Feedback Arta cofetăriei

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 17 Iun 2026 la 09:00.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Acest sondaj se va închide pe 25 Iun 2026 la 13:53.
  1. Îmi place

    73,4%
  2. Mi-e indiferent

    3,8%
  3. Nu-mi place

    22,8%
  1. -katnik-

    -katnik- Baron forum

    Event finalizat , vot pozitiv , spor tuturor fermierilor !
     
    Razvy78, z.zoita, MicuNicu și alți 13 apreciază asta.
  2. raisa2005

    raisa2005 Rutinat

    Căldură mare, monșer! Termometrul spune la umbră 33 de grade Celsius…

    Bună seara!
    Tot în fața cuptorului și livrând la brioșe, nu mi-am dat seama de cum e afară, dar cum ar spune românul ,, tot răul spre bine,,
    căci nici eu nu m-am lăsat, m-am mințit că de fapt sunt înghețate bine glazurate și am tras așa de tare că deja le-am gătat.
    Între noi fie vorba, ar mai fi un produs două, acolo, la piață, dar cireșele sunt așa de scumpeeee, ... :D

    Acestea fiind zise, declar eventul terminat, iar acum dau fuguța să cumpăr o înghețată, de data aceasta foarte reală.
    Vă urez spor la farmerit și un weekend plăcut (cât a mai rămas din el)! :D
     
    Modificat ultima dată: 20 Iun 2026 la 18:33
    Razvy78, z.zoita, luciabara și alți 20 apreciază asta.
  3. fabian201070

    fabian201070 Expert forum

    event terminat dar mai am plante si merg mai departe
     
    Razvy78, z.zoita, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  4. mariasamoila16

    mariasamoila16 Mare-maestru forum

    Buna ziua, fermieri! Am nevoie de ajutor! Nu reusesc sa identific glazura din fotografie! Voi ce indiciu folositi! Am ratat mult si e pacat de timpul irosit. Va multumesc anticipat
     
    Razvy78, cp58, -katnik- și alți 4 apreciază asta.
  5. luciabara

    luciabara Expert forum

    Poza cu telefonul,eu asa am reusit
     
    Razvy78, cp58, -katnik- și alți 5 apreciază asta.
  6. ioanavlad86

    ioanavlad86 Scriitor în devenire

    Doar făcând poza cu telefonul am reușit
     
    Razvy78, cp58, -katnik- și alți 4 apreciază asta.
  7. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Pagina anterioară, unde prin bunăvoința unor fermieri (cărora le mulțumesc, în special Biancăi!) au postat cum ar trebui să arate glazurile!
    Mulțumesc și lui (de fapt, ei) DW..., nu e prima dată când îi folosesc sistemele: alea cu biluțe, inimioare, trandafiri, mi se par foarte intuitive!
    Am modificat chiar și setările jocului, am mărit zoomul ca să fie mai clare pozele cu telefonul, dar tot am mai greșit!
     
    Modificat ultima dată: 22 Iun 2026 la 14:52
    WarXro2003, Razvy78, cp58 și alți 8 apreciază asta.
  8. Razvy78

    Razvy78 Mogul forum

    Event finalizat,vot pozitiv,spor celor ce mai au de lucru
    [​IMG]
     
    kameliana59 apreciază asta.