Feedback Adăposturi neon - 9

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 5 Iun 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 13 Iun 2019.
  1. Îmi place

    72,4%
  2. Mi-e indiferent

    3,4%
  3. Nu-mi place

    24,1%
  1. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Event finalizat cu costuri minime. Mi-au ramas 7 telescoape si suficienta SH sa hranesc o intreaga armata de lame. ;) Spor celor care mai au de reprodus!
     
    sclau8, roliana57, dulcica1970 și alți 19 apreciază asta.
  2. yocoama

    yocoama General forum

    Gata si la mine![​IMG]
     
    sclau8, roliana57, donnadmn și alți 16 apreciază asta.
  3. alexsilviu11

    alexsilviu11 Avansat

    Event terminat!
     
    roliana57, donnadmn, georg2503 și alți 12 apreciază asta.
  4. mimi***

    mimi*** Maniac forum

    Event finalizat...m-am imbogatit cu un biber de grota si multe neoane......Succes celor care mai au de reprodus,felicitari tuturor fermierilor.....
     
    sclau8, roliana57, donnadmn și alți 13 apreciază asta.
  5. -katnik-

    -katnik- Comisar forum

    Event finalizat !
    Spor tuturor fermierilor !
    Ferma - lvl.211, Bahamarama - lvl.452
    Brutar - , Confiturier - ,Spa Bahami - , Florar - ,Alchimist - lvl.5
     
    t_ina_e, sclau8, roliana57 și alți 11 apreciază asta.
  6. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Am finalizat si eu de aseara. Sper ca aceasta idee, cea cu lazile de neoane, sa ramana introduse de fiecare data cand avem event de reproducere pt adaposturi neon. :D
     
    t_ina_e, traian1971, sclau8 și alți 13 apreciază asta.
  7. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Felicitari celor care au terminat ! Eu nu l-am inceput inca, aveam o lipsa mare de animale (exceptie biberi), asa ca am mai facut ceva animale. Voi reproduce la BB-ul care incepe azi, imi fac cu ochiul adaposturile neon cu toate ca nu prea ajungem sa le punem pe terenuri... Linia de vrej... Prefer sa nu comentez ;)
     
    t_ina_e, sclau8, roliana57 și alți 13 apreciază asta.
  8. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Eu am donat foarte, foarte multe animale.
    Nu prea donez septel daca am alte alternative.
    Pentru mine SH este pretios, implicit septelul.
    Surprinzator, premiile au fost foarte bune.
    Mi-a placut eventul foarte mult!
    Felicitari tuturor!
     
    cosmincody, donnadmn, sclau8 și alți 10 apreciază asta.
  9. sandokanlord

    sandokanlord Baron forum

    Am terminat si eu,am o gramada de neoane acum care nu o sa fie pe terenuri niciodata dar sunt frumoase in inventar:D
     
    t_ina_e, cosmincody, Margo15 și alți 10 apreciază asta.
  10. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Nici eu nu prea donez septel de obicei, dar de data asta a fost mai rentabil sa vand animale si sa cumpar septel unde nu am avut suficient dupa reproducerile pt telescoape. Vot pozitiv pt numarul de adaposturi neon pe care le-am primit.
     
    t_ina_e, donnadmn, amy46 și alți 8 apreciază asta.
  11. coboduza

    coboduza Scriitor activ

    La mine nu știu care e problema cu albinele ,nu prea aveam, am cumpărat la greu și am reprodus mult (am peste 600de telescoape) și tot nu am terminat cu albinele .Restul sunt gata de mult.Am consumat in jur de 1000 de super hrana.Cel mai păgubos event pentru mine.
     
    -iulia1992-, t_ina_e, georg2503 și alți 6 apreciază asta.
  12. cosmincody

    cosmincody Profesionist forum

    Event finalizat si la mine. Din lazi am obtinut alte 2 adaposturi paun neon , 1 elefanti neon si 1 albine neon, apoi 2 adaposturi de pisici neon, 1 broaste neon si 1 cameleoni neon. :inlove:
    Am folosit undeva la 800 de super hrana, dar zic ca a meritat pentru toate cele 12 adaposuri neon. Un extra de 142 de telescoape.
    Vot pozitiv!


    Felicitari tuturor!
     
    -iulia1992-, roliana57, t_ina_e și alți 6 apreciază asta.
  13. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Nici la mine nu a mers totul ca pe roate, si eu am 175 de telescoape in plus. Nu ma mai gandesc acum la cata SH am consumat, oricum o faceam la BB. Si ca sa-ti construiesti singur un adapost neon, trebuie ultimul nivel de reproducere, care in afara unui noroc chior e cam greu de obtinut. Daramite 12! Deci scump, dar face. E bine ca am reusit, costisitor sau nu, de acum ne refacem stocurile. Eu voi astepta cu interes urmatorul event de reproducere, sunt in plina campanie de 'modernizare' ferma. Poate data viitoare avem vrejul interesant si mai putine adaposturi neon. Oricum calific evenimentul printre cele extraordinare, cum a fost si cel cu plante de vanzare cand am facut prima mea 100 de mil. gg. O seara placuta va doresc.
     
    amtinar, -iulia1992-, roliana57 și alți 7 apreciază asta.
  14. georg2503

    georg2503 Cunoscător forum

    Am terminat si eu event-ul. Greu, taaaare greu! Poate pe altii i-a prins mai pregatiti cu animale, septel...aveam si eu cate ceva dar cu totul insuficient. Am reusit sa produc animale si septel, am consumat o groaza de superhrana (nu am socotit, dar sigur peste mie), am donat si rasuflu si eu usurata! Sunt fericita posesoare (din lazi) a 1 paun, 1 biber, 2 albine, 1 gaina, 1 oaie, 1 rata si 1 iepure.
    Felicitari celor care au reusit sa termine, mai usor sau mai greu, spor celor care inca trag!
    :D:D:D
     
    -iulia1992-, MicuNicu, malagambafane și alți 8 apreciază asta.
  15. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Din pacate, acum trebuie sa-ti dau dreptate, dar am speranta ca o sa vina si ziua cand o sa avem ragazul de a ne bucura de instalarea pe terenuri, acestor minunate adaposturi si ateliere, castigate cu greu la aceste tipuri de eventuri.
    In acea zi o sa fim pregatiti!;)
    Trebuie sa recunoastem, ca de foarte mult timp nu am avut ca premii atatea neoane sau upgrade valoroase la un event.
    Nu-mi pare rau ca am cheltuit atatia GG, SH.
    Chiar a meritat!xD
    Felicitari tuturor!

    Noapte buna!
     
    -iulia1992-, amy46, MicuNicu și alți 6 apreciază asta.