Întoarcerea la templu - Discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 14 Sep 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Vă rugăm să acordați o notă evenimentului:

Sondaj închis pe 21 Sep 2016.
  1. 1

    10 vot(uri)
    4,0%
  2. 2

    2 vot(uri)
    0,8%
  3. 3

    4 vot(uri)
    1,6%
  4. 4

    3 vot(uri)
    1,2%
  5. 5

    231 vot(uri)
    92,4%
  1. beatrice_piss

    beatrice_piss Novice forum

    nota maxima pentru acest event.foarte usor de realizat ,eu l-am terminat in 15 minute:p.felicitri echipei pentru asa event misto.mai vremmmmm:D:D:D:D:D asemenea eventuri!!!!!!!!!!!!!!
     
    -matilda01-, roliana57, ovidiu1a și alți 13 apreciază asta.
  2. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Ma intrebam ce ar trebui sa primim de la dezvoltatori,pentru ca cei care in permanenta dau nota 1,sa fie mai generosi?
    Ai zis bine,nici cu un sac de mamudele nu ar fi multumiti,deci ar lua mamudelele si ar da tot nota 1.:D:D:D
     
    -mona48-, muschetarul, -matilda01- și alți 13 apreciază asta.
  3. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Buna dimineata. Nici macar nu stiu daca se poate numi event, mai degraba cadou. Mi-a luat mai mult sa calculez ce sa donez la misiuni decat sa deschid apoi usile si sa iau premiile. Am avut ceva emotii la plante, dupa ce la eventul cu nubloni golisem camara. Dar inca am mai avut suficiente resurse. A fost un fel de "reciclare" a unor resurse ce se adunasera in sura. Nu putem decat sa multumim!
     
    malagambafane, roliana57, ovidiu1a și alți 12 apreciază asta.
  4. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Nota maxima si de la mine. Ce sa zic, n-am pus lacat pe camara dar am avut probleme la plante unde am cheltuit jumatate din GG castigati la Pasi in timp. Asta fiindca am vrut si eu sa termin repede un event :D. Acum am timp sa recuperez GG la piata xD.
     
    murat_anca, malagambafane, roliana57 și alți 5 apreciază asta.
  5. ttteee

    ttteee Cunoscător forum

    Un event foarte bun. Ar fi nevoie de astfel de eventuri, periodic, pentru a pune în valoare toate resursele pe care le avem. Nota 10, pardon 5.
     
    malagambafane, roliana57, ovidiu1a și alți 8 apreciază asta.
  6. gabigrandes

    gabigrandes De-al casei

    Nota maxima l-am terminat f. repede magaziile fiind pline.Felicitari echipei BP.O zi frumoasa sa aveti
     
    malagambafane, roliana57, ovidiu1a și alți 6 apreciază asta.
  7. gaboneza61

    gaboneza61 Scriitor activ

    Toate eventurile ar trebui sa fie asa relaxante.Bravo BP :inlove:.Nota maxima si de la mine. Ar fi fost si mai frumos cu 5 banane si nu 2, dar este FB si asa.
    Nu cu stresul dropului si nr. plantelor de zeci de mii. Jucam farmerama sa ne relaxam nu sa punem ceasul sa sune pt. recoltare. :oops:
     
    Veverita02, malagambafane, roliana57 și alți 6 apreciază asta.
  8. davidsiirina08

    davidsiirina08 Analist forum

    Nota 10 cu multe,multe felicitari!A fost intradevar o ocazie de utiliza ce se adunase in sura.Cum este nevoie sa cultivi mult sa obtii toate bananele aurite de care ai nevoie,a fost minunat sa pot face ceva cu ce aveam in sura!Am investit in peste o suta de copaci de valoare,pe care Ii tin peste noapte pentru drop.Deci ,visez deja la alt templu,cu mult mai multe camere.Multumiri si felicitari echipei!!!!!!!!
     
    -mona48-, malagambafane, roliana57 și alți 5 apreciază asta.
  9. Nota 10 (5),eventul acesta chiar merita toate laudele.Eu unul am avut totul in sura si mi-a fost foarte usor...dar sunt sigur ca va fi usor pentru majoritatea jucatorilor:D
    Sa aveti spor :)
     
    -mona48-, roliana57, -Mihaigl- și alți 6 apreciază asta.
  10. -Mihaigl-

    -Mihaigl- Începător forum

    Salutare! Sunt la camera 1 si am tot ce imi trebuie sa deschid oricare din cele 3 usi , dar nu pot sa aleg decat pe prima, sub celelalte imi lipseste butonul Deschide. Care ar fi motivul? Pe contul principal apare ca in tutorial, am posibilitatea de la inceput sa deschid oricare usa imi doresc, desi nu am chei inca.
     
    Modificat ultima dată: 17 Sep 2016
    malagambafane, dadan și -mona48- apreciază asta.
  11. -mona48-

    -mona48- Începător forum

    Ușile pot fi deschise doar pe rând! Odată ce deschideți o ușă dintr-o cameră, veți intra automat în următoarea cameră.
    Incearca sa deschizi camera pentru care ai butonul "Deschide" activat.Apoi ia-o asa,in ordine...
     
  12. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Daca nu ai chei...fa misiunile de la cooperativa! Fara chei nu poti face nimic.
    https://board-ro.farmerama.com/index.php?threads/Întoarcerea-la-templu.14149/#post-203666
     
  13. -Mihaigl-

    -Mihaigl- Începător forum

    uite la ce ma refer. Ar trbui sa imi apara si sub celelalte posibilitatea de a deschide indiferent daca am sau nu chei, pe alt cont e ca in tutorial. Cele 3 butoane sunt cu gri pt ca nu am chei dar ele exista.

    Intrebari: De ce nu am posibilitatea sa aleg eu una din cele 3 usi? De ce sunt obligat sa incep cu acea usa?
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 17 Sep 2016
    roliana57 și malagambafane apreciază asta.
  14. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Din cauza unei erori, in prima camera sunt blocate doua usi.;)
     
    Modificat ultima dată: 17 Sep 2016
  15. -Mihaigl-

    -Mihaigl- Începător forum

    Multumesc mult pentru raspuns. Pe contul principal au fost toate disponibile de la inceput, cum se vede si in tutotial. Si de aceea eram nedumerit.
     
    roliana57, malagambafane și Chronos apreciază asta.