Feedback Regina carnavalului IX

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 2 Iul 2025.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Sondaj închis pe 9 Iul 2025.
  1. Îmi place

    85,7%
  2. Mi-e indiferent

    7,7%
  3. Nu-mi place

    6,6%
  1. celina_amarandei

    celina_amarandei Duce forum

    Event finalizat si la mine dar merg mai departe, pana se termina eventul, pentru ca mi a placut de fiecare data de regina si de tot ce imi ofera ea. Nu am luat deocamdata nimic de la shop.
     
    paulici_01, mara62, victorashi și alți 12 apreciază asta.
  2. Razvy78

    Razvy78 Mogul forum

    Event finalizat,vot pozitiv
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 7 Iul 2025
    paulici_01, doro090767, -vladutz98- și alți 13 apreciază asta.
  3. -*rosana*-

    -*rosana*- Avansat

    buna. nu am monede sa iau tot de la shop. voi ce ati luat de la shop?
     
  4. piscupiciu2014

    piscupiciu2014 Junior Expert

    Event finalizat si la mine dar merg mai departe, pana se termina eventul
     
  5. Razvy78

    Razvy78 Mogul forum

    Eu am luat plop tremurator ca nu aveam,uvariosis dicaprio ca trebuie pt hrana la tapirul kobomany,lada de bonusuri si provizii pentru ferma,arborii minune ursa minor si islanda,adapost misterios karoo,de premiile astea aveam cea mai mare nevoie
     
    Modificat ultima dată: 9 Iul 2025
    paulici_01, in.the.rain, kameliana59 și alți 4 apreciază asta.