Adăposturi neon - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 17 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. sebysa

    sebysa Începător forum

    Multumesc pentru ajutor, am reusit
     
    Chronos apreciază asta.
  2. -*rosana*-

    -*rosana*- Avansat

    daca am terminat se poate reseta?
     
  3. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Nu.
     
  4. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Ce sa se reseteze eventul, nu mai am septel in ograda si sunt pe portocaliu spre rosu (adica 2 bucati) la superhrana. Adevarat este ca am finalizat acest event, dar cine nu a avut in ograda ceva septel, nu prea a avut sanse. Adaposturile sunt grozave si ca design si ca recompensa. Felicitari si SPOR la truditori.
     
    DANUTZA1965, roliana57, murat_anca și alți 4 apreciază asta.
  5. BigJohn

    BigJohn Junior Expert

    Doar a spus :) :p pe weekend ....BabyBoom :p
     
    .cheer2004. și donnadmn apreciază asta.
  6. gospodarul1

    gospodarul1 Pretendent

    dadada....si chiar e BobyBoom ca e trecut in calendar....iuhu pregatiti numa super hrana....:D:D
     
    donnadmn apreciază asta.
  7. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Cine are un stoc de SH consistent va reusi sa finalizeze eventul ,indiferent de nivel.Daca dispune de mai mult timp de stat pe joc ,isi scoate cotetele si isi face tot stocul de animale pentru event .
     
    murat_anca și SkumpikaNina apreciază asta.
  8. marianvaly6767

    marianvaly6767 Mogul forum

    De unde luam valuarea septelului daca nu avem SH sa-l producem si nici nu-l avem in sura? Pun aceasta intrebare deoarece este mai usor sa cumperi septel daca ii stii valoarea mai ales ca surplusul nu se reporteaza pentru misiunea urmatoare.
     
    azor67 apreciază asta.
  9. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! In forum gasesti tutoriale unde sunt precizate si valorile in gologani la septel, valori care ar aparea si in Sura in caz ca il aveai.
     
    azor67 și marianvaly6767 apreciază asta.
  10. marianvaly6767

    marianvaly6767 Mogul forum

    Multumesc CRONOS.Event termenat cu aproape 200 SH ,putinul septel de prin sura si ceva cumparaturi.In definitiv un event usor ,frumos si fara batai de cap daca ai cu ce.Spor la farmerit.
     
    azor67 și Chronos apreciază asta.
  11. -crokyyy1234-

    -crokyyy1234- Analist forum

    Salutare,tuturor ! :)
    Din punctul meu de vedere,acest gen event este mai mult,decat frumos.Pur si simplu...minunat !
    Presupun,ca a fost si inca mai este pe placul multor jucatori,printre care ma aflu si eu ! ;)
    Eu,unul sper,sa ne bucuram si de "design-ul neon" al celorlalte adaposturi din joc intr-un viitor nu prea indepartat sau mai bine zis,cat mai curand posibil ! :p
    Felicitari BP!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.