Vrejul magic-Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 25 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se par noutățile?

Sondaj închis pe 20 Ian 2018.
  1. Îmi plac

    75,0%
  2. Mi-e indiferent

    16,7%
  3. Nu-mi plac

    8,3%
  1. Chronos

    Chronos Guest

    Dar nu ai itemii respectivi, nu?
     
    donnadmn apreciază asta.
  2. marius_aurelian15

    marius_aurelian15 Novice forum

    Nu am itemii respectivi
     
  3. Chronos

    Chronos Guest

    In acest caz linia de vrej iti este inutila. Itemii respectivi, dupa parerea mea nu cred ca vor mai fi disponibili la vanzare. Au fost disponibili in trecut, pe rand iar apoi, la un timp relativ scurt au mai fost disponibili jucatorilor pentru a ii cumpara. La minievenimentul Daruieste si Comercializeaza nu au fost disponibili.
     
    donnadmn apreciază asta.
  4. marius_aurelian15

    marius_aurelian15 Novice forum

    Cutia muzicală "Inorog"
    Cutia muzicală "Carusel"
    Cutia muzicală "Balerina"
    cum pot să obțin în afară de secţiunea "Special"
    pentru că nu pot sa fac rost de mamudele.
    Mulțumesc.

    dar nu toți au cele trei itemuri
    Mulțumesc.


    Este disponibil la Complexul Comercial contra sumei de 100 de mamudele, DOAR în perioada 26 august, ora 10 (ora serverului, o oră mai târziu în România) - 23 septembrie, ora 11 (ora serverului, o oră mai târziu în România). După achiziţionare, acesta se regăseşte în meniul de inventar, secţiunea "Special"
    Poate fi cumpărat de câte ori doriţi!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 6 Apr 2015
  5. Chronos

    Chronos Guest

    Sunt constient de faptul ca nu toti au acesti itemi. Mai ales jucatorii mai noi. Ceea ce ti-am spus anterior s-a intamplat acum mai bine de un an. Bun, revin la intrebarea mea: cu ce te putem ajuta noi in forum?
     
    donnadmn apreciază asta.
  6. marius_aurelian15

    marius_aurelian15 Novice forum

    Dar pe viitor o să apară altă
    linie de vrej.
     
  7. Chronos

    Chronos Guest

    Linii de vrej vor mai aparea cu siguranta. Nu neaparat aceeasi linie de vrej de care vorbesti.
     
    donnadmn apreciază asta.
  8. marius_aurelian15

    marius_aurelian15 Novice forum

    A și dori să apară pe viitor la minievenimentul Daruieste si Comercializeaza.
    Închidem această discuție mutumesc pentru răspunsuri.
    O seară placută.


    Edit (Chronos): cu mare drag. O seara placuta asemeni.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 6 Apr 2015
  9. ginahozoc

    ginahozoc De-al casei

    Buna, nu gasesc pe nicaieri sa vad ce ofera vrejul magic parental si la ce timp se reseteaza?
    Rog un mederator amabil sa ne dea si noua detalii despre acesta, iar in cazul in care eu gresesc si nu gasesc acest lucru sa ma indrume si pe mine. O zi buna tuturor si spor la event.
     
  10. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

     
    donnadmn și AMMA72 apreciază asta.
  11. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Am terminat misiunea "Lupul de alaturi", imi apare linia de vrej dar nu pot pune pe ea nici unul din itemii 2x2 pe care ii am in inventar. Este nevoie de itemi speciali? Multumesc.

    Asta erau, multumesc pentru promptitudine. Trebuie sa merg la cumparaturi.
     
    Modificat ultima dată: 17 Mai 2015
    donnadmn apreciază asta.
  12. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Sa nu fie itemi decorativi sau upgrade.
     
    donnadmn apreciază asta.
  13. rachiu

    rachiu Novice forum

    Buna ziua. Am reusit sa activez vrejul magic, si am o problema.Am linia de vrej de la eventul provocarea farului, dar nu am itemul ciocolata alpina. Cum pot afla de ce imi lipseste? Stiu ca s-ar putea sa fie greseala mea, sa nu fi terminat misiunea, dar totusi as vrea sa verific. Trebuie sa trimit mesaj la suport?
     
  14. Vladut

    Vladut Scriitor activ

    Salutari!

    Da, doar trimitand ticket la suport poti afla acest lucru cu certitudine :)
     
    donnadmn și matusam apreciază asta.
  15. rachiu

    rachiu Novice forum

    Multumesc mult pentru promptitudine Vladut. O zi buna si "farmerit" placut :)
     
    Vladut apreciază asta.
  16. Vladut

    Vladut Scriitor activ

    Cu plăcere!
    O zi liniștită și plină de recolte bogate!
     
    donnadmn și matusam apreciază asta.
  17. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Am postat la problem tehnice si mi s-a sters, acum postez aici.
    Am activat linia de vrej care da reducere de timp la puieti si adaposturi misterioase. Apoi am pus puietii si adaposturile. Timpul a ramas acelasi. Am gresit cu ceva?
     
    donnadmn apreciază asta.
  18. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Nu cumva acele linii de vrej ofera mai multe PE cu 10%?
     
    matusam apreciază asta.
  19. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Corect, scuze, o zi buna
     
    donnadmn, matusam și Chronos apreciază asta.
  20. .Raluca06.

    .Raluca06. Analist forum

    Am considerat ca este o propunere legata de linia de vrej, de aceea am scris la Propuneri si actualizari. De-acum incolo o sa scriu la runda de discutii.
    Legat de propunerea mea, nici nu am spus ca exista vreo linie de vrej care, daca este necompletata, sa poata fi ascunsa. Tocmai asta propun eu, sa se poata ascunde daca nu o am completata iar in momentul in care am toti itemii, sa o pot activa cu o bifa, linia respectiva sa fie vizibila. Dau un exemplu: Linia cu cutii muzicale, "Inorog", "Carusel" si "Balerina" eu nu o am activa pentru ca nu am toti itemii. Si ca aceasta am multe. De ce trebuie sa dau click peste ele daca nu imi folosesc? Am propus, intrucat linia nu este completa, sa se poata bifa ca ea sa nu mai apara iar cand am toti itemii necesari sa o activez. Programul poate fi actualizat si pe baza propunerilor venite din partea jucatorilor, nu cred ca am gresit cu ceva cerand asta. Multumesc.
     
    donnadmn și alexsilviu11 apreciază asta.