Feedback Sezonul Anului Nou

Discussion in 'Runda de discuții' started by k0, Dec 30, 2025.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Ce părere aveți despre acest sezon?

Poll closed Feb 2, 2026.
  1. Îmi place

    78.8%
  2. Mi-e indiferent

    15.2%
  3. Nu-mi place

    6.1%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la noul sezon. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința acestei ediții.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
  2. RazvanAndrei

    RazvanAndrei Maestru forum

    Incheiat

    [​IMG]
     
  3. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Gata si eu!
     
  4. fabian201070

    fabian201070 Expert forum

    final si la mine
     
  5. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Final si la mine!
     
  6. -katnik-

    -katnik- Baron forum

    Misiunea finalizata ,vot pozitiv,spor tuturor fermierilor !
     
  7. vladutz1992

    vladutz1992 Scriitor activ

    Am terminat cerintele. Permisul de sezon a rentat, vot pozitiv.
     
  8. Razvy78

    Razvy78 Mogul forum

    Final de sezon,vot pozitiv
    [​IMG]
     
  9. cp58

    cp58 General forum