”Scoici cu surprize” - Discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 31 Mai 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Vă rugăm să acordați o notă calendarului:

Sondaj închis pe 1 Iul 2016.
  1. 1

    1,2%
  2. 2

    3,1%
  3. 3

    0,8%
  4. 4

    1,9%
  5. 5

    93,0%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    La 1 a fost 15 compost special a la suzi si la 4 a fost 200 PE ori nivelul de joc.
     
    mara62, myredeea, donnadmn și alți 3 apreciază asta.
  2. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Nota 5 !Orice cadou e binevenit in ferma !
     
  3. myredeea

    myredeea Începător forum

    multumesc frumos!
     
  4. ..alecsutza..

    ..alecsutza.. Începător forum

    Buna,
    la 2 stiti ce cadou a fost?dar cadoul final de sf de saptamana?
     
    malagambafane, donnadmn și mara62 apreciază asta.
  5. veve47

    veve47 Conte forum

    Al doilea cadou au fost doua placinte cu zucchini, iar cadoul de sfarsit de saptamana a fost un item pentru ferma.
     
    malagambafane, Papy, roliana57 și alți 5 apreciază asta.
  6. Capuccino

    Capuccino Analist forum

    Sunt mulțumit, orice cadou primit e un plus pentru fermă și desigur și eu acord 5 puncte. Merită din plin. Mai ales că am primit 8 puieți și încă nu s-a terminat !
    Mulțumim Bigpoint pentru că ne delectați cu *sofran* ( cel mai prețios condiment din lume ) și desigur mulțumim moderatorilor pentru că ne anunțați din timp de aceste surprize fascinante !
     
  7. ..alecsutza..

    ..alecsutza.. Începător forum

    multumesc frumos
     
  8. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Cam astea au fost cadourile primite pana acum, avand in vedere ce a spus Malagambfane referitor la ziua a patra ma intreb daca cadourile nu sunt identice pentru toti jucatorii?

    Imi fac mea culpa, are dreptate, abia acum m-am luminat, singurul meu neuron viabil e in vacanta , dar totusi las imaginea pentru cei care nu stiu ce s-a castigat pana acum.

    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 9 Iun 2016
    malagambafane, -mamaleone, roliana57 și alți 3 apreciază asta.
  9. h_ana28

    h_ana28 Junior Expert

    Eu am fost plecata 3 zile ,mi-am activat modul de vacanta dar scoicile le am blocate .DE CE ?
     
    malagambafane și dadan apreciază asta.
  10. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Pentru ca modul de vacanta nu iti deschide scoicile. Tu trebuie sa le deschizi, zilnic.
     
    malagambafane, donnadmn și matusam apreciază asta.
  11. h_ana28

    h_ana28 Junior Expert

    Nu inteleg cum sa le deschid daca am fost plecata din tara...????
     
    malagambafane apreciază asta.
  12. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Unde este specificat că activarea modului de vacanță asigură deschiderea scoicilor?
     
  13. h_ana28

    h_ana28 Junior Expert

    Dar unde este specificat ca nu o deschide????????
     
    malagambafane apreciază asta.
  14. Chronos

    Chronos Guest

    Dar unde este specificat faptul ca Modul de Vacanta ar culege singur ceva sau ar deschide ceva? Ai citit tutorialul? Eu nu stiu de unde ai trait tu cu senzatia ca Modul de vacanta iti garanteaza deschiderea scocilor. Ca sa ai aceasta senzatie, trebuie sa citesti undeva aceasta informatie. Tu unde ai citit-o?
     
    donnadmn și malagambafane apreciază asta.
  15. h_ana28

    h_ana28 Junior Expert

    As vrea sa stiu si eu ce cadouri au fost in zilele 13, 14 , 15 .Macar sa vad daca merita sau nu sa-mi dau MM.

    Nu am citit-o niciunde dar am sperat ca in momentul revenirii nu o sa le gasesc blocate .
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 17 Iun 2016
    malagambafane apreciază asta.
  16. Chronos

    Chronos Guest

    Asta e cu totul altceva. Daca doresti sa iei absolut toate recompensele de la acest calendar, atunci merita sa deblochezi cu mamudele, fiind singura conditie sa obtii tot, in caz ca le mai ratezi.
     
    malagambafane, dadan și donnadmn apreciază asta.
  17. elrohe

    elrohe Novice forum

    Salutare fermieri. Am si eu o intrebare legata de acest calendar.
    Spre exemplu cadourile saptamanale cele de saptamana asta au fost culese in fiecare zi insa cadoul bonus cel ce ofera +1 bonus recolta as dori sa nu il culeg astazi deoarece l-as irosi avand in vedere ca am adaposturi de animale. Intrebarea este daca l-as culege luni l-as culege cu mamudele sau fara?
    Multumesc...
     
    malagambafane, donnadmn și dadan apreciază asta.
  18. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Scoicile-bonus de la sfârșitul unui rând pot fi culese oricând pana la sfârșitul calendarului fără mamudele (bineînțeles dacă celelalte de pe rând au fost deschise).
     
  19. elrohe

    elrohe Novice forum

    Multumesc Kordar... banuiam ca asa ar fi insa nu eram foarte sigur.
    Spor la farmerit ;)
     
  20. GABI_VLAD22U

    GABI_VLAD22U Începător forum

    Hei toata lumea!
    Nu am mai jucat un timp si as vrea sa stiu,in fiecare luna e un calendar bonus?
    Multumesc anticipat!!
     
    malagambafane apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.