Feedback Saga vikingilor XI

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 6 Noi 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 16 Noi 2024.
  1. Îmi place

    75,8%
  2. Mi-e indiferent

    11,0%
  3. Nu-mi place

    13,2%
  1. nikolae28

    nikolae28 Legendă vie

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Saga vikingilor XI. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    dany, -iulia1992-, marcela_f69 și alți 10 apreciază asta.
  2. Razvy78

    Razvy78 Mogul forum

    Premiile si linia de vrej nu sint foarte atractive dar o sa il fac pentru upgredurile de la Conacul Mariachi
     
  3. fabian201070

    fabian201070 Expert forum

    idem,dar si pentru 2 itemi care dau bonusuri,spor pentru cei care il vor face,vot indiferent
     
    Razvy78, -iulia1992-, marcela_f69 și alți 17 apreciază asta.
  4. celina_amarandei

    celina_amarandei Duce forum

    355 drop, mi a placut de fiecare data acest tip de event, asa ca il voi face, indiferent de recompensele atractive sau mai putin interesante, vot pozitiv.
     
    derby54, .Raluca06., prettyioco și alți 16 apreciază asta.
  5. cp58

    cp58 General forum

  6. kameliana59

    kameliana59 Maniac forum

    Gata..Spor la farmerit.[​IMG]
     
    paulici_01, Razvy78, derby54 și alți 23 apreciază asta.
  7. amy46

    amy46 Maniac forum

    [​IMG]
     
    paulici_01, Razvy78, derby54 și alți 26 apreciază asta.
  8. geta57

    geta57 Comisar forum

    Întrebare: după ce facem eventul mai primim monede stea?
     
    paulici_01, dany, -iulia1992- și alți 12 apreciază asta.
  9. oni2012

    oni2012 Expert forum

    Conform tutorialului se pare că da :

    După fiecare joc se vor primi 10, 15 sau 20 Monede-stea, în funcție de cât de aproape va fi toporul de centrul țintei, indiferent de alte premii câștigate.”
     
    paulici_01, .Raluca06., dany și alți 13 apreciază asta.
  10. mara62

    mara62 Supervizor forum

    Event finalizat
     
    paulici_01, Razvy78, derby54 și alți 18 apreciază asta.
  11. cp58

    cp58 General forum

    [​IMG]
     
    paulici_01, Razvy78, derby54 și alți 19 apreciază asta.
  12. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Se poate cu siguranță, tocmai ce am aruncat unul suplimentar...
    [​IMG]
     
    paulici_01, Razvy78, in.the.rain și alți 19 apreciază asta.
  13. irina_love200

    irina_love200 Împărat forum

    Event finalizat !
     
    paulici_01, Razvy78, in.the.rain și alți 19 apreciază asta.
  14. -katnik-

    -katnik- Baron forum

    Event finalizat,vot pozitiv,spor tuturor fermierilor !
     
    paulici_01, Razvy78, in.the.rain și alți 19 apreciază asta.
  15. vyyo5252

    vyyo5252 Mare-maestru forum

    Event finalizat, bafta tuturor
     
    paulici_01, Razvy78, KingFarm0001 și alți 16 apreciază asta.
  16. .Raluca06.

    .Raluca06. Comisar forum

    Buna seara, tutorialul privind lazile nu a fost actualizat cu lada de materiale pentru ferma II ...apare doar lada de materiale pentru ferma de la eventul Belșug de iepurași, care de fapt este I.
    Saga Vikingilor XI
    Lada de materiale pentru ferma II
    ofera:
    -3000 *nivelul PE
    - 4000 *nivelul PE
    - 5000*nivelul PE
    - 4 Super compost
    - 2 Compost special a la Suzi
    - 1 super hrana
    - 1 creitar
    - 400*nivelul GG
     
  17. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Actualizarea tutorialelor nu este chiar asa de usoara cum poate parea si necesita timp. Cu siguranta, toate vor fi actualizate.
    Totusi, informatiile se afla in forum si pot fi gasite utilizand cu succes functia "Cauta forumuri".
    :)
     
    paulici_01, in.the.rain, Cruella și alți 6 apreciază asta.
  18. derby54

    derby54 Conte forum

    Event terminat si eu,aveam terminate plantele de simbata am stat dupa drop,nu prea tineau ritmul cu plantele.Mult spor celor ce mai incearca cu aruncatul toporului.
     
    paulici_01, Razvy78, in.the.rain și alți 9 apreciază asta.
  19. Amaterasu10

    Amaterasu10 Scriitor în devenire

    Aproape ca am terminat si eu. Voi puneti itemii in vrej sau ii tineti pe teren pentru bonusuri? Parca bonusurile par mai atractive decat linia de vrej
     
    paulici_01, KingFarm0001, amy46 și alți 5 apreciază asta.
  20. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Există și dubluri, pe care le poți lua cu monede stea!
    Chiar dacă le pui pe vrej, nu te oprește nimeni să le demontezi și să le folosești cum crezi!
    2 dintre ele (dublurile) le-am pus pe teren pentru bonusuri, chiar dacă nu se coc în fiecare zi...
     
    paulici_01, Razvy78, in.the.rain și alți 8 apreciază asta.