Feedback Încondeietorul expert

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 16 Apr 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 24 Apr 2019.
  1. Îmi place

    70,4%
  2. Mi-e indiferent

    8,3%
  3. Nu-mi place

    21,3%
  1. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    65 de runde, pe la pranz iau vrejul, continui jaful de la magazin...Spor tuturor care mai picteaza oua, felicitari finalistilor. Atentie la conul Vasile azi, are un cadou util.
     
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 17 apreciază asta.
  2. .Lucia2013.

    .Lucia2013. Novice forum

    Cu doar un singur cusur pentru mine, totusi acest event a primit vot negativ.
    Desi adauga suficienta adrenalina, nu ma incanta deloc obtinerea mondelelor-stea (si implicit a recompenselor secundare de la shop) in functie de abilitatile mele de memorare, in ciuda bonificatiilor Cronometru (nu am folosit-o nici pe cea primita din oficiu).
    Imi pare rau, dar acesta e votul meu.

    Edit: multumesc celor care m-au ajutat, aratandu-mi indicii suplimentare :)
     
    Modificat ultima dată: 21 Apr 2019
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 7 apreciază asta.
  3. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Spre deosebire de eventul cu torturile, poti accesa modelul de pe ou oricand, dand clic pe iepuras. :p
     
    popescudana42, markreddo, donnadmn și alți 18 apreciază asta.
  4. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Cu memorarea te-ai lamurit. Si eu am incercat sa fac economie la bonificatie la primele niveluri, si ce sa vezi? N-am putut realiza maximul in 2 cazuri, asa ca mi-a trecut. In plus, daca observi ca ramai fara timp, poti inchide minijocul si o iei de la inceput, cu alt desen.
    De la mine vot pozitiv pentru generozitatea premiilor. Si apropo de recompense secundare, pentru mine vrejul intra in categoria asta. Cumparaturile sunt cireasa de pe tort. E dificil, sunt foarte multe plante, dar premiile compenseaza cu prisosinta.
    Update:Vrejul gata, jaful in magazin continua...cu largul concurs al rotii (100%/24H) si al conului Vasile (+1 pentru 4 H).
     
    Modificat ultima dată: 21 Apr 2019
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 16 apreciază asta.
  5. yocoama

    yocoama General forum

    82 runde/2041puncte, mai am nevoie de 25 runde maine il dau gata;)
    Spor;)
     
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 17 apreciază asta.
  6. popik70

    popik70 General forum

    90 / 2250 . Am folosit bonificatie la fiecare runda , deci 25 maxim. Dar trebuie sa specific ca am luat pt prima oara 2 cosuri mari , la inceput de event. Am folosit f mult SC si Suzi . De la shop mai am de luat chiparos , arbore lalea si un item . Ca de obicei , nu am noroc la misterioase. Speram sa aterizeze si la mine 1 pawpaw din arbori minune , dar nu a fost sa fie.
    Spor in continuare.
     
    popescudana42, markreddo, donnadmn și alți 20 apreciază asta.
  7. mara031991

    mara031991 Expert forum

    cand intru sa incondeiez oua nu mai pot alege sa folosesc bonificatia deoarece imi intra oul de incodeiat Am iesit si am intrat iarasi si nu mai pot face nimic Va rog ajutati-ma sa pot intra sa pot alege si bonificatia Cum sa fac Va multumesc
     
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 9 apreciază asta.
  8. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Poate nu mai ai bonificatii.
    Sau poate ai inchis jocul inainte de a termina de vopsit oul. Trebuie sa-l vopsesti si apoi apare iar fereastra initiala.
     
