Feedback Aubreygine cea înfometată

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 12 Mar 2025.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Sondaj închis pe 19 Mar 2025.
  1. Îmi place

    87,6%
  2. Mi-e indiferent

    6,7%
  3. Nu-mi place

    5,6%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Aubreygine cea înfometată. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
  2. PauL_MC

    PauL_MC De-al casei

    Popcorn înfiorător (la moară) 69
    Grimoar înfloritor 21735
    Popcorn 759

    Sunt foarte interesat de această parte: Pentru fiecare produs de event oferit veți mai primi, aleatoriu, unu din următoarele (pun doar cele ce mă interesează): 1 Cutie magică Piccolo, 1 Arbore Super Jumbo.
    Sper să nu fie la fel ca și cu caracatița, unde era menționat că există șansa să primim bonusuri mai mari la nivele mai mari.... dar fie tentacol la nivel 1 fie la nivel 4, au fost la fel.

    P.s. Îmi poate aduce cineva aminte, dacă se poate dona la acest fel de evenimente și după cele 69 de sarcini?
     
    -ciocollate-, doro090767, mariuta48 și alți 18 apreciază asta.
  3. Razvy78

    Razvy78 Mogul forum

    Event frumos,vot pozitiv,sper sa reusesc sa termin si eventul si sa iau si ascunzisul de chupacabra
     
    -ciocollate-, doro090767, mariuta48 și alți 14 apreciază asta.
  4. vinfiert

    vinfiert Ambasador forum

    Intotdeauna s-a putut dona in continuare la acest tip de event, asadar cel mai probabil ca da.
    Acum sa vedem si dropul cum iese...
     
  5. gabi_83i

    gabi_83i Scriitor activ

    Salu
    Adapostul Coliba pt Baba Yaga e acelasi cu ascunzisul de Chupacabra ?
     
  6. tutica62

    tutica62 Cunoscător forum

    nu
     
    -ciocollate-, gabi_83i, doro090767 și alți 11 apreciază asta.
  7. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Unde gasesc Ascunzisul de Chupacabra ? Si Papagalul pirat!?
     
  8. amy46

    amy46 Maniac forum

    Ascunzisul de Chupacabra il gasesti la shop,iar papagalul pirat il primesti cadou la celalalt event...nebun dupa animale


    [​IMG]

    [​IMG]
     
    whitepearl, Razvy78, valecorina și alți 20 apreciază asta.
  9. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Mersi mult! Unde anume este pozitionat la shop? Nu il vad!!:(
     
  10. amy46

    amy46 Maniac forum

    pagina 2 primul din stanga.. ai nevoie de planta noua,liana rapitoare
     
    whitepearl, Razvy78, doro090767 și alți 18 apreciază asta.
  11. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Mersi mult!
     
  12. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Pentru inceput am facut cateva cutii de popcorn infiorator si la al 6 - norocul.:D
    [​IMG]
     
    Razvy78, doro090767, -ciocollate- și alți 22 apreciază asta.
  13. PauL_MC

    PauL_MC De-al casei

    Nu am găsit în lăzi
    1 Ladă misterioasă Arbori minune
    Știe cineva ce e?
     
    -ciocollate-, Razvy78, doro090767 și alți 10 apreciază asta.
  14. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Misterul a apărut acum în lista cu lăzi.
     
    Modificat ultima dată: 13 Mar 2025
    Razvy78, zahara1663, doro090767 și alți 12 apreciază asta.
  15. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    La mine se lasă așteptat norocul ăla...
    Și am tot încercat...
    Doar o ladă de bonusuri, restul din ce-mi pot face sau strânge singur (pinkie-pie, chutney, suzie, SC, puieți, ad-uri, etc)
    [​IMG]

    Update: 32 de runde, încă mai aștept "minunea"...
    Mai fac azi până la 48, după aceea reduc turația...
     
    Modificat ultima dată: 13 Mar 2025
    Razvy78, doro090767, -ciocollate- și alți 14 apreciază asta.
  16. amy46

    amy46 Maniac forum

    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 13 Mar 2025
    whitepearl, Razvy78, zahara1663 și alți 17 apreciază asta.
  17. cp58

    cp58 General forum

    [​IMG]
    PE, GG, chutney, suzie, SC, puieți, adaposturi, pinkie-pie, creitari, cupoane etc. Mai fac o tura de plante si dupa ... ne mai acupam de drop.
     
    Modificat ultima dată: 13 Mar 2025
    Razvy78, doro090767, -ciocollate- și alți 15 apreciază asta.
  18. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    event terminat , am primit 2 pomi super compost a la suzie ,si extra 2 cutii piccolo
     
    Razvy78, doro090767, -ciocollate- și alți 16 apreciază asta.
  19. fabian201070

    fabian201070 Expert forum

    plante am pentru 80 de jocuri dar cum iese din donatii cred ca ma opresc la 80,mai bine ma ocup de ferma.
     
    Razvy78, doro090767, -ciocollate- și alți 11 apreciază asta.
  20. alex.keegan

    alex.keegan Mogul forum

    Ce avem noi aici ?
    [​IMG]
     
    -ciocollate-, Razvy78, paulici_01 și alți 16 apreciază asta.