Feedback Încondeietorul expert

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 16 Apr 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 24 Apr 2019.
  1. Îmi place

    70,4%
  2. Mi-e indiferent

    8,3%
  3. Nu-mi place

    21,3%
  1. kiri2270

    kiri2270 Legendă vie


    [​IMG]
     
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 23 apreciază asta.
  2. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Vad ca au aparut deja si finalisti, sincere felicitari!
    Eu am 61 de runde jucate, drop am inca 1.500, plantele sunt problema..
     
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 20 apreciază asta.
  3. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Cum ati reusit sa faceti atatea plante??? Am consumat 100 tichete petrecere si vreo 50 simple si n.am luat nici macar +1 la nimic... Recoltez de 3 ori pe zi si fac 9 seturi de vopsea pe zi... pana acum am jucat 14 runde si mai am inca 12 de jucat + terenurile pline....
    Sincer, mie nu.mi mai aduce satisfactii jocul asta.... Eventuri peste eventuri si zeci de mii de plante.... Ne plangem ca.s multe plante dar se termina eventul in 2-3 zile indiferent ce si cat s.ar cere. In conditiile astea se va ajunge sa se ceara sute de mii de plante pe 3 terenuri....
    Felicitari celor care au terminat, dar asta nu face decat sa dea idei dezvoltatorului sa ceara si mai multe resurse la eventuri...
     
  4. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Pazea ca vin tare si eu. In sfirsit am prins 100% pe 24 H, dupa ce am tras vreo 40 rotatii simple, din care am luat 5 de petrecere, din care am luat 100%, samd. Acum am 41 de runde, si pot sprinta spre final. De vrej sunt sigur...Inca o data felicitari castigatoarei, Kiri. Din cate stiu e prima care a facut-o. O sa continui jaful in magazin, deocamdata am 'racorit' SH-ul, ambii arbori, puietii misteriosi, lazile de provizii, adaposturile misterioase. Inca mai am nevoie de arbori si adaposturi, eu nu pot umple un camp monocolor, sunt doar 117/353 ,mai am mult pana departe...Macar pe Baha am deblocat tot, chiar si clientii. Dar ma straduiesc, mai sunt multe lucruri interesante in arborele intelepciunii. Spor si voua.
     
    Modificat ultima dată: 20 Apr 2019
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 19 apreciază asta.
  5. nycola70

    nycola70 Cunoscător forum

    33 de runde jucate , cumparaturi facute...pana acum sunt multumita cum evolueaza treaba. Sunt sigura ca voi lua linia de vrej cu toate ca nu e asa importanta dar sa fie la numar. Mai mult ma bucur de cumparaturi.
    Felicitari celor ce au terminat si succes celor ce mai au de munca. :p
     
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 15 apreciază asta.
  6. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna ziua!
    Ti-ai raspuns singura la intrebare. Imi pare rau ca nu ai reusit sa prinzi bonusurile dorite. Unii sunt mai norocosi decat altii.

    Putin probabil. Eventurile sunt foarte bine calculate, astfel incat toti jucatorii sa le poata finaliza.

    Spor la treaba!
     
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 16 apreciază asta.
  7. amy46

    amy46 Comandant forum

    Final de event...spor celor care inca mai au de incondeiat oua si felicitari finalistilor...o zi minunata in continuare...Paste Fericit , celor care maine sarbatoresc Pastele!!...:inlove:

    [​IMG]
     
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 24 apreciază asta.
  8. cosmincody

    cosmincody Profesionist forum

    44 de runde jucate, 1.100 puncte. Chiparosule mexican, al meu esti! :inlove:

    Sper sa termin eventul pana marti.

    Felicitari finalistilor si spor la treburi celorlalti!
     
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 14 apreciază asta.
  9. Gabry_mafia

    Gabry_mafia Scriitor în devenire

    Este chiar imposibil sa joc 55 runde nu 70 cu apa si ingrasaminte pe parcelele mari si chutney de mere la recoltare .Am 14 runde jucate,355 puncte.
     
    Modificat ultima dată: 20 Apr 2019
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 11 apreciază asta.
  10. cosmincody

    cosmincody Profesionist forum

    Dacă tot folosești chutney de mere, îți recomand să cultivi pe parcele mici 1x1. Ai un randament mai bun la plante. Încearcă și o sa vezi!
     
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 17 apreciază asta.
  11. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Cred ca faci undeva o greseala. Pana acum n-am avut nici un bonus (astazi am prins 100%), si reusisem 41 de runde. Spune mai mult despre cum cultivi, cate campuri folosesti, tipul de parcele, cum le inmultesti si te putem sfatui. Eu am calculat si doar cu apa, reuseam sa fac 70 de runde, cu 3 recolte pe zi, din absolut toate campurile (parcele mici) (202 + 202 +184 = 588 *3 =1764/485=3.637 runde posibile la 1 recolta: 3.637*3 recolte= 10.911 runde posibile pe zi. 70 runde/10.911 runde/zi =6.415 zile.
    Numai spun ca de fapt cu o buna organizare poti face 4 recolte pe zi.
    Si or fi mai convenabile parcelele mari la consumul de resurse, dar nu te ajuta decat intr-o prima faza cand faci inmultirea, cand ai numar limitat de plante.
     
    Modificat ultima dată: 20 Apr 2019
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 15 apreciază asta.
  12. yocoama

    yocoama General forum

    Vrej luat si 1741puncte acum cu viteza spre final;)
    Spor;)
     
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 17 apreciază asta.
  13. doro090767

    doro090767 Scriitor activ

    Am luat linia de vrej...Felicitari celor care au terminat,succes celor care mai au!!
     
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 19 apreciază asta.
  14. stiucarul

    stiucarul Demiurg forum

    26 runde-450 monede-494 puncte.l
     
    Modificat ultima dată: 20 Apr 2019
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 13 apreciază asta.
  15. cp58

    cp58 Ambasador forum

  16. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Eu am patru recolte pe zi, plantele fiind udate si fertilizate cu ingrasamant, pe timp de zi, noaptea nu le dau nici apa.
    De pe 127 parcelute mititele pe care joc eu, am facut 10 Seturi de vopsea pentru ouă.
    Mergem mai departe, nu?
    Felicitari celor mai harnici!
     
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 17 apreciază asta.
  17. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    63 de runde jucate -52 dreapta ,sper sa iau vrejul pina seara .Bafta celor care mai au ! Felicitari finalistilor ! Paste fericit celor de rit catolic ! Sarbatori Fericite !
     
    popescudana42, markreddo, donnadmn și alți 19 apreciază asta.
  18. usordetinutminte

    usordetinutminte Talent de excepţie

    Linie de vrej activata, mai am nevoie de 35 runde sa inchei si in dreapta. Am folosit bonificatia pentru a lua de fiecare data punctaj maxim. Felicitari celor ce au terminat si spor la farmerit celor ce mai muncesc!
     
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 17 apreciază asta.
  19. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    53 de runde jucate si inca ma ocoleste norocul la roata...nu o sa pot face destule plante sa termin si in dreapta :(((
     
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 17 apreciază asta.
  20. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    66/70 la vrej, la urmatoarea recoltare va fi gata, apoi fac cat pot din dreapta unde am reusit 49/80. Mult spor!
     
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 16 apreciază asta.