Feedback Misterele Bârlogului dragonilor

Discussion in 'Runda de discuții' started by k0, May 21, 2025.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Poll closed May 28, 2025.
  1. Îmi place

    78.6%
  2. Mi-e indiferent

    4.8%
  3. Nu-mi place

    16.7%
  1. Hasibah

    Hasibah Novice forum

    nu se mai pot vinde la piata produsele de la event acesta?
     
  2. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Nu.
     
  3. coboduza

    coboduza Avansat

    Din ce faceti repede lipici ?Ce plantati ?
     
  4. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Fasole egipteana cu Masca Tiki si bonusurile ptr. reducere timp de productie legume Baha!
     
  5. coboduza

    coboduza Avansat

    Multumesc .
     
  6. amy46

    amy46 Maniac forum

    Final de event,nu a fost necesar sa fac toate joculetele pt a obtine seminte.
    Chiar am ramas cu plante si seminte ..:D



    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Last edited: May 22, 2025
  7. vinfiert

    vinfiert Ambasador forum

    He he, incepi sa te apropii, dar nici stocurile mele n-au stagnat intre timp.
    [​IMG]
    Am inceput sa pun si eu seminte pe teren, ca dau si alea restul de drop ce mai e necesar. In jungla o sa continui cu fasolea egipteana, cred ca iese deja de-o ciorba.
    [​IMG]
     
    Last edited: May 22, 2025
  8. kameliana59

    kameliana59 Maniac forum

  9. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Gata si eu!
     
  10. vinfiert

    vinfiert Ambasador forum

  11. .Raluca06.

    .Raluca06. Comisar forum

  12. -adina166-

    -adina166- Novice forum

    Mi a placut f mult jocul. Dezamagire mare cu piccolo....mergem mai departe ...
     
  13. -katnik-

    -katnik- Baron forum

    Event finalizat,vot pozitiv,spor tuturor fermierilor !
     
  14. aida59

    aida59 Mare-maestru forum

    Am intampinat o problema si nu stiu ce sa fac. am facut toate sarcinile am facut toate puzzle deci am facut tot. Problema este ca la seminte nu am decat 754 syzygium. Va rog frumpo sa ma ajutati sa am cele care erau i joc ,Multumesc mult
     
  15. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    După ultima numărătoare, atâtea trebuie să fie!
    N-am început încă să plantez, așa că astea sunt toate semințele pe care le-am obținut jucând toate cele 25 puzzle-uri.
    Dacă te-ai orientat după postări anterioare, eu mi-am modificat postarea, am renumărat. Nu știu motivul pentru schimbare, poate s-au modificat cerințele sau am greșit la numărătoare...
    [​IMG]
     
  16. cp58

    cp58 General forum

  17. vinfiert

    vinfiert Ambasador forum

    Posibil sa nici nu fie necesare toate plantele, eu spre exemplu n-am jucat decat 20 din cele 25 de seturi, ultimele 5 ramanand nedeblocate. Iar plante mi-au ramas precum se vede. Eu am facut doar doua ture de plante, am avut 42 de plante pe parcela mica.
    [​IMG]
     
  18. pistrui_andrada

    pistrui_andrada Scriitor în devenire

    Final de event! Am stat foarte rau cu dropul,dar am recuperat din reproduceri. Am ramas cu foarte multe seminte si plante, dar a fost un event frumos. Pacat ca nu putem vinde. Spor tuturor!
     
  19. gily2019

    gily2019 Scriitor în devenire

    Vot pozitiv ,event finalizat in doua zile ,fara mult efort (recunosc ca m-au ajutat reproducerile,am primit lipici:)),am ramas pe stoc cu seminte si cu plante.Sincer ,joi nu am vrut sa fac acest event ,m-am gandit ca este foarte greu si am spus pas, spre seara am intrat si am citit comentariile voastre (comentariile bune ne ajuta foarte mult ) si asa "m-am pus pe treaba " am deblocat 19 barlog al dragonilor ,sambata dimineata am finalizat acest event placut,frumos,usor...:D

    Spor fermierilor care nu au terminat inca!;)
     
  20. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Bună dimineața!
    M-am lăsat convins să pun itemii pe vrej (era unul dintre ei care merita să stea pe câmpuri!), și am regretat instant!
    Primul cadou din lada blestemată este vas funerar...
    O să-l pândesc (vrejul) să-l demontez, nu vreau să mi se mai strice ziua cu asemenea "câștiguri"...