Feedback Regina carnavalului IX

Discussion in 'Runda de discuții' started by k0, Jul 2, 2025.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Poll closed Jul 9, 2025.
  1. Îmi place

    85.7%
  2. Mi-e indiferent

    7.7%
  3. Nu-mi place

    6.6%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Regina carnavalului IX. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
  2. gily2019

    gily2019 Scriitor în devenire

    Necesar pentru a finaliza sarcinile la cooperativa pentru a primi recompensa de 65 coșulețe florale de bomboane :Trandafiri romantici 27000 buc si 1471 coşuleţe de bomboane. Daca am gresit calculele va rog sa ma corectati.
     
  3. geta57

    geta57 Comisar forum

    Dacă se putea recolta linia la 47 ore era super ok. Așa o s-o luăm la 3 zile pentru că nu poți sta cu ochii pe ea ca s-o recoltezi fix la 48 de ore.
     
  4. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Slabute recompensele de la magazin! In schimb parca e mai generoasa regina cu PE ( si cu PET dar astea nu ma mai intereseaza) ! Oricum o sa-l duc la bun sfarsit!
     
  5. mariasamoila16

    mariasamoila16 Mare-maestru forum

    Mi a placut intotdeauna acest event! O sa l fac cu placere!
     
  6. gily2019

    gily2019 Scriitor în devenire

    M-as bucura daca din cele 5 Adăpost misterios "Karro" primesc Vizuină de hermelină :) .
     
    Last edited by moderator: Jul 3, 2025
  7. maimutica

    maimutica Ambasador forum

    Incep cu 361 de drop , am avut pomi pe 2 terenuri si pe unul fasole egipteana , este un event care imi place foarte , foarte mult , spor sa aveti la cosuri cat mai pline!
     
  8. amy46

    amy46 Maniac forum

    [​IMG]
     
  9. mara62

    mara62 Supervizor forum

    Final si la mine
     
  10. cp58

    cp58 General forum

    Final de event
    [​IMG]

    Din cele 5 Adăposturi misterios "Karro" nici o Vizuină de hermelină iar din arborii minune am obtinut un arbore dinamita [nu aveam) si un arbore de cafea kentucky.
     
    Last edited: Jul 5, 2025
  11. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Event terminat , bafta !
     
  12. doro090767

    doro090767 Avansat

    Event finalizat!Succes!Vot pozitiv!
     
  13. -katnik-

    -katnik- Baron forum

    Event finalizat,vot pozitiv,spor tuturor fermierilor !
     
  14. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Gata si eu!
     
  15. gily2019

    gily2019 Scriitor în devenire

    Nu am avut noroc sa primesc vizuina de hermelina:(
    Event terminat,vot pozitiv ,spor fermierilor care inca mai au de lucru ...
     
  16. pistrui_andrada

    pistrui_andrada Scriitor în devenire

    Event terminat si la mine! Continui ,deoarece e unul din eventurile mele preferate. Inca nu am cumparat nimic de la shop
     
  17. derby54

    derby54 Conte forum

    Event terminat si eu.Spor celor ce mai lucreaza.
     
  18. -AdyM-

    -AdyM- Novice forum

    Cum este mai rentabil? Sa iau cosurile de la Cooperativa sau sa le fac la Moara? Care este diferenta?
     
  19. kameliana59

    kameliana59 Maniac forum

    Sa iei cosurile de la cooperativa.
     
  20. ioanavlad86

    ioanavlad86 Scriitor în devenire

    Event finalizat. Mi-a plăcut acest event. Spor celor care mai lucrează!