Ziua recoltei 2015 - Evoluția

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 13 Noi 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Vă rugăm sa postați în acest topic evoluția voastră în cadrul acestui eveniment.

    Pentru orice întrebări, nelămuriri, păreri sau sesizari, vă rugăm să folosiți doar tema de discuții oficială.

    Nu uitați să consultați tutorialul >>AICI<<.
     
    matusam și EVE.violetta apreciază asta.
  2. blackspace77

    blackspace77 Cunoscător forum

    incep eventul 357..bafta tuturor!!
    [​IMG]
     
  3. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Buna ziua tuturor si recolte bogate ...am inceput eventul cam asa !
    342 drop ;)
    [​IMG]
     
  4. Farmerutza

    Farmerutza Duce forum

    Ziua buna,
    eu am doar 138 drop ,nici nu ma asteptam la mai mult pentru ca nu am pregatit ferma...
    Pentru top 1000 nu risc sa donez ca mi stiu sura,dar in top 2000 sigur am locul meu:))
    Bafta si mult succes celor care vor "stingerea"
     
  5. -mafia444-

    -mafia444- Comandant forum

    Buna.
    Incep si eu acest event cu 46 de vermiculita:oops:, cel mai slab drop inregistrat de mine la un event:cry:, nici nu ma asteptam la mai mult pentru ca nu am pregatit ferma:oops:
    Sper sa termin acest event, dar este suficient timp:p
    Bafta si mult succes celor care vor participa la top, dar si celor care vor lua numai linia de vrej:p
    O seara frumoasa.
     
    lucapadu1, ~Sweety1~, lorentonton și alți 14 apreciază asta.
  6. EmanuelG

    EmanuelG Novice forum

    doar 90 asa de inceput. bafta tuturor! apropo cum se poate ca dupa doar 2 ore de event sa fie deja 2 jucatori in top 1000?
     
    lucapadu1, marafiz, adriantrandafir și alți 8 apreciază asta.
  7. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Buna seara tuturor:)
    Dropul meu este 111 vermiculita dar de asta data nu-mi mai fac probleme...pt ca imi propun doar sa finalizez event-ul:)
     
    lucapadu1, marafiz, lorentonton și alți 12 apreciază asta.
  8. SkumpikaNina

    SkumpikaNina Maestru forum

    160 drop. e bun pentru ca nu ma bag in top 1000.... spor la treaba tuturor !
     
    lucapadu1, marafiz, lorentonton și alți 14 apreciază asta.
  9. adrianapatran

    adrianapatran Comisar forum

    183 drop ,spor la treaba tuturor si un sfarsit de saptamana minunat !
     
    lucapadu1, marafiz, lorentonton și alți 13 apreciază asta.
  10. *gogo

    *gogo Junior Expert

    Salut!
    Am inceput cu 108 drop, cel mai mare drop pe care l-am obtinut pana acum la vreun event!
    La fiecare 5 parcele mari cu plante de event au mai iesit cate 2 vermiculite.
    Acum, ca tot nu am nevoie de drop, o sa curga ca niciodata xD
    Voi urmari cu mare interes topul de pe margine, ca altceva nu pot sa fac :)
    Spor tuturor si multa bafta participantilor la top!
     
    lucapadu1, marafiz, Ali și alți 10 apreciază asta.
  11. stef85600

    stef85600 Junior Expert

    Momentan am199 vermiculita ,pare promitator sa vedem si mai incolo. Va urez mult noroc tuturor.
     
    lucapadu1, marafiz, adriantrandafir și alți 8 apreciază asta.
  12. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Chiar in acest moment am 228 de vermiculite, dar cred ca nu le voi folosi in urmatoarele momente din saptamana care a inceput la ora 15.00 :)
     
    lucapadu1, marafiz, adriantrandafir și alți 8 apreciază asta.
  13. marianvaly6767

    marianvaly6767 Mogul forum

    Linia de vrej o iau sigur insa in top 1000 este o incercare grea avind in vedere numarul de fermieri.Nu sa specificat daca este vorba despre fermieri din tara noastra sau toti fermierii de pe mapamond.Spor la farmerit si un event usor.

