Feedback Adăposturi neon - 5

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 16 Aug 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 28 Aug 2017.
  1. Îmi place

    82 vot(uri)
    52,9%
  2. Mi-e indiferent

    22 vot(uri)
    14,2%
  3. Nu-mi place

    51 vot(uri)
    32,9%
  1. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Event incheiat !Vot pozitiv !
     
  2. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Event finalizat. Rezultate sub asteptari la reproduceri. Seara buna! Weekend minunat!
     
  3. magdajora

    magdajora Profesionist forum

    Mai am de reprodus pentru linia de vrej.Rezultate slabe la bb, aproape ca nu s-a sarit nici o rasa de animale.Oricum, fac eventul sa nu ramana nefacut, trebuie cam multa super hrana pentru a-l finaliza.Bafta tuturor!
     
  4. -jenitrandafir-

    -jenitrandafir- Pretendent

    bb dezamagitor event finalizat din obisnuinta de a nu lasa ceva neterminat
     
  5. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Da, m-am razgandit , am reprodus si astazi si am luat linia de vrej. Pentru dubluri nu mai consum SH.
     
  6. amy46

    amy46 Comandant forum

    La inceput am spus pas acestui event...din lipsa de SH....dar cu ajutorul craitarilor am reusit sa-mi procur suficiente resurse...si acum am activat linia de vrej....Spor celor care mai au inca de lucru....o zi frumoasa tuturor:inlove:
     
    Modificat ultima dată: 19 Aug 2017
  7. miaandrei59

    miaandrei59 Pretendent

    event terminat , linia de vrej activata , mult spor la reprodus .
     
  8. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Linie de vrej activata ! Sunt bucuroasa, sunt primele mele adaposturi neon si arata foarte frumos !:)
     
  9. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Event finalizat.
    Am activat linia de vrej si mi-au ramas si 10 lacate...
    Pe cei doi norisori am asezat un porc si o vaca tot neon si arata superb .
    Rezultatele BB au fost bunicele.
    Nu vreau sa fiu rautacioasa toate adaposturile neon sunt frumoase,,dar cel mai frumos adapost neon este al pestisorilor,este superb.
    Felicitari tuturor si mult succes la reproduceri.
    O noapte minunata.
    Felicitari BP..
     
    Modificat ultima dată: 19 Aug 2017
  10. вα∂вσу

    вα∂вσу Conte forum

    Event incheiat si la mine inca de aseara spor la care mai de facut la el
     
  11. dadan

    dadan Împărat forum

    Am activat linia de vrej,desi nu intentionam.Rezultate foarte slabe la BB.Bafta tuturor!
     
  12. nhjgcnhftgyju

    nhjgcnhftgyju Scriitor în devenire

    E ok evenimentul, din punctul meu de vedere. M-am oprit la nivelul 4, nu vreau linia de vrej, am sh, dar nu vreau sa o consum ca nu prea se merita investitia. Succes tuturor!
     
  13. gabone02

    gabone02 Avansat


    Si eu am patit la fel. De data asta BB nu a fost foarte de darnic cu mine.
     
  14. Adana71

    Adana71 Locuitor permanent

    Linie de vrej activată. Baftă fermierilor la B.B!
     
  15. adria2

    adria2 Maniac forum

    Am finalizat evenimentul de ieri si totusi votul este negativ din cauza cantitatii mari de SH si a premiilor foarte mici. A fost alegerea mea sa-l fac ( evenimentul ) dar si votul e tot alegerea mea. Faptul ca am activat o linie de vrej si am alte adaposturi neon ( care se vor prafui in inventar ) nu ma multumeste. O zi buna tuturor.
     
  16. 09kis

    09kis Baron forum

    Event terminat (desi nu am intentionat) Nu merita investitia. Mult SH
     
  17. iarina56

    iarina56 Mogul forum

    Buna ! Am activat si eu linia de vrej. Nu ma asteptam sa termin eventul asa de repede. Mi-a fot teama ca nu o sa-mi ajunga SH dar am ramas cu 350 unitati. Este adevarat ca am cumparat cu 300 creitari cele 200 de unitati de la Shop-o-rama M-am descurcat si cu strutii ( eram cam in pana cu ei, spre deosebire de pesti si magari ). Va doresc o zi frumoasa !
     
  18. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Buna:)
    As spune ca sunt indiferenta fata de acest event.
    Am finalizat primele 4 misiuni la cele 3 "vedete", din placerea pe care o am pentru fiecare eveniment. Eu ma opresc aici.
    Desi m-a tentat linia de vrej, nu pot merge mai departe pentru ca m-as lipsi de bucuria de a mai participa la evenimente viitoare de acest gen. Personal, nu am posibilitatea de a investi in joc.
    Va doresc un sfarsit de saptamana cat mai placut si spor la toate!
     
  19. Dana_100

    Dana_100 Novice forum

    Am asteptat un semn bun, o schimbare, un minievent mai exact BB + craitari la reproduceri, pentru a face mai multe reproduceri si a finaliza si acest event.
    O sa realizez si eu ce pot cu minimul de resurse.
    Astept cu nerabdare urmatoarele eventuri.
     
  20. gina_serbanescu2000

    gina_serbanescu2000 Novice forum

    Deși am început rău (nu aveam mai nimic, nici măgari/pești/struți și nici SH) acum am luat vrejul. Am făcut o mică investiție dar nu-mi pare rău. Mi-am dovedit că se poate. Spor celor care tind spre vrej! Votul a fost pozitiv!
     
    andre4u85, magdajora, aurelia011970 și alți 14 apreciază asta.