Feedback Ziua maimuțelor de templu 2

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 12 Feb 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 21 Feb 2019.
  1. Imi place

    75,4%
  2. Mi-e indiferent

    3,6%
  3. Nu-mi place

    21,0%
  1. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Ziua maimuțelor de templu 2. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    -katnik-, mereu_eu, goldhe și alți 12 apreciază asta.
  2. deea4u

    deea4u Analist forum

    Un event foarte frumos, abia astept sa inceapa, premiile sunt ok dar linia de vrej imi place foarte mult. :)
     
    -katnik-, mereu_eu, dadan și alți 13 apreciază asta.
  3. Imi place eventul:D,este destul de interesant,sper sa il termin cat de repede pot.:music:
     
    -katnik-, dadan, davidsiirina08 și alți 13 apreciază asta.
  4. mada_nice

    mada_nice Talent de excepţie

    Nu e solicitant, linia de vrej este chiar benefică! :)
     
    -katnik-, dadan, davidsiirina08 și alți 12 apreciază asta.
  5. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Eu am votat pozitiv, un event usor de realizat, premii bunicele! :p
     
    -katnik-, pinok86, dadan și alți 13 apreciază asta.
  6. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Imi place, imi place si iar imi place acest event!
    Dau de pe acum un mare vot pozitiv!
    Imi plac premiile, mai ales linia de vrej care da dulceata pascala ca si cadou, chiar ma gandeam zilele trecute ca primim cam de toate de pe la liniile de vrej, insa nu primim dulceata pascala si iata ca mi s-au ghicit gandurile!
    Deja m-am gandit si mi-am notat pt ce anume voi opta la fiecare misiune si mi-am facut calculul la insigne si la planta de event!
    Sa inceapa eventul, zic! S-avem spor!!!
    xD8)
     
    -katnik-, pinok86, popescudana42 și alți 14 apreciază asta.
  7. gicu2020

    gicu2020 Novice forum

    Daca alegem sa nu folosim laleaua,avem nevoie de 520 insigne : mamifere 78buc,pesti 86buc,pasari 82buc,artropode 100buc,amfibieni 96buc,reptile 78buc.Daca folosim planta de event, se reduce considerabil numarul de insigne.Depinde de fiecare ce recompensa "prefera".
     
    -katnik-, -jenitrandafir-, goldhe și alți 11 apreciază asta.
  8. cathyrock90

    cathyrock90 Cunoscător forum

    Frumos. Ma axez doar pe reproducere si fara planta de event.
     
    -katnik-, roliana57, popescudana42 și alți 8 apreciază asta.
  9. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Gicule, pe coloanele cu planta de event ai septel, ceea ce inseamna ca ori ai sura plina, ori obtii fara sa vrei insigne. Scump, d-le scump, 1000 de superhrana minus 62 cate ar da ca si recompense, mi se pare mult pentru ce se obtine. Nu tu adaposturi noi, ateliere, niste misteriosi care de cele mai multe ori au dat aiureli galbene si portocalii sau xl sau xxl. Asa nehotarat nu am fost de mult. SPOR
     
    ramona1680, -katnik-, alexsilviu11 și alți 15 apreciază asta.
  10. mara031991

    mara031991 Expert forum

    2 variante diferite la fiecare totetum obligatoriu diferite eu asa am inteles deci obkigatoriu va trebui sa folosim si varianta cu plante de event Daca am inteles gresit poate m lamuriti va rog
     
    -katnik-, roliana57, popescudana42 și alți 6 apreciază asta.
  11. cristian

    cristian Începător forum

    Si totusi, la ce foloseste planta de event? Este asa de alambicat explicat, incat nu am inteles!
     
    -katnik-, roliana57, popescudana42 și alți 6 apreciază asta.
  12. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    La fiecare din cele 12 misiuni, ai posibilitatea de a dona pe 2 din cele 3 coloane, asa ca ori donezi de pe coloana cu plante de event si o alta dintre celelalte doua, ori donezi doar de pe coloane fara planta de event. Ai de ales intre aprox 500 de sh necesare pentru insigne plus plante si septel (care daca nu il ai iti va necesita o oarecare cantitate de sh), ori aprox 1000 de sh, niste animale si nu iti ocupi terenul principal din insula cu plante. SPOR

    Presupunand ca sura este goala, septelul necesar ar fi de maxim 460 sh. Cu ajutorul BB, ar putea scadea cu ceva. Deci cam tot pe acolo
     
    Modificat ultima dată: 12 Feb 2019
    -katnik-, donnadmn, roliana57 și alți 8 apreciază asta.
  13. georg2503

    georg2503 Cunoscător forum

    Poti alege cele doua totemuri fara planta de event daca iti convine asa (doar unul cere lalea, la fiecare misiune/dansatori)
    Iti faci socoteala ce iti doresti sa primesti recompensa, ce trebuie sa donezi si vezi singur ce alegi
     
    -katnik-, donnadmn, roliana57 și alți 9 apreciază asta.
  14. geta57

    geta57 Rutinat


    Nivelul minim necesar pentru finalizarea eventului în totalitate este 73.
    Oare la ce se referă acest paragraf?
     
    -katnik-, donnadmn, malagambafane și alți 5 apreciază asta.
  15. Shepherd

    Shepherd Guest

    Se referă la nivelul la care ai acces la biberi.
     
    -katnik-, donnadmn, roliana57 și alți 10 apreciază asta.
  16. mariasamoila16

    mariasamoila16 Mogul forum

    Mie imi place eventul. Nu indraznesc sa ma uit in sura sa vad cum stau cu animalele, dar voi improviza!
    Vot pozitiv!
     
    -katnik-, roliana57, davidsiirina08 și alți 9 apreciază asta.
  17. geta57

    geta57 Rutinat

    Mulțumesc!
     
  18. dadan

    dadan Împărat forum

    Imi place foarte mult animatia acestui event,asa ca il voi face in ciuda premiilor subtirele.Upgrade-ul la fabrica merita efortulBafta tuturor!
     
    donnadmn, roliana57, davidsiirina08 și alți 8 apreciază asta.
  19. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Ar fi de subliniat, totusi, ca eventul aduce creitari si se ramane si cu septelul in sura, ceea ce nu prea s-a intamplat la eventurile trecute cand au fost necesare donatii si de 2 milioane gologani
     
    -katnik-, donnadmn, dadan și alți 10 apreciază asta.
  20. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Mai exact 3 upgrade-uri. Misiunile 4, 8 si 10.
     
    mara62, -katnik-, dadan și alți 7 apreciază asta.