Feedback Misiuni din belșug

Discussion in 'Runda de discuții' started by k0, Mar 27, 2026.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Poll closed Apr 2, 2026.
  1. Îmi place

    87.5%
  2. Mi-e indiferent

    0 vote(s)
    0.0%
  3. Nu-mi place

    12.5%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Misiuni din belșug. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
  2. amy46

    amy46 Maniac forum

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Last edited: Mar 28, 2026
  3. fabian201070

    fabian201070 Expert forum

    doar misunea 9 si 10 le fac pana la capat pt upgrade
     
  4. cp58

    cp58 General forum

  5. vladutz1992

    vladutz1992 Scriitor activ

    Așa m-am gândit și eu, însă îmi lipsesc Tigri și Chayote. Mă costă 400 banane să le deblochez și îmi este imposibil. Asta e, data viitoare.:(
     
  6. -katnik-

    -katnik- Baron forum

    Event - misiune finalizat ,vot pozitiv , spor tuturor fermierilor !
     
  7. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Gata si eu!
     
  8. Razvy78

    Razvy78 Mogul forum

    Event finalizat,cu aceste 2 upgrade-uri am terminat si cu sera,spor celor ce mai au de lucru
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Last edited: Mar 29, 2026
  9. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Event terminat , bafta !
     
  10. .-EUPHORIA-.

    .-EUPHORIA-. Novice forum

    Felicitari! Sera la ''gata'' mai ofera lazi sau doar puncte? Multumesc frumos ptr raspuns.
     
  11. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Toate informatiile despre ce ofera acest item le gasesti AICI.
     
  12. -elenaion49-

    -elenaion49- Veteran Forum

    Super misiune, ador cum se misca piata. Mai faci un ban, mai faci stocuri, ca pe vremuri.
    Sper la cat mai multe misiuni dedicate jucatorilor cu nivel mare.
     
  13. PauL_MC

    PauL_MC De-al casei

    Evenimetul pe care mi-l doresc de 2 ori pe lună. Acest gen de eveniment / misiuni care constau într-o imensă diversificare. Unele plante și fructe sunt atât de inutile că am ajuns la sute de mii. Acest tip de eveniment regulat ar fi o adăugare minunată la farmerama.
     
  14. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Un event frumos .. costisitor pentru cei cu nivel mai mic... dar nimic nu este imposibil! Succes!
     
  15. ioanavlad86

    ioanavlad86 Scriitor în devenire

    Oare cum ai ajuns la sute de mii?
     
  16. .coanamare.

    .coanamare. Scriitor în devenire

    Buna! Am finalizat eventul, am achizitionat vrejul, dar nu il gasesc.
     
  17. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Foloseste cuvantul "tractor" in functia de cautare a vrejului.
     
  18. ostrogot

    ostrogot Junior Expert

    nu gasesc sera victoriana, unde poate fi ?
     
  19. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Daca nu ai amplasat-o pe unul dintre terenuri (inclusiv in Magazii) si nici pe linia de vrej, o gasesti in Inventar.
     
  20. ostrogot

    ostrogot Junior Expert