Întrebări despre metodele de plată

Discuție în 'Probleme generale' creată de Chronos, 11 Dec 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Niciunul din partea BP. Nu putem însă verifică în forum și nici intui care a fost metoda de plată utilizată.
     
    -katnik-, in.the.rain, clauliviu și alți 2 apreciază asta.
  2. popik70

    popik70 General forum

    Ms frumos.Este foarte ciudat, dar dupa multe verificari, restart laptop, a aparut soldul de 7,06 euro. Deci , am putut lua si ab premium.
    Chestia este ca am trimis si tichet la suport. Pot sa trimit iar tichet ca sa nu se mai ia in considerare acest aspect?
    Nu cred ca mi s-a mai intamplat asa ceva , de cand joc si fac tranzactii.
     
  3. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Se poate da Reply la mailul automat primit, da.
     
    -katnik-, in.the.rain, clauliviu și alți 2 apreciază asta.
  4. penes11

    penes11 Începător forum

    am facut comanda de mm prin sms am primit confirmare de alimentare cont dar nimic .
     
    in.the.rain și clauliviu apreciază asta.
  5. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Ideal ar fi să verifici dacă este scris corect BigID-ul la fiecare SMS, iar atunci când contactezi suportul să verifici că ai furnizat un mail valid sau că răspunsul de la suport nu a ajuns in folderul "Spam", mai ales pentru că aici în forum nu putem face verificări.
     
    in.the.rain și clauliviu apreciază asta.
  6. penes11

    penes11 Începător forum

    buna ziua si La Multi ANI . cum intru in posesia mahmudelelor pe care le am comandat inainte de craciun . am primit confirmare cum ca contul a fost alimentat . am tot scris peste tot . poate ma ajutati . multumesc
     
    in.the.rain apreciază asta.
  7. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

     
    in.the.rain apreciază asta.