Feedback Regina carnavalului IX

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 2 Iul 2025.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Sondaj închis pe 9 Iul 2025.
  1. Îmi place

    85,7%
  2. Mi-e indiferent

    7,7%
  3. Nu-mi place

    6,6%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Regina carnavalului IX. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    z.zoita, bobita2020, 09kis și alți 14 apreciază asta.
  2. gily2019

    gily2019 Scriitor în devenire

    Necesar pentru a finaliza sarcinile la cooperativa pentru a primi recompensa de 65 coșulețe florale de bomboane :Trandafiri romantici 27000 buc si 1471 coşuleţe de bomboane. Daca am gresit calculele va rog sa ma corectati.
     
    z.zoita, bobita2020, Amaterasu10 și alți 23 apreciază asta.
  3. geta57

    geta57 Comisar forum

    Dacă se putea recolta linia la 47 ore era super ok. Așa o s-o luăm la 3 zile pentru că nu poți sta cu ochii pe ea ca s-o recoltezi fix la 48 de ore.
     
    z.zoita, Amaterasu10, 09kis și alți 14 apreciază asta.
  4. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Slabute recompensele de la magazin! In schimb parca e mai generoasa regina cu PE ( si cu PET dar astea nu ma mai intereseaza) ! Oricum o sa-l duc la bun sfarsit!
     
    Amaterasu10, marcela_f69, 09kis și alți 16 apreciază asta.
  5. mariasamoila16

    mariasamoila16 Mare-maestru forum

    Mi a placut intotdeauna acest event! O sa l fac cu placere!
     
    z.zoita, Amaterasu10, ani.vajai și alți 13 apreciază asta.
  6. gily2019

    gily2019 Scriitor în devenire

    M-as bucura daca din cele 5 Adăpost misterios "Karro" primesc Vizuină de hermelină :) .
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 3 Iul 2025
    SkumpikaNina, z.zoita, Amaterasu10 și alți 14 apreciază asta.
  7. maimutica

    maimutica Ambasador forum

    Incep cu 361 de drop , am avut pomi pe 2 terenuri si pe unul fasole egipteana , este un event care imi place foarte , foarte mult , spor sa aveti la cosuri cat mai pline!
     
    z.zoita, Amaterasu10, ani.vajai și alți 15 apreciază asta.
  8. amy46

    amy46 Maniac forum

    [​IMG]
     
    tudor1966, Razvy78, anyy. și alți 26 apreciază asta.
  9. mara62

    mara62 Supervizor forum

    Final si la mine
     
    tudor1966, Razvy78, z.zoita și alți 18 apreciază asta.
  10. cp58

    cp58 General forum

    Final de event
    [​IMG]

    Din cele 5 Adăposturi misterios "Karro" nici o Vizuină de hermelină iar din arborii minune am obtinut un arbore dinamita [nu aveam) si un arbore de cafea kentucky.
     
    Modificat ultima dată: 5 Iul 2025
    paulici_01, victorashi, tudor1966 și alți 15 apreciază asta.
  11. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Event terminat , bafta !
     
    paulici_01, victorashi, tudor1966 și alți 16 apreciază asta.
  12. doro090767

    doro090767 Avansat

    Event finalizat!Succes!Vot pozitiv!
     
    paulici_01, victorashi, tudor1966 și alți 15 apreciază asta.
  13. -katnik-

    -katnik- Baron forum

    Event finalizat,vot pozitiv,spor tuturor fermierilor !
     
    paulici_01, victorashi, Razvy78 și alți 14 apreciază asta.
  14. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Gata si eu!
     
    paulici_01, victorashi, tudor1966 și alți 14 apreciază asta.
  15. gily2019

    gily2019 Scriitor în devenire

    Nu am avut noroc sa primesc vizuina de hermelina:(
    Event terminat,vot pozitiv ,spor fermierilor care inca mai au de lucru ...
     
    paulici_01, victorashi, tudor1966 și alți 13 apreciază asta.
  16. pistrui_andrada

    pistrui_andrada Scriitor în devenire

    Event terminat si la mine! Continui ,deoarece e unul din eventurile mele preferate. Inca nu am cumparat nimic de la shop
     
    paulici_01, victorashi, tudor1966 și alți 9 apreciază asta.
  17. derby54

    derby54 Conte forum

    Event terminat si eu.Spor celor ce mai lucreaza.
     
    paulici_01, tudor1966, in.the.rain și alți 11 apreciază asta.
  18. -AdyM-

    -AdyM- Novice forum

    Cum este mai rentabil? Sa iau cosurile de la Cooperativa sau sa le fac la Moara? Care este diferenta?
     
    paulici_01, victorashi, in.the.rain și alți 8 apreciază asta.
  19. kameliana59

    kameliana59 Maniac forum

    Sa iei cosurile de la cooperativa.
     
    paulici_01, smsmsm65, mara62 și alți 9 apreciază asta.
  20. ioanavlad86

    ioanavlad86 Scriitor în devenire

    Event finalizat. Mi-a plăcut acest event. Spor celor care mai lucrează!
     
    paulici_01, mara62, victorashi și alți 9 apreciază asta.