Feedback Cupa Fermei

Discussion in 'Runda de discuții' started by k0, Jun 12, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Poll closed Jul 14, 2024.
  1. Îmi place

    75.6%
  2. Mi-e indiferent

    3.5%
  3. Nu-mi place

    20.9%
  1. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

  2. kameliana59

    kameliana59 Maniac forum

  3. cp58

    cp58 General forum

  4. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Gata si eu!
     
  5. Claudia

    Claudia Duce forum

    Linia de vrej 1 care se obtine la final e incadrata la Bonus itemuri (simbol cadou), nu la Altele (simbol semnul intrebarii) unde ar trebui sa fie datorita bonusului +%PE; sper sa fie inclusa unde trebuie.
     
  6. Razvy78

    Razvy78 Mogul forum

    Event terminat vot pozitiv[​IMG]
     
  7. vyyo5252

    vyyo5252 Mare-maestru forum

  8. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Event terminat , bafta !
     
  9. -katnik-

    -katnik- Baron forum

    Event finalizat.
    Vot pozitiv.
    Spor tuturor fermierilor !
     
  10. derby54

    derby54 Conte forum

    Event finalizat,bafta!
     
  11. vinfiert

    vinfiert Ambasador forum

    Sezonul de pescuit s-a incheiat, magazinul a ramas cu rafturile goale. Ultimele 15 perle au ramas necheltuite...
    [​IMG]
     
  12. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Simțeam eu că braconează cineva în balta mea, de am rămas să prind doar fâțele... Acum știu și cine!
    Mie mi-au rămas de luat vreo 3 bilete de petrecere, + bananele, dar din ăstea am containere întregi!
    Data viitoare să știi că pun pază!
     
    Last edited: Jul 14, 2024