Feedback Aventură dulce

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 6 Aug 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 13 Aug 2019.
  1. Îmi place

    63,7%
  2. Mi-e indiferent

    9,7%
  3. Nu-mi place

    26,5%
  1. mara62

    mara62 Conte forum

    Event finalizat
     
    ioanagirl94, Criselt, donnadmn și alți 10 apreciază asta.
  2. nycola70

    nycola70 Cunoscător forum

    Event finalizat de aseara.
    Spor celor ce mai au de lucru.
     
    ioanagirl94, Criselt, donnadmn și alți 9 apreciază asta.
  3. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Ma uit un pic stramb...M-am chinuit pentru mia aia de picaturi si m-am ales cu 20 SH si cu un panda rosu portocaliu...Mai bine luam puietii, acolo de obicei am mai mult noroc. Poate reusesc cele 475 picaturi necesare pentru finalizare integrala...Sa fie la voi mai multa bafta!
     
    ioanagirl94, Criselt, donnadmn și alți 9 apreciază asta.
  4. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Mai am nevoie de 506 capsule cu apa.
    Mai sunt 21 de ore!
    Deja pe terenurile continentale plantez planta de event.
    Din primele 10 parcele recoltate am primit 4 capsule cu apa.
    Mult spor celor ca mine!

    Felicitari tuturor!
     
    ioanagirl94, Criselt, donnadmn și alți 9 apreciază asta.
  5. sandokanlord

    sandokanlord Baron forum

    2 ture de dalie portocalie drop de peste 800 de capsule asa ca am terminat fara stres
     
    ioanagirl94, Criselt, donnadmn și alți 6 apreciază asta.
  6. dulcica1970

    dulcica1970 Supervizor forum

    Buna seara tuturor ! Mai am nevoie de 380 capsule de apa si termin si eu eventul ! De data aceasta mi-a suras norocul ! Am primit pentru cele 1000 de capsule donate 20 MM si o lada 3XL cu unelte. Felicitari celor care au resusit sa termine si mult noroc la drop celor care inca lucreaza pe ultima suta de metri !!!
     
    ioanagirl94, Criselt, donnadmn și alți 8 apreciază asta.
  7. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Buna seara. Ma inscriu si eu printre cei care trag pe ultima suta de metri...211capsule ma despart de finalizare integrala. Intr-o ora ma lamuresc daca pot, cand culeg campurile (mici) full cu paie spiralate. Bafta intarziatilor, saracuti in Howie, dar care nu renunta.
    Update: Dupa cules au mai ramas de strans 115. Cam la limita, dar sunt sanse. Spor si voua si noapte buna.

    Update2: Buna dimineata si o zi frumoasa sa aveti. Am incheiat campania, multumita ajutorului primit. M-am trezit dimineata 'inundat', un caz rar pentru care multumesc. Si nu au fost vecinii de vina...Spor celor in nevoie, felicitari celor care au reusit, bafta la obtinut soiuri rare, animale deosebite. Daca cineva mai are nevoie, sa spuna aici, mi-au ramas cadouri nefolosite.
     
    Modificat ultima dată: 13 Aug 2019
    ioanagirl94, Criselt, donnadmn și alți 7 apreciază asta.
  8. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Event finalizat in totalitate!
    Nu am deschis lazile.
    Felicitari tuturor!
     
    ioanagirl94, matusam, Criselt și alți 8 apreciază asta.
  9. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Eu am uitat de event si n-am mai predat la ultimele 2 sarcini. Ceea ce demonstreaza ce relaxant e concediul.
     
    ioanagirl94, Criselt, donnadmn și alți 5 apreciază asta.