Aniversarea Farmerama - Teleportor - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 27 Ian 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. -PALLL-

    -PALLL- Scriitor în devenire

    La mine merge destul de bine.Cu recoltatorul trebuie putina rabdare (cca. 5-6 sec.).Am observat si eu ca mi se scad PE , cu toate ca am activat produse mestesugaresti
     
  2. gaby_zarny

    gaby_zarny Scriitor în devenire

    doar mie imi merge jocul greu ? se incarca foarte greu.. + ca dureaza pana plantez si pun apa.supercompost.ingrasamant
     
    popescudana42, -katnik- și bobocvali11 apreciază asta.
  3. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Nu doar la tine jocul ruleaza anevoios. Fiind o problema cu serverele, aceasta problema este una generala.
     
    popescudana42 și -katnik- apreciază asta.
  4. rocop

    rocop Cunoscător forum

    Buna seara, de ce nu pot livra necesarul la event ? Am doar butonul "Anuleaza" activ Celalalte doua "Livreaza" si "Finalizeaza cu mamudele" nu merg ? Cand voi putea intr-un final livra pentru a incepe eventul
     
    popescudana42 și -katnik- apreciază asta.
  5. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Cand vei avea absolut toate articolele disponibile pentru sarcina respectiva, incluzand aici si planta de event.
     
  6. bobocvali11

    bobocvali11 Veteran Forum

    La MULTI ANI FARMERAMA !
    aveti rabdare dragi colegi de farmerit , caci timp avem sa terminam eventul .
     
    popescudana42, -katnik-, roliana57 și alți 3 apreciază asta.
  7. risti6

    risti6 Junior Expert

    Bună seara! Astăzi,până şi Facebook a picat, iar dacă serverele B.P. au avut probleme,era de aşteptat să urmeze o perioadă de joc încărcat mai greoi. Cu riscul de a fi sancţionat, aş vrea să ţip şi eu, aşa cum faci dumneata, coleg fermier(apropo de caps). Nu mai schingiui limba română! Dacă tot vrei să scrii româneşte, foloseşte diacritice, dar în niciun caz nu folosi "â" la începutul cuvântului, chiar zgârie! Ce cuvânt e ăsta, "ancarca"?!? Cu scuzele necesare, vă doresc tuturor numai recolte bogate,baterii multe şi cât mai puţine ceasuri folosite, asta în ideea că aveţi toţi şurele pline. La mulţi ani, Farmerama!
    N.B. Mă bucur că,totuşi, bateriile pot fi oferite cadou gratuit,eu aşa avusesem impresia aseară, că se specificase că acestea nu vor putea fi dăruite gratis.
     
    Modificat ultima dată: 27 Ian 2015
  8. petrus701

    petrus701 Începător forum

    ne trebuie rabdare si moderatori calmi si totul va fi bine.
     
    popescudana42 și -katnik- apreciază asta.
  9. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Moderatorii chiar sunt calmi, desi eu va mai pacalesc uneori.:D Jucatorii trebuie sa fie calmi, pentru ca mai toate lucrurile la ferma au o explicatie si in cele din urma, o rezolvare. O seara buna! Daca mancati tort, treceti si pe la mine, ca sa nu trec eu pe la voi.:D
     
    popescudana42, -katnik-, Georgel72 și alți 11 apreciază asta.
  10. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    S-a revenit din fericire asupra acestui aspect, da.
     
    Modificat ultima dată: 27 Ian 2015
    popescudana42, -katnik-, fl_o1950 și alți 2 apreciază asta.
  11. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    O raza de bucurie cu fiecare event. Suntem copii atâta timp cât putem să ne mai jucăm, să ne bucurăm şi să zâmbim. La multi ani Farmerama!
     
    popescudana42, -katnik-, Georgel72 și alți 14 apreciază asta.
  12. alexsilviu11

    alexsilviu11 Avansat

    chronos ,atunci cand ceva nu merge bine ,te descarci pe cine iti este mai aproape (asta din cunostinta de cauza) si cum tu esti foarte activ pe forum ,le cam pica tuturor pe tine.deci ,fi tu intelegator ,raspunde-le cu calm si apoi isi vor da singuri seama unde au gresit. si eu am trecut prin asta si ii inteleg si pe ei ,iar tie multumim pentru raspunsurile prompte si clare
     
    -katnik-, misu_mama, Sirena11 și alți 2 apreciază asta.
  13. -MONA2010-

    -MONA2010- Novice forum

    La Multi Ani Farmerama! Respect pentru Chronos, Agaton, KOdar si ceilalti moderatori! Cu totii faceti lucruri minuntate... si imi sunteti foarte dragi :)... Multumesc pentru tot ce faceti pentru noi!!!
     
    popescudana42, -katnik-, Sirena11 și alți 6 apreciază asta.
  14. marianvaly6767

    marianvaly6767 Mogul forum

    Adevarat,dropul este fff slab ( chiar si dupa mantenanta, )totul merge greu----recoltare,plantare etc...si totul este facut cu toate functiile combinei.Daca o tine tot asa este ffff greu sa indeplinesti acest event.Insa tot inainte ,,Speranta este ultima"
     
    popescudana42, -katnik- și mariag98 apreciază asta.
  15. zeea

    zeea Scriitor în devenire

    dupa ce au fost probleme cu logarea,la mine s-a mai intrerupt si curentul cca.3 ore,s-au dus pe apa sambetei si gemul cu dovleac,si combina,oricum maine va fi iarasi poate om zi cu soare si frumos.Sa nu punem totul la suflet. LA MULTI ANI FARMERAMA SI FERMIERI
     
    popescudana42 și -katnik- apreciază asta.
  16. -anca2011-

    -anca2011- Începător forum

  17. foreverleana68

    foreverleana68 Expert forum

    la multi ani
     
  18. feli6767

    feli6767 Junior Expert

    La multi ani FARMERAMA si La multi ani dragi fermieri
     
  19. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    La multi ani Farmerama !!!
    La multi ani noua, tuturor fermierilor !!!
     
    popescudana42, -katnik-, Georgel72 și alți 7 apreciază asta.
  20. verarotar

    verarotar Începător forum

    LA MULTI ANI FARMERAMA! La multi ani,tuturor fermierilor!
     
    popescudana42, -katnik-, matusam și alți 3 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.