Aniversarea Farmerama - Teleportor - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 27 Ian 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. frumushika87

    frumushika87 Novice forum

    La multi ani frumosi inainte Farmerama! :)

    Dupa atatia GG castigati sper sa vina si un event unde sa si ii cheltuim :p asta ca sa se continue farmecul .
    Spor in continuare la event tuturor jucatorilor!
     
    murat_anca, mariag98 și -katnik- apreciază asta.
  2. mihaelaAB1046

    mihaelaAB1046 Scriitor în devenire

    Pentru vrej,trebuie sa ai si un "tort saltaret",dela cele 4 misiuni nu scrie in FAQ de unde se obtine?
     
    -katnik- apreciază asta.
  3. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Eh, cum nu scrie? Binenteles ca scrie:

     
  4. anodekam100

    anodekam100 Începător forum

    La multi ani frumosi Farmerama ! am o mica problema nu mai imi apare dropul la recoltare
     
    -katnik- apreciază asta.
  5. Me-Anna

    Me-Anna Guest

    In ce sens ? Ca animatie sau nu ai drop deloc ?
     
    -katnik- apreciază asta.
  6. anodekam100

    anodekam100 Începător forum

    delo la toate parcelele 3 baterii atat fara sare cuie sau scanduri
     
    -katnik- apreciază asta.
  7. Me-Anna

    Me-Anna Guest

    Asta inseamna ca ai drop mic , nicidecum ca nu ai drop deloc . Depinde si ce plante ai avut pe acele parcele . Si mai ales ce intelegi prin "toate parcelele"
     
    -katnik- și _Chihuahua_ apreciază asta.
  8. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    La multi ani Farmerama !
     
    murat_anca, -katnik- și mariag98 apreciază asta.
  9. anodekam100

    anodekam100 Începător forum

    plante de event nuca pe toate plansele
     
    -katnik- apreciază asta.
  10. Ducele_Marius

    Ducele_Marius Novice forum

    Un event incantator. La multi ani Farmerama.
     
    -katnik- și mariag98 apreciază asta.
  11. Me-Anna

    Me-Anna Guest

    :) Cam greu de crezut ca de pe toate "plansele" cu planta de event de 8 ore ai obtinut doar 3 drop . Poate nu ai fost atent , sau poate a fost o eroare vizuala , daca ai cules foarte repede terenurile .
     
    -katnik- și _Chihuahua_ apreciază asta.
  12. risti6

    risti6 Junior Expert

    Buna seara! Si eu am observat asta, in urma recoltarii plantelor de event, iese doar drop de event. Am recoltat si manual, acelasi lucru, 4,5,max6 baterii, nici macar un cui.Am activate toate(linii vrej,legenda, cupe aproape max samd).
    Pentru grasu_tul , pune adaposturi colorate, iar cand ai vreo 2-3ore,pune gaini peste tot,cu ingrasamantul faci avere in astfel de momente, apoi pui iar colorate sau ateliere cu sh, e mai bine decat cu pomi, la animale ai dublu avantaj. Spor!
    Intrebare pentru moderatori: adaposturile misterioase miez de noapte,le pot amplasa pe teren si dupa terminarea eventului? Vin stolerele misterioase, pot obtine ceea ce ofera acel event sau doar ceea ce exista acum?
     
    -katnik- apreciază asta.
  13. Me-Anna

    Me-Anna Guest

    Buna seara . Cu siguranta au fost fie cazuri izolate , fie o eroare de afisaj . Plantele de event ofera orice tip de drop .
    Cat despre stolere , din experienta proprie , ele vor oferi adaposturile care sunt valabile in momentul amplasarii lor pe teren .
     
    -katnik- apreciază asta.
  14. risti6

    risti6 Junior Expert

    Multumesc frumos, poate au fost cazuri izolate, nu mai am cum sa stiu, pentru ca am terminat cu plantele de event. Despre stolere, am intrebat deoarece am patit-o cu puietii de la care ma asteptam sa iau kiwi, dar acei puieti de la benzi desenate au fost considerati "bonus" si nu puteau oferi puietul misterios de moment.Si sper ca aceste "miez de noapte" nu vor da doar xl sau xxl la ceea ce avem, ci si adaposturi rare. O noapte buna!
     
    -katnik- apreciază asta.
  15. mariusica_t

    mariusica_t Începător forum

    Buna, as vrea stiu de ce la ineputul eventului am primit mai multe baterii iar acum din ce in ce mai greu le adun cu toate ca mi-am activat "expert in bricolaj"
     
    -katnik- apreciază asta.
  16. cristina-violeta05

    cristina-violeta05 Maestru forum

    Sunt foarte nemulțumită de baterii. Nu țin minte un event cu un drop așa slab. Nu știu eu sigur cum se acordă drop-ul, dar la peste 40 de pomi, cu aproape 200 de pp fiecare, am primit vreo 7 baterii.
     
    -katnik- apreciază asta.
  17. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Poate ai avut alte plante la inceput la prima recoltare.

    Buna ziua! Stiu eu cel putin un event cu un drop mai "scump la vedere": eventul unde s-a oferit ca recompensa extinderea atelier de la ratoni: Fabrica de masti.
     
    -katnik-, kris-ana80, Agro80 şi o altă persoană apreciază asta.
  18. sammy_mih2

    sammy_mih2 Scriitor activ

    mai mai mai ma cam speriati pe mine cu dropul asta asa greu este eu am inceput tarziu misiunea am avut pc defect,mi-a cazut netul vreo 8 ore .oare o sa reusesc sa termin?
     
    -katnik- apreciază asta.
  19. miriso3

    miriso3 Novice forum

    Nu cred :p
     
    -katnik- apreciază asta.
  20. cristina-violeta05

    cristina-violeta05 Maestru forum

    :)) Acel event mi s-a părut greu, și nu l-am făcut ;P. Tare greu am găsit la schimb fabrica de măști...
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.