Aniversarea Farmerama - Teleportor - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 27 Ian 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. mari241000

    mari241000 Rutinat

    La multi ani farmerama,
     
    -katnik- și matusam apreciază asta.
  2. luminitamamamea

    luminitamamamea Novice forum

    multumesc frumos
     
    -katnik- apreciază asta.
  3. sammy_mih2

    sammy_mih2 Scriitor activ

    dupa ghinionul cu pc meu am reusit sa strang prima recolta si cu drop cu tot eeeeee am vreo 24 baterii este ceva nu dar sant hotarat sa fac cel putin 100\100 din misiune ce spuneti voi reusi?
     
  4. miriso3

    miriso3 Novice forum

    Nu cred
     
    -katnik- apreciază asta.
  5. sammy_mih2

    sammy_mih2 Scriitor activ

    deci .daca ar mai fi inca2- 3 jucatori care nu mi-ar acorda credit in a termina misiunea as terminao repede dar asa cum doar tu nu ma crezi o sa o termin mai greu un pic
     
    -katnik- și robert-adila apreciază asta.
  6. kris-ana80

    kris-ana80 Scriitor activ

    Binenteles ca poti reusi ;)daca esti activ . Au mai ramas 4 zile din event, deci timp este suficient. Succes!
     
    -katnik- și robert-adila apreciază asta.
  7. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    mult noroc sammy ...si eu cred ca vei termina misiunea este timp !!!
     
    -katnik-, roliana57 și matusam apreciază asta.
  8. birda64

    birda64 Novice forum

    este vreun cod daca tot aniversam farmerama?
     
    -katnik- și frumushika87 apreciază asta.
  9. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Cod legat de acest event nu este. Cod bonus legat de eventul anterior este: BIRDSEYESVIEW
     
    -katnik- și frumushika87 apreciază asta.
  10. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Mi se pare mie, sau eventurile sunt din ce in ce mai interesante?. Spun asta pentru ca a fost o perioada cand lucram de imi sareau capacele pentru o linie de vrej care ofera 850 PE !!!
     
    -katnik- și melizanda10 apreciază asta.
  11. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Pai si acum, cum este mai bine: cu capac sau fara capac?:D
     
    -katnik-, roliana57, matusam și alți 3 apreciază asta.
  12. amylor3

    amylor3 Începător forum

    xDxDcu capac sau fara,in orice caz LA MULTI ANI ,FARMERAMA SI LA MAI MARE !!!!
     
    -katnik-, ttteee, roliana57 și alți 2 apreciază asta.
  13. wing-girl

    wing-girl Începător forum

    Foarte frumos event-ul.
    La multi ani, Farmerama :)
     
  14. mariusica_t

    mariusica_t Începător forum

    buna. Cum fac sa primesc mai multe baterii? Rog raspuns:) LA MULTI ANI !!!
     
    -katnik- apreciază asta.
  15. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Sunt multe de spus: deblocarea runei Legenda Vie si introducerea celor doua cupe in acea runa iar cupele sa fie la un nivel cat mai mare; amplasarea a cat mai multe testoase Howie Donut pe terenuri (o testoasa Howie Donut ofera o sansa de drop in plus de 5% pe terenul pe care este amplasat); deblocarea runei Expert in bricolaj; activarea inainte de recoltare a celor doua linii de vrej care ofera sansa de 5% drop in plus la recoltare pe ferme si pe Insula Bahamarama; cultivarea unor plante cu timp mare de coacere si care ofera si multe PE la recoltare; amplasarea unor adaposturi sau extinderi atelier care ofera multe PE. Ca solutie de moment, poti cultiva peste noapte plante cu timp mare de coacere. In privinta celorlalte situatii, numai tu stii in ce situatie te incadrezi.
     
  16. annitascumpica

    annitascumpica Începător forum

    multumesc mult
     
    -katnik- apreciază asta.
  17. Gogoasa

    Gogoasa Mare-maestru forum

    Hello,

    Exista vreo posibilitate ca Nuca de Barbadaos sa ramina definitiv , in Bahamarama (sau ferma)? Arata tare dragut si mi-ar place sa ramina de tot.
     
    -katnik- și georg2503 apreciază asta.
  18. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Hello !

    Acest lucru inca nu se stie. Daca vor fi multi jucatori care vor cere acest lucru, exista posibilitatea ca dezvoltatorii sa aiba in vedere ramanerea in joc a acestei plante. Vom trai si vom vedea.
     
    -katnik-, georg2503 și ttteee apreciază asta.
  19. rremy74

    rremy74 Novice forum

    ma alatur si eu tuturor celor ce doresc "La multi ani!" tuturor fermierilor harnici si jocului Farmerama (dezvoltatorilor, evident).
    foarte interesant eventul, cam multe sarcini dar ... sanatosi sa fim, ca de lucru este berechet. niste stelute cred ca mergeau ca unse :D
     
    -katnik- și murat_anca apreciază asta.
  20. grasu_tul

    grasu_tul Scriitor în devenire

    Un drop de "poveste"! Am terminat plantele de event, dar acum mai am nevoie de 380 baterii.
    La multi ani si acum sa inceapa distractia, macar sa ne alegem cu ceva daca nu terminam eventul. Spor la joaca in continuare!
     
    -katnik- și roliana57 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.