Vrejul magic-Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 25 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se par noutățile?

Sondaj închis pe 20 Ian 2018.
  1. Îmi plac

    75,0%
  2. Mi-e indiferent

    16,7%
  3. Nu-mi plac

    8,3%
  1. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Pai ai citat raspunsul. o_O
    Cand cumperi vrejul, primesti doar vrejul. Poti amplasa orice alt item pe linia de nori.
    Mini-eventul este "
    Oferte linii de Vrej și itemuri speciale", asta insemnand ca poti cumpara linii de vrej si/sau itemuri speciale. Deci itemurile din aceasta oferta le poti cumpara sau nu, cum doresti.
     
  2. afirut99

    afirut99 Pretendent

    Multumesc,

    Da, am citit si am inteles inainte de-a cumpara linia de vrej. Am cumparat Linia de Vrej Caju drăguț, dorind sa o completez, nu-mi permite sa amplasez alte itemuri, ma directioneaza spre Articole de sezon.

    Revin cu intrebarea De ce nu pot amplasa alte itemuri?
     
  3. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Eu am amplasat ce aveam in plus prin inventar. Nu stiu de ce tu nu poti si in forum nu putem face verificari. Trimite un tichet la suport pentru verificarea contului.
     
  4. afirut99

    afirut99 Pretendent

    Multumesc mult!
    Cu ceva timp in urma am pierdut adresa veche de e-mail de la inregistrarea in cont, de cateva ori am trimis (User:, Id:) la suport pentru verificarea contului si inlocuirea vechii adrese, dar neavand acces la vechiul e-mail, nu am primit confirmarea inlocuirii noii adrese de e-mail.
    Deci, nu stiu cum sa procedez.

    Am mai incercat sa amplasez itemurile din ferma, pe linia de nori, dar tot nu reusesc.
    Multumesc pentru ajutor!


     
  5. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

     
    in.the.rain, -katnik-, paulici_01 și alți 3 apreciază asta.
  6. fabian201070

    fabian201070 Avansat

    si eu am luat linia de vrej si am amplasat itemi din inventar nu este nevoie sa cumperi itemi
     
    in.the.rain, -katnik-, paulici_01 și alți 3 apreciază asta.
  7. afirut99

    afirut99 Pretendent

    Am bucuria reusitei, am amplasat itemurile din ferma. Multumesc tuturor, pentru sustinerea voastra. O zi cu spor in toate!
     
    paulici_01, in.the.rain, _Agathon_ și alți 3 apreciază asta.