Feedback Frontiera arborașului

Discussion in 'Runda de discuții' started by k0, Apr 9, 2026.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Ce părere aveți despre acest event?

Poll closed Apr 26, 2026.
  1. Îmi place

    84.0%
  2. Mi-e indiferent

    8.0%
  3. Nu-mi place

    8.0%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Frontiera arborașului. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
  2. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Si ciresele, de unde le luam? SPOR
     
  3. alex.keegan

    alex.keegan Mogul forum

    De la shopul de event, cate 2 cirese pentru o insigna.
     
  4. cp58

    cp58 General forum

  5. Razvy78

    Razvy78 Mogul forum

    Misiune finalizata,spor
    [​IMG]
     
  6. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Gata si eu!
     
  7. raisa2005

    raisa2005 Rutinat

    Bună ziua,
    Event terminat!
    Felicitări celor ce au terminat și mult succes celor care mai au de muncit!
    O zi frumoasă vă doresc! ☺
     
  8. vladutz1992

    vladutz1992 Scriitor activ

    Gata si eu. Sper sa am suficienta Super Hrana si pentru restul misiunilor.. :D Bafta, vot pozitiv!
     
  9. amy46

    amy46 Maniac forum

  10. fabian201070

    fabian201070 Expert forum

  11. -katnik-

    -katnik- Baron forum

    Misiunea finalizata , vot pozitiv , spor tuturor fermierilor !
     
  12. NM1969

    NM1969 Ambasador forum

    Misiunea 1 finalizata.
     
  13. traian1971

    traian1971 Comisar forum

    gata si eu de ieri;)
     
  14. amy46

    amy46 Maniac forum

  15. cp58

    cp58 General forum

    Misiune II finalizata.
     
  16. -katnik-

    -katnik- Baron forum

    Misiunea finalizata , vot pozitiv , spor tuturor fermierilor !
     
  17. fabian201070

    fabian201070 Expert forum

  18. NM1969

    NM1969 Ambasador forum

    Misiunea 2 gata si la mine.
     
  19. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Gata si eu!
     
  20. ioanavlad86

    ioanavlad86 Scriitor în devenire