Feedback Saga vikingilor XII

Discussion in 'Runda de discuții' started by nikolae28, Jun 4, 2025.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Cum vi se pare eventul ?

Poll closed Jun 13, 2025.
  1. Îmi place

    84.5%
  2. Mi-e indiferent

    5.2%
  3. Nu-mi place

    10.3%
  1. nikolae28

    nikolae28 Legendă vie

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Saga vikingilor XII. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
  2. vinfiert

    vinfiert Ambasador forum

    Mi se par exorbitante preturile de la shop fata de editia anterioara (un adapost misterios 300 monede fata de 50 data trecuta, o cutie Piccolo - 1500). Vrejul este ok, vot pozitiv totusi.
    Necesar:
    24.300 x Trandafirul munților și 1500 x Corn de băut
     
  3. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Uau, ce itemi, și mai sunt și în triplu exemplar!
    Sunt sfâșiat, că și vrejul e bun spre grozav...
    Merită ceva efort pentru itemi!
    Nu prea îmi pasă că misterioasele sunt scumpe, itemii mă interesează!
    Mulțumesc >vinfiert< pentru calcule, oricum probabil că o să fac mai multe plante să am belșug de steluțe, și cum la aruncări dețin 2 mâini stângi, trebuie efort să nimeresc centrul la toate...
     
  4. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Păi dacă...
    Vom avea prețuri cu mai puțin piper, tutorialul este actualizat.
     
  5. geta57

    geta57 Comisar forum

    Și unde-i mai punem? Că văd că la asta nu se gândește nimeni.
     
  6. vinfiert

    vinfiert Ambasador forum

    Se pare ca trebuie sa ne plangem ca sa ni se dea (in cazul asta, ia). Va trebui sa infiintam corul bocitoarelor... :)
     
  7. cp58

    cp58 General forum

    Am reusit ca culeg toate terenurile. Am primit si drop. Atat. Acum nu mai pot sa fac nimic. Bine ca nu am activat nici un bonus!

    Am reusit sa plantez trandafirul muntilor.
    [​IMG]
     
    Last edited: Jun 5, 2025
  8. vinfiert

    vinfiert Ambasador forum

    E gata prima tura, dar pana nu-si revine nu-mi bat capul cu ea, nu mai vreau sa ma enervez.
    [​IMG]
     
  9. amy46

    amy46 Maniac forum

    Gata si la mine prima tura dar pana isi revine jocul nu mai fac nimic :D

    [​IMG]
     
  10. mariasamoila16

    mariasamoila16 Mare-maestru forum

    Acum am recoltat prima tura! N-am reusit sa deschid jocul decat dupa ora 17
     
  11. albinuta0201

    albinuta0201 Începător forum

    Am recoltat si nu am mai putut face nimic...nu am putut planta pentru event,
     
  12. .Raluca06.

    .Raluca06. Comisar forum

    La mine nu mai este nici o problema acum, am putut planta, iar linia de vrej este activa. Succes la event!
     
  13. mara62

    mara62 Supervizor forum

    Event finalizat
     
  14. kameliana59

    kameliana59 Maniac forum

  15. cp58

    cp58 General forum

  16. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Gata si eu!
     
  17. amy46

    amy46 Maniac forum

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Last edited: Jun 6, 2025
  18. dadan

    dadan Oracol omniscient

    Buna ziua!La mine s-au convertit monedele stea in PE,PET si gologani si nu am luat nimic de la shop. A mai patit cineva?
     
  19. cp58

    cp58 General forum

    Buna dimineata. Si la mine este la fel. Aveam peste 900 de stelute si acum am zero.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Last edited: Jun 6, 2025
  20. jeniurechean

    jeniurechean Expert forum