Feedback Saga vikingilor X

Discussion in 'Runda de discuții' started by k0, Apr 3, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Poll closed Apr 10, 2024.
  1. Îmi place

    71.4%
  2. Mi-e indiferent

    12.4%
  3. Nu-mi place

    16.2%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Saga vikingilor X. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
  2. Razvy78

    Razvy78 Mogul forum

    Foarte bune liniile de vrej il fac vot pozitiv
     
  3. vinfiert

    vinfiert Ambasador forum

    Foarte slab shopul, liniile de vrej si mai slabe, il fac doar pentru cutia Piccolo si cele doua lazi de bonusuri. Vot indiferent.
     
  4. fabian201070

    fabian201070 Expert forum

    eu il fac doar pentru ce ma intereseza din shop,de linii de vrej nici vorba.
     
  5. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Si eu o sa-l fac! Pentru frumusetea jocului!
     
  6. ioanagirl94

    ioanagirl94 Avansat

    Am o nedumerire.
    Daca luam itemii din stanga de la recompensele principale, mai are rost sa le cumparam de la shop?

    Edit: multumesc tuca4747 de clarificare
     
    Last edited: Apr 3, 2024
  7. dadan

    dadan Oracol omniscient

    Foarte slabe liniile de vrej si recompensele.Chiar asteptam acest event pentru ca imi place elanul lui Ingrid si sunt distractive combinatiile.As fi votat pozitiv dar ramane votul doar indiferent{asta doar pentru ca e simpatica Ingrid!}Spor tuturor!
     
  8. tuca4747

    tuca4747 Locuitor permanent

    Fiecare jucator, functie de ceea ce isi planifica, poate utiliza itemurile pt linie vrej / amplasarea in teren pt PE sau, chiar utilizare la schimb la D&C
    Eventul ofera posibilitatea accesarii dublurilor.
     
  9. ioanagirl94

    ioanagirl94 Avansat

    Incep cu 301 drop din 7 Howie. Spot la event.
     
  10. Un event frumos. Ma mai gandesc daca o sa joc. Vot indiferent, recompense si linii de vrej destul de slabe.
     
  11. vyyo5252

    vyyo5252 Mare-maestru forum

  12. kameliana59

    kameliana59 Maniac forum

    Event terminat. Spor la farmerit tuturor.
     
  13. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Fierarescu si fiul avem chiar 3!:)
     
  14. vyyo5252

    vyyo5252 Mare-maestru forum

    Am luat si eu primul vrej
     
  15. z.zoita

    z.zoita Scriitor activ

    Ingrid la mine in joc cand ii dau bulionul viking ramane nemiscata nu pot accesa jocul e problema cu jocul asa a fost si ieri si astazi, va multumesc pentru ajutor
     
  16. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

     
  17. gabi_83i

    gabi_83i Scriitor activ

    Salut .


    Cam prea ,,piperat,, numarul de plante necesar producerii unui bulion viking la moara .
     
  18. cp58

    cp58 General forum

  19. irina_love200

    irina_love200 Împărat forum

    Event finalizat!
     
  20. tudor5555

    tudor5555 Novice forum

    eu nu pot juca jocul mi se blochiaza va rog sa ma ajutati cu un sfat