”Scoici cu surprize” - Discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 31 Mai 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Vă rugăm să acordați o notă calendarului:

Sondaj închis pe 1 Iul 2016.
  1. 1

    1,2%
  2. 2

    3,1%
  3. 3

    0,8%
  4. 4

    1,9%
  5. 5

    93,0%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. iarina56

    iarina56 Mogul forum

    Multumesc ! Sper sa fiu eu cea care gresesc .
     
    malagambafane apreciază asta.
  2. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Buna dimineata,
    Am deschis scoicile si am primit conuri de suflat si linie de vrej. Nu sunt aceleasi iteme la toata lumea? Nu ca ar fi vreo problema, frigaruile le fac si le pun pe gratarul din curte, dar voiam sa ma lamuresc. Multumesc.
     
  3. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Sunt convinsa ca toata lumea a primit aceste iteme. Mai trebuie sa asteptam unul. Asa ca nu te grabi sa sacrifici frigaruile...O sa le pui pe linia de vrej si o sa le savurezi cu gasca din copac:p;)
     
    H3ra, naivreasastii, donnadmn și alți 5 apreciază asta.
  4. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Nu am in inventar itemul frigarui vegetariene, scoica a fost deschisa. Cand dau pe linie de vrej, imi spune ca nu il am in inventar. L-am cautat si pe teren, acolo unde am mai facut schimbari, dar nu este.
     
    naivreasastii apreciază asta.
  5. calcanu

    calcanu Începător forum

    Slabe ultimele 2 scoici,...toata lumea cred, se astepta la ceva mai bun, dar......dezamagit,sincer !!
     
  6. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Cauta mai bine pe terenuri ca este acolo cu siguranta daca nu-l ai in inventar !
     
  7. -mamaleone

    -mamaleone Mare-maestru forum

    Multumim BP pentru calendarul cu scoici!
    Frumos desenat, o adiere de mare :inlove:, o surpriza pe care am asteptat-o cu nerabdare in fiecare zi, cadouri utile - un pom de Craciun in plina vara. Am acordat, evident, nota maxima!
     
    dadan, donnadmn, misu_mama și alți 4 apreciază asta.
  8. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Va multumesc, ati avut dreptate. Acum e la locul lui, pe vrej.
     
    naivreasastii, dadan și malagambafane apreciază asta.
  9. Naty.....25

    Naty.....25 Junior Expert

    Ce e la ultimele doua scoici?Am plecat in concediu si nu am deschis una si acum nu stiu daca se merita sa dau mamudele ca sa deschid ultimele doua. Multumesc
     
    naivreasastii și dadan apreciază asta.
  10. Chronos

    Chronos Guest



    scoici.JPG
     
    -jenitrandafir-, naivreasastii și dadan apreciază asta.
  11. -mamaleone

    -mamaleone Mare-maestru forum

    Sunt 2 itemi: "Gasca din copac", care este ultimul item pentru linia de vrej oferita de calendar si "Tun de apa", 1x1, 630 PEla 10:30 h
     
    naivreasastii și dadan apreciază asta.
  12. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Avand in vedere ca sunt cadouri oferite fara pic de efort ,ar trebui sa fim foarte multumiti de tot ce primim !E ,totusi ,o linie de vrej pentru care, in cazul unui event ,ar fi trebuit sa muncim o saptamana !
     
    erhea, geta_numai_eu și iarina56 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.