Feedback Întâmpină primăvara

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 20 Mar 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

  1. Îmi place

    78,3%
  2. Mi-e indiferent

    3,0%
  3. Nu-mi place

    18,7%
  1. berny2011

    berny2011 De-al casei

    Multumesc frumos pentru sfat.O seara frumoasa sa aveti.
     
    paulici_01, dadan, miracol31 și alți 9 apreciază asta.
  2. вα∂вσу

    вα∂вσу Conte forum

    event incheiat si la mine, spor la cine mai are de lucrat pe final :)
     
    Adana71, paulici_01, dadan și alți 15 apreciază asta.
  3. petra2172

    petra2172 Rutinat

    :inlove: Am reusit, luat si melcul si leul:) ! N-am crezut ca reusesc sa le iau pe amandoua:D:D
     
    Adana71, paulici_01, dadan și alți 17 apreciază asta.
  4. cotizo

    cotizo Scriitor activ

    Hop si eu am luat melcul, leul si cu vrejul! Event adevarat care are tinte fixe!
     
    Adana71, paulici_01, dadan și alți 14 apreciază asta.
  5. -vladutz98-

    -vladutz98- Scriitor în devenire

    In sfarsit, event finalizat! Am primit si melcul, si leul! Mi-a placut acest event! :)
     
    Adana71, paulici_01, -ciocollate- și alți 14 apreciază asta.
  6. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Event finalizat. Bafta celor care sunt pe ultima suta de metri!
     
    Adana71, petra2172, paulici_01 și alți 18 apreciază asta.
  7. miracol31

    miracol31 Profesionist forum

    Event finalizat:DMult succes celor care mai au;):D
     
    Adana71, geckofeet666, kiri2270 și alți 11 apreciază asta.
  8. sammy_mih2

    sammy_mih2 Scriitor activ

    si uite cum am muncit eu cu drag si nesomn ptr a avea si leul care a gasit drumul prin savana spre ferma mea.
     
    Adana71, miracol31, kiri2270 și alți 9 apreciază asta.
  9. narcisa1954

    narcisa1954 Novice forum

    simbata tirziuam incheat eventul acesta pe care il consider de top. a avut tot ce astept de la farmerama, poate daca dropul ar fi fost mai darnic as fi avut timp liber mai mult de recuperat la sectorul animale, multumesc pentru joc si noroc celor care vor sa termine
     
    Adana71, miracol31, kiri2270 și alți 8 apreciază asta.
  10. traian1971

    traian1971 Analist forum

    gata si eu am luat si melcul
     
    Adana71, malagambafane, miracol31 și alți 10 apreciază asta.
  11. ostrogot

    ostrogot Junior Expert

    am muncit din greu si tocmai la leu m-am impotmolit ! sunt la ultima sarcina si nu mai am boabe de roua ! nu reusesc sa le mai fac !!!!:cry:
     
    dadan, malagambafane, miracol31 și alți 5 apreciază asta.
  12. Event finalizat, nu m-am inselat cand am votat inca din prima zi. O zi mnunata sa avem!
     
    dadan, Adana71, malagambafane și alți 8 apreciază asta.
  13. paulici_01

    paulici_01 Conte forum

    Event finalizat ! Obinut AMBELE adaposturi. Event darnic , antrenant si recompense foarte bune .:):):):D:D:D
    Mi-a placut la fel de mult ca si primul event cu aceeasi realizare. Multumesc ! Spor tuturor ! Si la eventuri cat mai frumoase !
     
    dadan, Adana71, malagambafane și alți 7 apreciază asta.
  14. aristocat

    aristocat Scriitor în devenire

    Am reusit!! Nu numai c-am luat leul, dar melcul meu are si-un geaman acum. Mi-a placut mult eventul! Vot pozitiv!
     
    dadan, Adana71, donnadmn și alți 8 apreciază asta.
  15. nico

    nico Începător forum

    Un event foarte frumos si premiile au fost pe masura. am muncit cu drag la el... asa ceva mai vrem!
     
    dadan, Adana71, donnadmn și alți 5 apreciază asta.
  16. gabir16

    gabir16 Junior Expert

    Si te suparai pe mine cand am apelat la procente ca sa arat ca la un inceput de drop 17.5% cu 18.5% se termina eventul cand tu te indoiai ca obtii vrejul !!!.
    De ce oare apare atat de multa disperare in postarile din prima zi ?

    gabir16
    F181, B394, activitate 7.5 ani
     
    dadan, amy46, miracol31 și alți 6 apreciază asta.
  17. -DuteRepede-

    -DuteRepede- Începător forum

    Cu toate emotiile date de fulg ,am reusit.Event finalizat cu premii pe masura emotiilor mele!!!!
     
    dadan, amy46, roliana57 și alți 6 apreciază asta.
  18. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    In primul rand nu m-am suparat, aici pe joc nu e deloc de suparari. Eu de obicei folosesc resurse doar la inmultirea plantelor. Apoi ma ajut doar de apa. Mamudele nu mai am, deci m-am folosit de gologani, cred ca am cheltuit vreo 15 milioane, nu am stat sa fac calcule, am cumparat produsele mestesugaresti elixir si sursa pentru garoafe, ca sa le reduc timpul cat imi permit eu, am folosit ingrasamant tot eventul, care stim foarte bine la ce pret ajunge in timpul eventului.
    Daca nu foloseam ce am spus mai sus nu terminam eventul, luam probabil linia de vrej si unul dintre adaposturi.
    Nu este disperare, ci o dorinta de a termina eventul, de a lua cat mai multe din recompensele puse in joc, la urma urmei, acesta este farmecul jocului. Nu bag bani reali in joc, deci dorinta de a termina acest tip de event e cu atat mai mare. Tu continua sa ne dai procentele, in felul acesta ne incurajezi.
     
    petra2172, dadan, amy46 și alți 10 apreciază asta.
  19. ostrogot

    ostrogot Junior Expert

    Multumesc fermierilor care m au ajutat si am reusit sa obtin leul datorita sjutorului lor !
     
    petra2172, dadan, amy46 și alți 8 apreciază asta.
  20. shimo82

    shimo82 Pretendent

    Event terminat dimineata. La inceput nu credeam ca voi reusi sa il termin. :D
     
    petra2172, donnadmn, dadan și alți 6 apreciază asta.