Feedback Aventură safari

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 13 Noi 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 23 Noi 2024.
  1. Îmi place

    45,1%
  2. Mi-e indiferent

    3,3%
  3. Nu-mi place

    51,6%
  1. Razvy78

    Razvy78 Mogul forum

    Event terminat,vot negativ din cauza cerintelor prea mari,spor celor ce lucreaza inca la el [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 17 Noi 2024
    kameliana59, vyyo5252, derby54 și alți 10 apreciază asta.
  2. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Mda, cerințele au fost exorbitante...
    Dar mă bucur când mă uit la ce PE îmi dau cei 3 itemi (care nu pupă vrejul), cele 2,5 mil PE zilnice pe care mi le-ar fi dat vrejul le scot înzecit doar din itemi!
    Așa că eu am votat pozitiv!
    [​IMG]
     
    Razvy78, Marinela, kameliana59 și alți 16 apreciază asta.
  3. Bastet

    Bastet Începător forum

    Gata de ieri, l-am terminat in citeva ore, pentru ca am cheltuit luna trecuta animalele "altoite" pentru deblocare menajerii. Imi plac toate misiunile cu inmultirea animalelor. Cistiguri: inca o linie de vrej cu bonusuri, multe animale altoite de rezerva, am deblocat si 2 spatii la locul de joaca si am achizitionat 2 adaposturi cu creitari si am cistigat pomi : Cyanea si Cycada, Tupelo si Abies Alba, plus cutia magica, stelute, cupoanele de ajutor agricol. Sincer, de ce as fi nemultumita? Foarte multumita! Da, am folosit vreo 500 de superhrana si 80% din rezerva de superparfumuri, dar a meritat!
    Am totusi o observatie: am cistigat cheile din prima zi in care a aparut misiunea pentru chei, adica miercurea trecuta. Dar nu stiam ce sa fac cu ele. De-abia duminica mi-a aparut misiunea Safari si masinuta pe cimpul din Bahamarama, dupa ce am intrat pe forum sa vad ce evenimente mai urmeaza... era sa ratez evenimentul. Am mai patit chestia asta...
     
    Razvy78, paulici_01, -katnik- și alți 5 apreciază asta.