Feedback Și mai nebun după animale

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 6 Oct 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Vă rugăm să acordați o notă evenimentului:

Sondaj închis pe 13 Oct 2016.
  1. 1

    65,3%
  2. 2

    5,7%
  3. 3

    4,3%
  4. 4

    4,9%
  5. 5

    19,8%
  1. adonis-vernalis

    adonis-vernalis Novice forum

    Multumesc,o zi minunata !
     
    popescudana42, dadan, malagambafane și alți 2 apreciază asta.
  2. malina689

    malina689 Novice forum

    Eu am reusit sa iau rechinul ,spor la treaba pentru cine se incumeta la mai mult.
     
  3. 01ruxi01

    01ruxi01 Pretendent

    Event terminat cu mare efort,am facut tot ce se putea la cooperativa am strans ceva SH si datorita dragilor mei vecini, carora le multumesc pe aceasta cale.
     
    roliana57, davidsiirina08, donnadmn și alți 6 apreciază asta.
  4. DANUTZA1965

    DANUTZA1965 Avansat

    Relaxeaza-te. Pana maine uiti si o iei de la capat. Asta e soarta fermierilor.
     
    roliana57, rremy74, Veverita02 și alți 8 apreciază asta.
  5. Otilica69

    Otilica69 Expert forum

    Va multumesc tuturor ca v-ati rupt din timpul vostru liber si m-ati sfatuit(bine)am luat doar cele 2 adaposturi, am reusit cu greu, am omis o misiune la cooperativa, pui de cuci, unde am dat fuguta la piata si am cumparat pui de cuci cu cap de iepure, olala la, si asa am reusit, am mai avut si la moara cam 110 rotatii din acelea vechi, o_O, trase fara nici o sh, iar la benzi desenate.......xDnimic, duminica frumoasa tuturor dragi fermieri si bafta tuturor!Inca mai plang dupa bananele alea haurite:wuerg:
     
    Modificat ultima dată: 9 Oct 2016
  6. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Ce sa mai zic am ramas uimita nu ma asteptam din putinul sh sa iau decat un adapost.
    Am vandut tot ce aveam la fructe tropicale sa pot cumpara ce imi trebuia la o misiune de la cooperativa si am strans ceva sh ,datorita unor vecini carora le multumesc am obtinut ceea ce doar visam.
    Amfibieni-pana la nivelul 7 .
    Mamifere-doar nivelul 1
    Pesti-toate cele 8 nivele.
    Gata,, aici ma opresc ca nu mai am nici o sansa sa avansez,va doresc tuturor un sfarsit de duminica cat mai placut.
     
    Modificat ultima dată: 9 Oct 2016
    bobocvali11, roliana57, dannyelle27 și alți 18 apreciază asta.
  7. AngelikaLuminita

    AngelikaLuminita Scriitor în devenire

    Buna,am si eu o intrebare ,cum se poate darui sh ?
     
  8. Chronos

    Chronos Guest

    Doar cumparand pachete cu super hrana, vecinii vor primi si ei un mic mic procent.

     
  9. AngelikaLuminita

    AngelikaLuminita Scriitor în devenire

    multumesc
     
  10. Ruxiy

    Ruxiy Începător forum

    si eu am dat nota 1 , daca tot vin atat de des aceste evanturi ar trebui sa se bage 2 animale la reprodus si 1 SH ca asa poate terminam si noi evantul
     
    bobocvali11, popescudana42, iulia59 și alți 6 apreciază asta.
  11. Pr0meTheus

    Pr0meTheus Conte forum

    :) Este un eveniment deosebit de greu deoarece lipsa superhranei si greutatea procurarii acesteia sunt punctele cheie ale acestui gen de eveniment.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 11 Oct 2016
    bobocvali11, popescudana42, llyillyi și alți 7 apreciază asta.
  12. gabone02

    gabone02 Avansat

    Nota 5 pentru idee, grafica. Nota 1 pentru rezultate tip stelute - la 35 de stelute verzi, doar 1 singura steluta albastra...slab, slab de tot aleatorul asta.
    Nota 10 la baby boom, 1 broasca curcubeu din 4 broaste acvmar
    terminat rechin rosu si salamandre rosie
     
    malagambafane și popescudana42 apreciază asta.
  13. Maryus1999

    Maryus1999 Începător forum

    Pot spune ca sunt ff multumit ca am terminat acest event cu succes incepand cu 10 SH. A fost foarte greu sa completez toate cerintele dar am reusit intr-un final cu ajutorul misiunilor cu " Puii de cuc " care au fost foarte costisitoare , pretul pe care il stiam eu initial crescuse dublu sau triplu la orice septel deci da :) sper ca si voi va-ti distrat la acest event care a fost la un interval foarte mic fata de cel anterior.
     
    malagambafane și popescudana42 apreciază asta.
  14. mikido30

    mikido30 Novice forum

    Nota 4 pentru event. Cerintele sunt grele, timpul de producere pentru animalele solicitate este destul de mare, mai ales ca la sectiunea ,,amfibieni" poti dona doar broastele... In rest, am reusit sa iau adapostul de salamandre si cel de rechini. dar cam atat. Poate la urmatorul reusesc sa finalizez toate misiunile.
     
    Modificat ultima dată: 13 Oct 2016
    malagambafane și bobocvali11 apreciază asta.