Feedback Misiuni din belșug

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 2 Iun 2026.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Sondaj închis pe 8 Iun 2026.
  1. Îmi place

    44,4%
  2. Mi-e indiferent

    4,8%
  3. Nu-mi place

    50,8%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la ediția curentă a eventului Misiuni din belșug. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    Razvy78, raisa2005, in.the.rain și alți 8 apreciază asta.
  2. dinoveve

    dinoveve Novice forum

    Nu as vrea sa par nemultumita, dar mi se par cam multe resurse de dat pentru ce ofera linia de vrej de data aceasta.... Sunt inca indecisa daca sa particip sau sa pun sapa in cui la acest event...
     
    MicuNicu, bmw123bmw, Dejan2004 și alți 14 apreciază asta.
  3. ioanavlad86

    ioanavlad86 Scriitor în devenire

    Zic pas acestui event. Mie imi plac si încerc sa fac toate eventurile dar acesta cere prea multe resurse pt ceea ce oferă
     
    MicuNicu, bmw123bmw, Dejan2004 și alți 14 apreciază asta.
  4. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    Si eu zic Pas acestui event desi am nivel destul de mare si cam am aproape de toate in sura dar cerintele sunt exagerate si premii foarte slabe ,exemplu de sarcina :70 de porci Pusculita ?! pai cate reproduceri /super hrana plus animale trebuie sa faci sa iti iasa 70 de porci Pusculita ?
     
    MicuNicu, bmw123bmw, Dejan2004 și alți 15 apreciază asta.
  5. DW..

    DW.. Pretendent

    Porcul pusculita e produsul de la atelier de la porc protest
     
    MicuNicu, bmw123bmw, Dejan2004 și alți 20 apreciază asta.
  6. -immola-

    -immola- Începător forum

    dar tot exagerat e...
     
    bmw123bmw, Razvy78, raisa2005 și alți 11 apreciază asta.
  7. ostrogot

    ostrogot Junior Expert

    cine fabrica mingea ?
     
    MicuNicu, bmw123bmw, Razvy78 și alți 8 apreciază asta.
  8. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    AICI gasesti informatii despre ateliere - locul unde "se fabrica" diverse produse. :)
     
    MicuNicu, bmw123bmw, victorashi și alți 9 apreciază asta.
  9. cp58

    cp58 General forum

    [​IMG]
     
    MicuNicu, victorashi, Razvy78 și alți 10 apreciază asta.
  10. PauL_MC

    PauL_MC De-al casei

    mereu utile vrejurile ce dau extra animale!
     
    MicuNicu, bmw123bmw, victorashi și alți 9 apreciază asta.
  11. geta_numai_eu

    geta_numai_eu Mare-maestru forum

    Eu il tin pe luminis ,nu-ldemolez niciodata indiferent ce event avem, am 2896 DE pusculita !
     
    MicuNicu, bmw123bmw, victorashi și alți 8 apreciază asta.
  12. amy46

    amy46 Maniac forum

    [​IMG]


    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 3 Iun 2026
    MicuNicu, ^*NR.1*^, bmw123bmw și alți 12 apreciază asta.
  13. vladutz1992

    vladutz1992 Scriitor activ

    Ma voi concentra sa fac doar argint si aur pentru fiecare misiune. Voi vinde ce am pe plus si voi cumpara necesarul pentru misiuni.
    Bafta tuturor!
     
    bmw123bmw, victorashi, paulici_01 și alți 8 apreciază asta.
  14. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Gata si eu!
     
    MicuNicu, bmw123bmw, victorashi și alți 11 apreciază asta.
  15. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Event terminat , bafta !
     
    MicuNicu, bmw123bmw, victorashi și alți 12 apreciază asta.
  16. Razvy78

    Razvy78 Mogul forum

    Event finalizat,vot negativ pentru multimea de resurse cerute si pentru ca nu sau putut lua toate premiile de acolo cu monezile oferite
    [​IMG]

    Din cartierul mestesugaresc de la brutar
     
    MicuNicu, luciabara, bmw123bmw și alți 10 apreciază asta.
  17. anamaria4747

    anamaria4747 Începător forum

    Si cum sau de unde se poate cumpara ? Nu am in stoc nici una :(
     
    MicuNicu, bmw123bmw, victorashi și alți 5 apreciază asta.
  18. alex.keegan

    alex.keegan Mogul forum

    De la piata, alegi categoria mestesug.
     
    MicuNicu, bmw123bmw, victorashi și alți 7 apreciază asta.
  19. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Sau le poti produce la Brutarie.
    Vecinii iti pot trimite si ei in contul cadourilor zilnice.
     
    MicuNicu, bmw123bmw, irina_love200 și alți 7 apreciază asta.
  20. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Gata si eu!
     
    victorashi, MicuNicu, in.the.rain și alți 7 apreciază asta.