Feedback Misiuni din belșug

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 24 Iul 2025.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Sondaj închis pe 30 Iul 2025.
  1. Îmi place

    62,8%
  2. Mi-e indiferent

    14,0%
  3. Nu-mi place

    23,3%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Misiuni din belșug. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    in.the.rain, victorashi, raisa2005 și alți 7 apreciază asta.
  2. coboduza

    coboduza Avansat

    Ok si ce facem cu uneltele de misiune ?
     
    in.the.rain, mara62, fabian201070 și alți 4 apreciază asta.
  3. vinfiert

    vinfiert Ambasador forum

    Produs de event

    Lăzi cu articole drăgălașe

    Acestea se vor putea produce atât la Moara din fermă, cât și la cea tropicală, din 4 Unelte de misiune, 600 Cărămizi și 20 Ciocane de lemn.

    P.S. Eu sunt cam spre "pas" la acest event, cel putin la misiunile unde se cer produse. Cerinte prea mari si recompense slabe. De retinut totusi ca se pot cumpara ciocane de lemn contra creitari, iar alea sunt bune pentru donat cand se cer scule (muzee, arboretum, manufactura, menajerie). Bun si lipiciul pentru abtibilduri pentru cei care au nevoie. Un event de umplutura din punctul meu de vedere. Vot negativ.
     
    Modificat ultima dată: 24 Iul 2025
    in.the.rain, petrilia10, victorashi și alți 11 apreciază asta.
  4. cp58

    cp58 General forum

  5. diaroxi1

    diaroxi1 Scriitor în devenire

    E gata! 8)
     
    paulici_01, in.the.rain, victorashi și alți 9 apreciază asta.
  6. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Gata.
     
    paulici_01, in.the.rain, victorashi și alți 9 apreciază asta.
  7. -katnik-

    -katnik- Baron forum

    Event finalizat,vot pozitiv,spor tuturor fermierilor !
     
    paulici_01, in.the.rain, victorashi și alți 8 apreciază asta.
  8. mara62

    mara62 Supervizor forum

    Gata si eu
     
    paulici_01, in.the.rain, victorashi și alți 8 apreciază asta.
  9. mimi***

    mimi*** Împărat forum

    Gata si eu....
     
    paulici_01, in.the.rain, victorashi și alți 8 apreciază asta.
  10. Razvy78

    Razvy78 Mogul forum

    Final de event,vot pozitiv
    [​IMG]
    La deschiderea lazilor aceste itemuri au iesit
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 25 Iul 2025
    paulici_01, in.the.rain, victorashi și alți 7 apreciază asta.
  11. blanosul

    blanosul Novice forum

    Cine produce gelul de par ?
     
    paulici_01, amy46, in.the.rain și alți 6 apreciază asta.
  12. gily2019

    gily2019 Scriitor în devenire

    Furnicarul
     
    paulici_01, in.the.rain, victorashi și alți 8 apreciază asta.
  13. .coanamare.

    .coanamare. Scriitor în devenire

    Buna seara! Atelierul pt gel de par a fost obtinut in cadrul unui event?
     
    paulici_01, mara62, in.the.rain și alți 7 apreciază asta.
  14. raisa2005

    raisa2005 Rutinat

    paulici_01, mara62, in.the.rain și alți 7 apreciază asta.
  15. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Event terminat , bafta !
     
    paulici_01, cp58, mara62 și alți 7 apreciază asta.
  16. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Gata si eu!