Feedback Misiuni din belșug

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 27 Mar 2026.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Sondaj închis pe 2 Apr 2026.
  1. Îmi place

    87,5%
  2. Mi-e indiferent

    0 vot(uri)
    0,0%
  3. Nu-mi place

    12,5%
  1. -elenaion49-

    -elenaion49- Veteran Forum

    Plantand, recoltand sau cumparand de la piata. Zi de zi, putin cate putin, stocurile se maresc si de aceea cred ca aceste misiuni sunt foarte benefice si ne anima sa ne refacem stocurile.
     
  2. PauL_MC

    PauL_MC De-al casei

    3 ani de joc. cumpar toate adăposturile și copacii noi ca să fac gologan pentru a cumpăra zilnic toate plantele din shop, că acolo sunt cele mai ieftine. Sunt plante care in timp se adună fără număr că nu au întrebuințări.