de aici: https://board-ro.farmerama.com/thre...și-itemuri-speciale.11725/page-12#post-431521 , rand care costa in total 33.95 euro.
    Daca l-ai cumparat si nu l-ai primit trebuie sa trimiti ticket la serviciul suport. La celalat rand la fel trimiti ticket, daca esti sigura ca ai finalizat eventul.
     
  14. grande.g5

    grande.g5 Începător forum

    multumesc...am inteles ...stima tchupy
     
    MicuNicu, paulici_01, in.the.rain și alți 2 apreciază asta.
  15. geta57

    geta57 Rutinat

    Au apărut 4 linii noi de vrej. 2 se cumpără de la magazin dar celelalte 2 de unde le procurăm? ”Pachetul de vrej magic acvamarin” le conține pe toate 4?
     
  16. tchupy

    tchupy Analist forum

    randurile "samhain"si "comoara lui kraken" sunt in acelasi pachet de 2,29 euro (pachet vrej acvamarin)
    randurile "prada lui kraken", "matura de primavara", "straniu"sun in alt pachet de 3,79 euro (pachet vrej purpuriu)
     
    paulici_01, MicuNicu, in.the.rain și alți 2 apreciază asta.
  17. geta57

    geta57 Rutinat

    Ultimele 2 mă interesează dar nu dau de ele. Oare unde le pot găsi, la magazin am numai celelalte 2.
     
    paulici_01, MicuNicu, clauliviu și alți 2 apreciază asta.
  18. tchupy

    tchupy Analist forum

    Daca le ai aparute noi si sunt goale da click pe ele si te duce la magazin. Daca nu le ai atunci este posibil sa le fi cumparat deja intr-o oferta anterioara, (au mai fost la achizitie).
     
    paulici_01, MicuNicu, clauliviu și alți 3 apreciază asta.
  19. geta57

    geta57 Rutinat

    Am dat click dar îmi apare numai pachetul acvamarin. Poate se obosește un moderator și mă îndrumă.....
     
    paulici_01, MicuNicu, clauliviu și alți 3 apreciază asta.
  20. Fix-it

    Fix-it Forum Moderator Team Farmerama RO

    Nu am cum să mă uit în ferma ta!
    Îți sugerez să folosești funcția de căutare, eventual scriind Kraken sau straniu, e posibil așa cum s-a presupus anterior să le ai deja, poate parțial, de aceea nu-ți mai apare pachetul complet de achiziționat!
     
    paulici_01, MicuNicu, raisa2005 și alți 2 apreciază asta.