Feedback Frontiera arborașului

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 9 Apr 2026.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest event?

Sondaj închis pe 26 Apr 2026.
  1. Îmi place

    84,0%
  2. Mi-e indiferent

    8,0%
  3. Nu-mi place

    8,0%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Frontiera arborașului. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    NM1969, kameliana59, marcela_f69 și alți 9 apreciază asta.
  2. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Si ciresele, de unde le luam? SPOR
     
    NM1969, kameliana59, marcela_f69 și alți 9 apreciază asta.
  3. alex.keegan

    alex.keegan Mogul forum

    De la shopul de event, cate 2 cirese pentru o insigna.
     
    NM1969, kameliana59, marcela_f69 și alți 13 apreciază asta.
  4. cp58

    cp58 General forum

  5. Razvy78

    Razvy78 Mogul forum

    Misiune finalizata,spor
    [​IMG]
     
    NM1969, paulici_01, kameliana59 și alți 11 apreciază asta.
  6. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Gata si eu!
     
    -vladutz98-, NM1969, paulici_01 și alți 12 apreciază asta.
  7. raisa2005

    raisa2005 Rutinat

    Bună ziua,
    Event terminat!
    Felicitări celor ce au terminat și mult succes celor care mai au de muncit!
    O zi frumoasă vă doresc! ☺
     
    -vladutz98-, NM1969, in.the.rain și alți 13 apreciază asta.
  8. vladutz1992

    vladutz1992 Scriitor activ

    Gata si eu. Sper sa am suficienta Super Hrana si pentru restul misiunilor.. :D Bafta, vot pozitiv!
     
    -vladutz98-, victorashi, NM1969 și alți 12 apreciază asta.
  9. amy46

    amy46 Maniac forum

    [​IMG]
     
    -vladutz98-, victorashi, NM1969 și alți 15 apreciază asta.
  10. fabian201070

    fabian201070 Expert forum

    gata si la mine
     
    -vladutz98-, victorashi, NM1969 și alți 13 apreciază asta.
  11. -katnik-

    -katnik- Baron forum

    Misiunea finalizata , vot pozitiv , spor tuturor fermierilor !
     
    gabi_83i, -vladutz98-, victorashi și alți 13 apreciază asta.
  12. NM1969

    NM1969 Ambasador forum

    Misiunea 1 finalizata.
     
    gabi_83i, Razvy78, -vladutz98- și alți 11 apreciază asta.
  13. traian1971

    traian1971 Comisar forum

    gata si eu de ieri;)
     
    gabi_83i, Razvy78, -vladutz98- și alți 11 apreciază asta.
  14. amy46

    amy46 Maniac forum

    [​IMG]
     
    aurica70, kameliana59, paulici_01 și alți 8 apreciază asta.
  15. cp58

    cp58 General forum

    Misiune II finalizata.
     
    kameliana59, paulici_01, derby54 și alți 9 apreciază asta.
  16. -katnik-

    -katnik- Baron forum

    Misiunea finalizata , vot pozitiv , spor tuturor fermierilor !
     
    kameliana59, paulici_01, derby54 și alți 10 apreciază asta.
  17. fabian201070

    fabian201070 Expert forum

    misiunea 2 gata
     
    kameliana59, paulici_01, derby54 și alți 10 apreciază asta.
  18. NM1969

    NM1969 Ambasador forum

    Misiunea 2 gata si la mine.
     
  19. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Gata si eu!
     
  20. ioanavlad86

    ioanavlad86 Scriitor în devenire

    Gata si eu!