Feedback As în pilotaj!

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 23 Iun 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest event?

Sondaj închis pe 30 Iun 2020.
  1. Îmi place

    67,1%
  2. Mi-e indiferent

    14,1%
  3. Nu-mi place

    18,8%
  1. camila560

    camila560 Novice forum

    Amplasat pe teren,upgradat si apoi pe vrej
     
    davidsiirina08, -iulia1992-, Adana71 și alți 9 apreciază asta.
  2. petra2172

    petra2172 Rutinat

    Final de event si la mine. Din pacate abia la cursa 5 am folosit biocombustibilul de lux , pana atunci n-am stiut sigur daca pot sa fac atatea plante din cauza programului meu.E foarte bine si asa !
     
    davidsiirina08, -iulia1992-, Adana71 și alți 9 apreciază asta.
  3. jasmine_03

    jasmine_03 Locuitor permanent

    Tocmai am aterizat și eu pe linia de vrej. :D
    Mi-a plăcut mult de tot să zbor cu avionul. Roata norocului a fost extrem de generoasă cu mine, așa că am avut parte de cinci curse ,,perfecte”. Am luat majoritatea premiilor ,,la dublu”. Mult spor tuturor celor celor care încă mai sunt în aer!
     
    davidsiirina08, petra2172, MicuNicu și alți 10 apreciază asta.
  4. paulici_01

    paulici_01 Conte forum

    Event finalizat ! spor celor vare mai au de cultivat si de zburat !
     
  5. deidei87

    deidei87 Novice forum

    Inca o recolta si gata!!!
     
  6. -katnik-

    -katnik- Comisar forum

    Event finalizat !
    Vot pozitiv!
    Spor tuturor fermierilor !
    Ferma - lvl.220 , Bahamarama - lvl.510 .
    Brutar - , Confiturier - ,Spa Bahami - , Florar - ,Alchimist - lvl 5.
    Piata nr.39.
     
  7. Am terminat si eu aseara eventul, mi-a placut, mi-am ales si obtinut ce mi-am dorit din recompense, nu am avut o oaste de broscute(doar una), deci dropul foarte bun din planta de event, nu am folosit calcule cu ce voi macina, pur si simplu la intamplare, nu am folosit nici un bonus ( nu am avut aceast noroc de la roata de nu mai stiu cand) , am folosit doar apa si ingrasamant pe parcele mici ( in primele doua recoltari la inceput am folosit SC si SZ pentru inmultirea plantei de event, pe parcele mari) .Asa ca, se poate cand vrei, dar sa fie cel putin doua terenuri(ca acum). Bafta celor care inca mai zboara !
     
  8. maya_darius

    maya_darius Novice forum

    +buna ziua am si eu o intrebare de ce nu pot aplica vrejul ca eventu lam terminat de ieri va multumesc
     
  9. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Poate nu ai completat linia de vrej cu itemi?
    Plus ca, itemul de la event trebuie intai upgradat (adica il asezi pe teren, ii pui upgrade-urile) si abia apoi pus in vrej.
    Bafta!
     
    giuly1969, jasmine_03, petra2172 și alți 4 apreciază asta.
  10. maya_darius

    maya_darius Novice forum

    mltumes frumos pentru raspuns
     
  11. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Salut ! Frumos event, nu m-am grabit deloc asa ca deabia acum l-am terminat...Am dublat in nestire, cred ca dublam aproape tot daca aveam si un pic de noroc la roata...Creitarii i-am dublat, SH am dublat-o, tichetele de petrecere dublate, ba si tichetele normale dublate, lazile (de creaturi, de pomi si adaposturi, si nu mai tin minte care) dublate, ad-urile minune dublate...Am calculat doar de la jumatatea cursei 4, mi-a fost frica ca daca mai dublez mult raman fara combustibil...
    Costisitor tare combustibilul de lux, dar m-am ales cu ceva, cateva sute de creitari, de SH, si cine mai tine minte altele...
    Votul, pozitiv, evident.
    Nu mai pun poza, mi-e lene sa caut vrejul, el stie unde s-a dus...Si l-am si recoltat...
     
    giuly1969, jasmine_03, petra2172 și alți 8 apreciază asta.
  12. isa33br

    isa33br Novice forum

    Event foarte frumos, dar nu l-am terminat, ca multe altele in trecut. Prea multe plante, din pacate....