Aventură montană - Discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Adelina40, 28 Sep 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Flaxys

    Flaxys Scriitor în devenire

    • Fiecare Coral roșu rămas în Șură după încheierea eventului va fi transformat în 4 PE și 3 GG.
    • Intrebarea mea este, daca culeg coralul dupa 2 zile mai primesc ceva ?
     
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Raspunsul este, ca nu ai cum sa culegi coralul dupa 2 zile de la coacere sau de la terminarea evenimentului. La 24 de ore de la coacere apar buruienile si nu cred ca ai modul de vacanta activat. Trebuie sa le culegi oricum pana se face convertirea iar convertirea se face cam a doua zi dupa incheierea evenimentului, deci, cam la 24 de ore, nu 48 de ore.
     
    jagarella și matusam apreciază asta.
  3. copilrau59

    copilrau59 Începător forum

    Buna ziua,
    Nu gasesc doi itemi din cei castigati la event.... ,,Sirena Varsoviei" si ,,Steag Polonia" . Ce trebuie sa fac? Multumesc anticipat!
     
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Sunt multe de facut. De cautat cu atentie in Inventar, de cautat cu atentie in Parc, in Insula Comorii sau pe unul din terenuri, de cautat, sa nu cumva sa ii fi amplasat pe vreo linie de vrej generala, unde poti amplasa diversi itemi si nu in ultimul rand, sa nu cumva sa ii fi daruit sau schimbat pe durata minievenimentului Daruieste si Comercializeaza. Nu ai fi primul jucator care a facut ceva cu un articol, dar nu mai stie ce.;)
     
    donnadmn apreciază asta.
  5. igrama

    igrama Novice forum

    Super Event!
     
    -ciocollate- apreciază asta.
  6. fermier1966

    fermier1966 Novice forum

    Interesant eventul, pe de o parte m-a intristat ca nu pot face sarcinile care necesita level mare, pe de alta parte ma ambitioneaza sa ajung la level mare. Astept si dau bice

    Am castigat si eu un item si ma bucur de el.
     
    bobocvali11, Ambra., georg2503 și alți 6 apreciază asta.
  7. acer2013

    acer2013 Începător forum

    Am facut o mare greseala,,,,,,,am pus toate itemele pe Bahamarama iar acum nu pot sa le pun pe linia de vrej. Stie cineva sa ma ajute ?
     
  8. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Pai demoleaza-le si vor ajunge in Inventar. Apoi le poti amplasa pe linia de vrej.
     
  9. VecheaMonica

    VecheaMonica Locuitor permanent

    Linia de vrej ai obtinut-o de la Event?
     
    donnadmn și marianvaly6767 apreciază asta.
  10. marianvaly6767

    marianvaly6767 Mogul forum

    Un event reusit,insa, depinde de nivelul fiecarui jucator.Una este sa joci de un an sau doi si alta este sa ai patru-cinci ani si un nivel mare si anumite performante( in drop ),inclusiv experienta unui fermier.Treaba este sa mergem inainte sa iubim acest joc precum am dori sa avem o ferma a noastra. Spor la farmerit si sa na scriem la urmatorul event.
     
  11. acer2013

    acer2013 Începător forum

    Buna seara ! Nu le pot demola ca sa ajunga in inventar......nu merge, apoi stiu sa le pun pe linia de vrej.
     
    marianvaly6767 apreciază asta.
  12. marianvaly6767

    marianvaly6767 Mogul forum

    Imposibil ca un item sa nu fie,, demolat'',poate nu te induri de punctele(PET) aferente.Altfel cum se poate explica momentul cand demolezi un adapost sau un pom si i-l gasesti inventar.
     
  13. acer2013

    acer2013 Începător forum

    Multumesc de raspuns , dar am rezolvat problema......
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.