Feedback Saga vikingilor XII

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 4 Iun 2025.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 13 Iun 2025.
  1. Îmi place

    84,5%
  2. Mi-e indiferent

    5,2%
  3. Nu-mi place

    10,3%
  1. sweetycry01

    sweetycry01 Avansat

    Si la mine au disparut, am creat un ticket la support de pe aplicatia mobila... :(
     
    ioanagirl94, -Abramburica-, Razvy78 și alți 15 apreciază asta.
  2. geta_numai_eu

    geta_numai_eu Mare-maestru forum

    Buna dimineata ,da si eu la fel.mi-au dipsarut toate!
     
    ioanagirl94, -Abramburica-, Razvy78 și alți 14 apreciază asta.
  3. megaelena71

    megaelena71 Novice forum

    buna dimineata , si eu am ramas fara banuti
     
    ioanagirl94, -Abramburica-, Razvy78 și alți 13 apreciază asta.
  4. irina_love200

    irina_love200 Împărat forum

    Buna dimineata ! Si la mine au disparut .
     
    ioanagirl94, -Abramburica-, Razvy78 și alți 14 apreciază asta.
  5. blanosul

    blanosul Novice forum

    Si eu ,am ramas fara banuti
     
  6. -adina166-

    -adina166- Novice forum

    Banutii castigati ieri ...au disparut .....
     
    ioanagirl94, -Abramburica-, Razvy78 și alți 14 apreciază asta.
  7. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Dezvoltatorul analizează care sunt variantele optime pentru a corecta problemele intervenite de aseară, inclusiv schimbarea monedelor-stea. Vom reveni cu detalii atunci când vor fi luate deciziile.
     
    ioanagirl94, -Abramburica-, Razvy78 și alți 15 apreciază asta.
  8. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Mda... Hoții m-au călcat și pe mine, dar au găsit doar 125 monede... Scriu aici să le țin minte. Și între timp nu știu pe unde să le ascund pe cele 300 făcute azi, să nu mi le "convertească" cu anasâna...
    [​IMG]
     
  9. cp58

    cp58 General forum

    Am primit 1 bulion viking in schimbul a peste 900 de stelute. Oare asta este varianta optima?

    Am primt cele 935de stelute.
     
    Modificat ultima dată: 6 Iun 2025
    ioanagirl94, -Abramburica-, Razvy78 și alți 14 apreciază asta.
  10. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Cine spune că scriptul anunțat și-a făcut treaba?
     
  11. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Eu primul!
    I-au prins pe hoți, au returnat monedele (125 în cazul meu).
    Acum, mărunțișul rezultat din conversie + bulionul gratis le păstrez drept "daune morale"!
    Mulțumim!
     
  12. -adina166-

    -adina166- Novice forum

    Multumim pentru rezolvari ! Acum la treaba !
     
    ioanagirl94, -Abramburica-, Razvy78 și alți 14 apreciază asta.
  13. bestfarm2020

    bestfarm2020 Novice forum

    Buna ziua! Cei care ati terminat, ne puteti spune daca putem juca in contiunare dupa terminarea celor 26 de runde?
     
  14. -mamuca-

    -mamuca- Novice forum

  15. raisa2005

    raisa2005 Rutinat

    Da, se poate juca! Primesti steluțe de la 20 în jos, funcție de calificativ și lădițe de diferite tipuri tot în funcție de calificativ.
     
    ioanagirl94, ani.vajai, mara62 și alți 17 apreciază asta.
  16. bestfarm2020

    bestfarm2020 Novice forum

    Va multumesc pentru raspuns ! :inlove::inlove:
    Spor tuturor si mult noroc !
     
    ioanagirl94, ani.vajai, paulici_01 și alți 11 apreciază asta.
  17. amy46

    amy46 Maniac forum

    [​IMG]

    Exista si un cod bonus....sorryweare


    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 7 Iun 2025
    bestfarm2020, aurica70, ioanagirl94 și alți 27 apreciază asta.
  18. -katnik-

    -katnik- Baron forum

    Event finalizat,vot pozitiv,spor tuturor fermierilor !
     
    bestfarm2020, ioanagirl94, derby54 și alți 16 apreciază asta.
  19. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Event terminat , bafta !
     
  20. derby54

    derby54 Conte forum

    Final si la mine de dimineata,bafta!
     
    bestfarm2020, paulici_01, cp58 și alți 11 apreciază asta.