1 Aprilie

Discuție în 'Runda de discuții' creată de veve47, 1 Apr 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Momentan ne confruntam cu o eroare generala. Cu o formatare a hard disk-ului se rezolva si problema cu acea cartita si cu mamudelele.
     
    Georgel72, adriana_eu, matusam și alți 12 apreciază asta.
  2. gabrieladanac

    gabrieladanac Scriitor în devenire

    Ce tare!Ma speriasem,credeam ca imi vor disparea toate,nu stiam cum sa le recoltez mai repede!Felicitari!Ne-ati adus zambetul pe buze!
     
    adriana_eu, matusam, -jenitrandafir- și alți 8 apreciază asta.
  3. -hugio-

    -hugio- Profesionist forum

    e frumos dar la un momendat parca parerea mea devine innervant :)))
     
    adriana_eu, _Chihuahua_, alexachim și alți 6 apreciază asta.
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Revenim cu informatii noi. Cartita care sapa de zor, distruge si repara, se numeste Manole si se recomanda ca fiind mare mester fermier. Daca va cere ceva bani, puneti-o sa danseze.
     
    Wing0797, andrew1997, robert1616 și alți 14 apreciază asta.
  5. Sirena11

    Sirena11 Veteran Forum

    Absolut confidential, am aflat ce cauta Manole cu atata ravna , si arunca in aer pomi, parcele , adposturi! Ei cum CE? Pe Ana...care a fugit cu sacul de mamudele ...ce sa faca cu ele?Hmmm...un zvon spune ca s-a indragostit....
     
    veve47, robert1616, matusam și alți 15 apreciază asta.
  6. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    ba eu cred ca a plecat la mare sa bea o cafea... xDxDxD
     
    Sirena11, adriana_eu, veve47 și alți 16 apreciază asta.
  7. -april77-

    -april77- Scriitor în devenire

    Frumoasa farsa de 1 Aprilie:D
     
    Sirena11, adriana_eu, matusam și alți 8 apreciază asta.
  8. zeea

    zeea Scriitor în devenire

    foarte frumoasa zi se 1 aprilie,noroc cu pacaleala sa imi aduc aminte de ea,sunteti minunatin si va multumim ca ne mai facem sa zmbim
     
    adriana_eu, mihaelaiuhas, matusam și alți 7 apreciază asta.
  9. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    Cand am intrat pe ferma mi-au exploadat 3 parcele si m-am speriat , a fost mirifica farsa asta !!!!:D:D:D
     
    Sirena11, adriana_eu, mihaelaiuhas și alți 8 apreciază asta.
  10. petcu_cos

    petcu_cos Expert forum

    Manole da bon fiscal? acum umbla ANAF-ul peste tot
     
    misu_mama, Agro80, mara62 și alți 7 apreciază asta.
  11. mona030663

    mona030663 Scriitor în devenire

    ce haioase sunt cartitele de anul asta ,imi plac foarte mult ,totul e minunat ,sa aveti o zi super si afara si in suflet
     
    mara62, Sirena11, adriana_eu și alți 5 apreciază asta.
  12. matusam

    matusam Legendă vie

    Buna,
    Manole nu cere bani, dar ii raman datoare. Cu o sperietura. Ar trebui sa-mi iau revansa.
    Felicitari pentru farsa!
    M-ati facut sa ies, sa intru, sa sterg...
    O zi frumoasa!
     
    Agro80, mara62, Sirena11 și alți 9 apreciază asta.
  13. Miguel

    Miguel Scriitor activ

    Intr-adevar neasteptata surpriza aseara, oricum nu m-am prins de ea pana azi cand am citit forumul. M-a distrat oricum umbland pe la setarile de animatii, desi aproape m-am speriat la gandul ca va deveni, poate, permanenta xDxDxD
     
    Agro80, mara62, Sirena11 și alți 6 apreciază asta.
  14. StefanaAndreea89

    StefanaAndreea89 Novice forum

    super tare !!!!felicitari BP !!!m-am distrat de minune !dupa faza cu speriatul......
     
    robert-adila, mara62, Sirena11 și alți 6 apreciază asta.
  15. matusam

    matusam Legendă vie

    Doar pentru atat???!!!!!!!
    Asa usor scapam de Chronos?
    Super!


    P.S. Chronos, sper sa nu te superi, dar postarea lui k0rdar a fost foarte simpatica. Nu m-am putut abtine.
    Nu renuntam la tine niciodata!
    Cum ar fi viata noastra fara tine?
     
    Agro80, robert-adila, Sirena11 și alți 6 apreciază asta.
  16. Chronos

    Chronos Guest

    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

    Si k0rdar ar putea veni acum sa posteze: "hai sa vedem".
     
  17. veve47

    veve47 Conte forum

    Daca pe tine Chronos te ducem asa usor cu "zaharicalele", k0rdar, ca un "tata" grijuliu supravegheaza comportamentul "baiatului" si, cu siguranta este putin invidios ca nu a fost invitat.:D Tu ramai pe pozitie ai aplica tactica "daca voi nu ma vreti, eu tot va vreau". O zi simpatica tuturor va doresc.;)
     
    matusam, Agro80, robert-adila și alți 8 apreciază asta.
  18. adriana_eu

    adriana_eu Mogul forum

    Eu una cred ca s-ar face protest pe forum daca vrea cineva sa scape de tine Chronos pentru ca toata lumea te iubim si indragim!! ;)
     
    matusam, robert-adila, mara62 și alți 3 apreciază asta.
  19. Chronos

    Chronos Guest


    Buna ziua! Chiar daca nu sunt Lapusneanu si nici voievod, mereu am aplicat aceasta tactica, indiferent de critici (adresate de mine sau la adresa mea), iubesc prea mult forumul, ideea de a ajuta, indiferent prin ce metode, de la vorba buna, dulce, suava, pana la vorba ferma sau contradictorie. Chiar si eu, am fost ajutat la randul meu, prin aceleasi metode, alternative.
    Daaaar sa nu uitam ca sunt concediat prin demisie, asa ca ne gasim pe la colturi sa mai susotim una alta. Va astept. Ziua se apropie de final asa ca, de dragul traditiei: lasati-va pacaliti si pacaliti la randul vostru.
    Va multumesc.
     
    misu_mama, adriana_eu, matusam și alți 6 apreciază asta.
  20. Lorelei

    Lorelei Junior Expert

    Stati putin, cartita Manole?!

    La ce pagube produce cu efectele nauce, ori e pet-ul lui Bruce Lee si o cheama Mano Lee, ori e pet-ul lui Chuck Norris si o cheama Chuck Manollis.

    Sa ne intelegem, numai cartita Manole nu e. Manole doarme, e pet-ul lui Dorel, si el faimos la TV, tot sapator.
     
    misu_mama, adriana_eu, _Chihuahua_ și alți 9 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.