Adăposturi neon II - Discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 7 Ian 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. icapayne

    icapayne Junior Expert

    Buna ziua! Sau poti verifica valorile, pana una alta, in Sura, la septelul pe care il ai deja.
    [/QUOTE]
    Dar daca nu ai toate rasele in sura nu ai cum sa vezi cat valoreaza. Si eu am probleme cu tabelul cu valorile in GG privitor la rate.....
     
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Si daca ai in Sura doar rate normale si primele doua rase de septel, crezi ca poti dona si altceva, de exemplu a 5-a rasa, daca nu ai in Sura? Intai reproduci si vezi apoi cat valoreaza in Sura septelul obtinut in urma reproducerii si atunci alegi ce donezi. Simplu.
     
    roliana57 și georg2503 apreciază asta.
  3. ginahozoc

    ginahozoc De-al casei

    Buna seara, am terminat eventul si am activat randul de vrej,.....dar caut oita,vacuta si ratusca neon peste tot in inventar si nu sunt de gasit. Cate un exemplar a fost obtinut la donarea septelului respectiv care a mers pe linia de vrej si al doilea exemplar de la donarea lacatelelor. Daca nu gresesc va rog sa ma indrumati unde le gasesc.
     
    donnadmn apreciază asta.
  4. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Sigur ai donat la misiunea finala 160 de lacate? Sau doar pe cele 80 pentru linia de vrej?
     
    donnadmn și matusam apreciază asta.
  5. ginahozoc

    ginahozoc De-al casei

    Am donat tot cu siguranta, mai am sa recoltez lacatele pentru capra neon de la shop si termin absolut tot. dar sa fac atunci o stergere de c/c si sa vad. Daca nu mai revin inseamna ca se rezolva asa, oricum multumesc frumos.
     
    donnadmn și _Agathon_ apreciază asta.
  6. iulian_chivu

    iulian_chivu Junior Expert

    de unde putem lua gaina ,capra si iepurele neon ce trebuie la event?
     
  7. Chronos

    Chronos Guest

    Tot de la event.;)
     
    matusam apreciază asta.
  8. iulian_chivu

    iulian_chivu Junior Expert

    de la care event? ca la eventul actual primim vaci, rate si oi neono_O
     
  9. Chronos

    Chronos Guest

    Si Neon Shop-ul de care event apartine?o_O
     
  10. iulian_chivu

    iulian_chivu Junior Expert

    gata acum am vazut ....prima data trebuia sa cumpar vaca ,rata si oaia neon ca sa am acces la restul
    multumesc ....o seara placuta tuturor:p;)
     
    Chronos apreciază asta.
  11. Chronos

    Chronos Guest

    Bravos. Vezi ca se poate? Somn usor!
     
  12. elorit

    elorit Novice forum

    Buna dimineata! Imi mai trebuie SH ca sa pot completa vrejul. Cum pot vedea cat SH contine fiecare pachet (L,M,S)?
     
    -ciocollate- apreciază asta.
  13. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Pachet S -65 SH
    Pachet L 375 SH+20 parfum +2 SH cadou pt fiecare vecin al tau
    Pachet M 175 SH +20 parfum
    Pachet XS -800 SH si 10 SH cadou pt fiecare vecin al tau
    Spor !
     
    blackspace77 apreciază asta.
  14. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! XS? Adica extra small?:D Ca sa nu spuneti ca doar voi sunteti atenti la detalii.:D Pachetul "XS" este unul payment, adica poate fi achizitionat doar cu bani reali.
     
    -ciocollate- și bobocvali11 apreciază asta.
  15. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Buna dimi ...asa este nu prea sunt atenta ...abia ce am ajuns la serviciu incerc sa ma dezmeticesc :))
    Pachet XL xD
     
  16. elorit

    elorit Novice forum

    Multumesc mult!
     
    -ciocollate- apreciază asta.
  17. mikido30

    mikido30 Novice forum

    Buna dimineata! O intrebare - cum pot construi la atelier adaposturile neon pentru vaca, rata si oaie? In lista actuala nu apare optiunea aceasta! Multumesc
     
  18. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Extras din tutorial:



    Si cum evenimentul nu s-a incheiat.....
     
    georg2503 apreciază asta.
  19. angela111943

    angela111943 Scriitor în devenire

    am incercat sa asez pe linia de vrej itemele castgate si nu ma lasa,ma refer la linia de vrej normala a eventului,nu la acela cu lacatele la care nu ma angajes ca cu am atata SH,va rog ce nu inteleg ca nu ma descirc.Multumesc,mentionez ca am cele 3 iteme neon
     
  20. rjf11

    rjf11 Novice forum

    ce poti face cu o gaina neon daca o cumperi de la shop?
     
    donnadmn apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.