    Modificat ultima dată: 21 Apr 2019
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 11 apreciază asta.
  9. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    83 de runde jucate. Spor tuturor!
     
    popescudana42, markreddo, donnadmn și alți 19 apreciază asta.
  10. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Am reusit si eu sa fac 66 de runde. E foarte bine, tinand cont de timpul pe care l-am avut sa intru pe joc. Am prins bonus de 100% la roata, deci mai am un pic si iau linia de vrej, am cumparat de la shop si copacii care imi lipseau, orele de combina, si mai vedem ce se mai aduna.
    Spor la toata lumea!
     
    popescudana42, markreddo, donnadmn și alți 21 apreciază asta.
  11. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    72 runde stinga,linia de vrej activata,1797 de puncte in dreapta sper sa pot termina si in dreapta . Bafta tuturor !
     
    popescudana42, markreddo, donnadmn și alți 15 apreciază asta.
  12. yocoama

    yocoama General forum

    91/2266;)
    Spor;)
     
    popescudana42, markreddo, donnadmn și alți 13 apreciază asta.
  13. nycola70

    nycola70 Cunoscător forum

    56 de junde jucate. Maine sper sa iau linia de vrej.
    Fiind Pastele la mine mi-am petrecut timpul cu familia si am neglijat ferma astazi.
    Sunt multumita de cumparaturile facute si de faptul ca m-am ales cu 3 chiparosi.
    Felicitari finalistilor si spor celor ce mai au de munca.
     
    popescudana42, markreddo, donnadmn și alți 13 apreciază asta.
  14. Claudia

    Claudia Duce forum

    Final de event din 107 runde, a fost destul de lejer si cu premii bune.

    [​IMG]

    Succes tuturor!
     
    popescudana42, markreddo, donnadmn și alți 11 apreciază asta.
  15. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    80/1994. Mai muncim. Spor sau felicitari, dupa caz.
    Update: 84/2094. Sper la finalizare completa. Spor si voua.
    Update 2: 88/2194. Imi mai trebuie 16 runde, daca nu fac vreo eroare de incondeiere. Spor, dimineata am postat fara sa vad ca aveam de aseara de jucat 4 runde. Urmatoarele 2 vor fi cu 3 doar. Deci azi mai fac 6, noaptea se mai fac 3 sau 4, si maine restul de 7. Iasa cinciul, cum spunea odata de mult un profesor...Asa ca trec examenul, deci in 6 zile cum imi propusesem. Inca o data spor si voua la realizat planurile.
     
    Modificat ultima dată: 22 Apr 2019
    popescudana42, markreddo, -katnik- și alți 11 apreciază asta.
  16. cosmincody

    cosmincody Profesionist forum

    71 de runde, 1.775 de puncte. Linie de vrej activata. Tocmai ce am realizat ca eventul dureaza pana miercuri. Am crezut ca se termina marti. Deci aspir catre finalul eventului. Reusesc cate 4 recolte pe zi, cu chutney; sunt optimist. :music:

    Felicitari tuturor!
     
  17. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Trebuie sa-ti multumesc pentru informatie, si eu credeam ca se termina maine. Am tot 71 de runde jucate. Nu stiu daca o sa termin sau nu in partea dreapta, dar am sa joc atat cat pot.
    Bafta!

    Ii multumesc lui Cruella pentru incurajarile de la inceputul eventului. Ai avut dreptate, am reusit. Si iti multumesc si pentru sfaturile care m-au ajutat.
     
    Modificat ultima dată: 22 Apr 2019
    popescudana42, markreddo, donnadmn și alți 20 apreciază asta.
  18. mitu55

    mitu55 Novice forum

    event incheiat 107 runde frumoasa lucrare mie sincer mi a placut
     
  19. yocoama

    yocoama General forum

    98/2441, mai am de facut facut 8 runde,diseara termin,vot pozitiv:D
    Spor;)
     
    Modificat ultima dată: 22 Apr 2019
  20. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Ma simt vinovat ca am indus lumea in eroare, eu am zis de 6 zile, ca asa aveam de gand sa termin, cu o zi de odihna. Vinfiert chiar m-a corectat. Ma bazam pe un bonus de recolta S (100%) de la eventul anterior. N-a fost nevoie, a ajutat roata si conul Vasile. 91/2269 acum, mai avansez 3 runde in seara asta, restul maine. Spor.