    Edit (Chronos): citind tema de discutii afli raspunsul, citind username-urile celor din top afli raspunsul. Jucandu-te la optiunile topului poti afla raspunsul. Daca evenimentul este international, de ce topul sa fie doar national si nu in ultimul rand, bazandu-ne pe statistica topurilor anterioare ar fi lesne de dedus ca este un top international. Chiar nu vad o tragedie ca nu este specificat in mod clar ca ar fi international topul.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 13 Noi 2015
    lucapadu1, marafiz, adriantrandafir și alți 3 apreciază asta.
  14. murat_anca

    murat_anca Locuitor permanent

    Acum incep si eu eventul cu 144 drop.Ma voi gandi pe parcurs daca particip la top 1000.Bafta tuturor si spor la treaba!
     
    lucapadu1, EVE.violetta, marafiz și alți 7 apreciază asta.
  15. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    buna seara. incep si eu abia acum eventul cu 170 drop din garoafe pe ferma si ghimbir pe insula. sunt plecata de dimineata. dupa ce prima parte a diminetii am fost ocupata cu serviciul si ceva cumparaturi, partea a doua a zilei am petrecut-o la maternitate la cumnata mea si am facut cunostinta cu nepotica mea care a venit pe lume cu o zi in urma:inlove::music: dupa care m-am dus si pe la bunicii mei ca sa le arat poze cu noua lor stranepoata. :)

    cat despre top 1000 inca nu stiu daca o sa particip. voi vedea care o sa fie situatia topului in momentul in care voi finaliza misiunile de la event.

    spor la farmerit tuturor si noapte buna.
     
    lucapadu1, marafiz, adriantrandafir și alți 10 apreciază asta.
  16. 09kis

    09kis Baron forum

    Drop 186, destul de bine, insa este primul event cand nu stau sa verific tot timpul cat drop s-a ridicat. Este un event cat se poate de relaxat, fara emotii si fara graba avand in vedere numarul acceptabil de plante de event si posibilitatea de a termina eventul . Va doresc spor tuturor si ii voi admira pe cei care au curaj sa participe la top. (deocamdata eu nu am)
     
    lucapadu1, matusam, EVE.violetta și alți 7 apreciază asta.
  17. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    Am terminat eventul complect ,,acum sa vedem daca am sanse de TOP ,bafta tuturor !
     
    cristimiha, lucapadu1, murat_anca și alți 12 apreciază asta.
  18. lorentonton

    lorentonton Expert forum

    Aoleu ce fermieri harnici,vad ca au terminat eventul şi eu abea ıncep xDEu ıncep aceasta dimineata cu 227 vermiculita,aseara aveam 146,1259 de lampa de padure,520 steluta roşiatica,253 umbreluta bleu,iar pe trei pajişti am de strans fagure oranj şi ın suflet o mare nadejde ca voi participa la Top 1000..va rog livrati suma mai mica ca sa iau şi eu loc la acest top xDBafta tuturor !!
     
    lucapadu1, marcela_f69, misu_mama și alți 12 apreciază asta.
  19. adriantrandafir

    adriantrandafir Talent de excepţie

    Am 235 de vermiculita, 1250 lampa de padure si 500 din cele 3 flori.
    Un super event, cu premii foarte bune chiar daca nu se participa la top.
    Primul event la care nu conteaza dropul, doar ajuta pe cei care participa la top 1000.
    Nu stiu daca particip sau nu la top, resurse am suficiente, dar voi vedea in ultimul moment daca ma pot mentine sau nu si in functie de asta ma decid.
    Bafta tuturor!
     
    lucapadu1, misu_mama, pisitani și alți 9 apreciază asta.
  20. marafiz

    marafiz Junior Expert

    Excelenta ideea!
    Am sa iau sigur linia de vrej. Pe urma macin la moara ce pot... chiar daca nu donez la top 1000 tot sunt in cistig. Multumim!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.