Feedback Legenda lui Helgrid

Discussion in 'Runda de discuții' started by k0, Oct 23, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Poll closed Oct 31, 2024.
  1. Îmi place

    64.7%
  2. Mi-e indiferent

    0.9%
  3. Nu-mi place

    34.5%
  1. amy46

    amy46 Maniac forum

    [​IMG]
     
    Last edited: Oct 26, 2024
  2. irina_love200

    irina_love200 Împărat forum

    Event finalizat ! Mult spor !
     
  3. -katnik-

    -katnik- Baron forum

    Event finalizat,vot pozitiv,spor tuturor fermierilor !
     
  4. -elenaion49-

    -elenaion49- Veteran Forum

    Bunut, bunut, vot pozitiv din partea mea! Mergem din bine in mai bine in ultimul timp.
    Multumesc frumos pentru raspuns!
     
  5. regine_lory70

    regine_lory70 Începător forum

    Am udat primele plante la inceput 3 stanga si 3 dreapta si sa blocat.Nu mai merge nimic degeaba ma uit la harta,sau nu stiu eu cum sa ma deplasez,am apasat pe toate casutele si nimic,cu toate ca am facute 10 chei.Va rog frumos ce ar trebui sa fac.Multumesc frumos
     
  6. kameliana59

    kameliana59 Maniac forum

    Pe pagina anterioara, vezi postarea lui MicuNicu; a explicat acolo cum se procedeaza.
     
  7. .Raluca06.

    .Raluca06. Comisar forum

    In sfarsit mi-am dat si eu seama unde sa dau click pentru a merge mai departe....sus, jos, dreapta, stanga.....am pus punctul albastru deschis, ca sa se vada.
    Am ametit rau de tot....iau pauza acum...
    [​IMG]
     
  8. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Buna! Mi-a placut mult acest event. Fara stres ca mi se termina timpul la joculete sau ca raman fara munitie:D, apoi am explorat o harta, ce sa zic, sunt tare, parca am si intinerit putin:D. Mult spor!
    [​IMG]
     
  9. drpam

    drpam Începător forum

    Buna, am deblocat safirul si cand am vrut sa il folosesc jocul a fost intrerupt aratand eroare cateva minute. Cand a revenit jocul safirul este dar nu mai pot sa il folosesc, nemaiputand continua eventul A mai patit cineva asa si daca da cum ati rezolvat problema? Multumesc. Spor!!!
     
  10. .Raluca06.

    .Raluca06. Comisar forum

  11. marinhoria

    marinhoria Scriitor în devenire

    Si eu am patit acelasi lucru. Vad ca nu apare nici o solutie sau explicatie!? Poate ne ajuta moderatorii!?
     
  12. aida59

    aida59 Mare-maestru forum

    Mai am2mini jocuri si 6 cufere de deschis si nu imidau seama unde sa le caut. Va rogmult sa ma ajutati si sa le gasesc cumva mai usor ca am ametit si eu si bufnita. Va rog mult
     
  13. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Ai 2 harti finalizate mai sus, incearca sa vezi diferentele cu ce ai tu.
     
  14. Claricel

    Claricel Scriitor în devenire

    buna!am luat prima piatra ,am facut joculetele si acum ma tot invart ,am ajuns intr-un lc unde imi cere piatra rosie pe care nu o am ,si nu pot innainta ,ma invart pe hartile pe care lwe -am facut deja! nu im dau deloc seama ce trebuie sa fac!cred ca e primul joc in care nu am inteles dinamica si poate imi explica cineva ,ms
     
  15. drpam

    drpam Începător forum


    Urmareste harta

    21-17-11-12-18 = safir
    11-7-3-2-6-5-1 = jad
    5-9-10-16-20-19-24 = rubin


    [​IMG]
     
  16. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Dacă o curățare a clientului de joc nu rezolvă problema, serviciul suport o poate face.
     
  17. drpam

    drpam Începător forum


    Multumesc. Am trimis mesaj dar fiind weekend dureaza un pic mai mult. Sper sa se rezolve problema pentru ca e un event care imi place si vreau sa il termin. Zi placuta!

    P.S.
    S-a rezolvat...:)
     
    Last edited: Oct 27, 2024
  18. tuca4747

    tuca4747 Locuitor permanent

    Salut
    Azi dimineata am terminat de facut cele 46 de mini-jocuri incepute de ieri seara.
    Am deschis toate cuferele din camerele parcurse, fara a tine cont de ce ofera ele.
    Dupa-amiaza, mi-am propus sa activez linia si sa plasez itemurile

    Dar am o surpriza neplacuta: in inventar nu am o parte din itemuri si linia de vrej, dupa cum urmeaza:

    - Ataca ganganiile temnitei cam 13
    - Fa-o sa infloreasca (+) cam 14 (itemul Hocus-Pocus, este in inventar)
    - Linie vrej cam 24 ( cand incerc sa pun pe linie Hocus-Pocus, ma trimite la joc)
    Am verificat fiecare din aceste camere si mini-jocurile sunt realizate si cuferele deschise, iar harta indica 46/ 46 mini-jocuri si 51/55 cufere de comori
    S-a mai confruntat cineva cu asemea probleme ?
    Ce as putea sa mai fac pentru recuperarea itemurilor si a liniei?
    Multumesc anticipat pt sugestii
    O seara placuta
     
  19. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Salut!
    Problema ta am avut-o și eu, în sensul că am uitat să deschid câteva cufere...
    Nu am găsit altă soluție decât să caut în fiecare cameră pe cele nedeschise!
    Itemii sunt oferiți în dublu exemplar, unul e cu + și trebuie consumat, celălalt e simplu și se poate pune direct pe vrej.
    Cumva poate ai ratat deschiderea cuferelor care conțineau itemii simpli.
    Eu ratasem chiar vrejul, era într-un cufăr nedeschis. Pare că ai aceeași problemă!
    Spre finalul jocului după ce crești plantele sunt mai multe cufere, probabil că nu le-ai observat pe toate!
     
  20. fabian201070

    fabian201070 Expert forum

    final de event.ff usor