Bâlciul lui Renzo - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 16 Iun 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Binenteles, iti poti debloca Brutaria cu acel slot fara nici o problema.
     
    craciun01, flaviaungureanu și sdelasakin apreciază asta.
  2. ardentlove

    ardentlove Talent de excepţie

    Buna ziua,

    O intrebare care ma framinta: ieri cind a inceput Renzo, am vazut ca aveam 10 tichete, pe care nu le-am jucat, le-am lasat pt azi. Si in dimineata asta cind am vrut sa le joc, am observat ca tot 10 tichete aveam. Si gindesc nu trebuia sa am cu 4 in plus - adica 14 tichete? Asa cum era , de fapt jocul? In prima zi 10, si pe urma cite 4, in fiece zi.
    Multumesc
     
    Ursoaica apreciază asta.
  3. Regele_Tastaturii

    Regele_Tastaturii Novice forum

    Hello,

    Hei prieteni! Ce ma sfatuiti sa iau de la Magazinul cu Oferte al lui Renzo? Am adunat 1010 jetoane in total, si nu stiu ce sa imi iau! Sloturile nu ma prea incinta..., oul de dragon (ar fi frumos), dar intru pe ferma, doar cind imi aduc aminte, nu tot timpul...
    Astept un sfat, ceva. Daca puteti si doriti.
     
    Ursoaica și robert-adila apreciază asta.
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Te-as sfatui sa trimiti un tichet la serviciul suport pentru verificari. In urma verificarilor vei primi un raspuns, iar daca sunt probleme se vor transmite mai departe. Cu mai mult de atat, in forum nu poti fi ajutat(a).

    Buna ziua! Grea intrebare ai adresat, caci fiecare jucator vede un premiu util in felul sau adaptat la activitatea sa in joc, cum ai spus si tu. Daca tot nu prea intri asa des pe cont sa te joci, poti alege bananele aurii, poti alege un cupon pentru combina, poti alege super hrana caci tot urmeaza repoducerea magarilor sau poti pastra jetoanele, iar pe viitor, daca se vor mai schimba din premii poate iti poti alege ceva atunci care sa iti fie util tie. Ultimul cuvant tot tie trebuie sa iti apartina in aceasta alegere.
     
  5. Zbanga-Zbinghi

    Zbanga-Zbinghi Novice forum

    Salutare,

    De ce dureaza Renzo doar pina azi la 15,00? Si cind va veni "oficial" pentru mai mult timp? Imi place mult, mult, mult sa ma joc Renzo.
     
    Ursoaica apreciază asta.
  6. Regele_Tastaturii

    Regele_Tastaturii Novice forum

    Buna ziua,

    Buna idee mi-ai dat Chronos! Cred ca pentru moment am sa aleg Banalele Aurii si Cuponul de Combina de 48 Ore. Si cred ca si Piersicul XXL ar fi o varianta - zic eu. Tu ce spui? Aleg bine?
    Sa auzim doar de bine.
     
    Ursoaica, robert-adila și giuly1969 apreciază asta.
  7. Chronos

    Chronos Guest

    Orice alegere poate fi buna. Nu imi pot asuma un sfat pe care sa il urmezi cu sfintenie. Alegerea este buna zic eu, bananele aurii te ajuta, caci daca joci rar, logic joci rar si pe insula si avansezi greu si obtii banane aurii mai greu, piersicul xxl este si el util si impunator pe ferma, cuponul iti poate fi util si tie ca si oricarui jucator pe durata unui event . De asemeni, daca te vei implica in reproducerea magarilor si super hrana iti poate fi utila, desi o poti si macina. Totul depinde de tine, daca merita sa consumi jetoanele si in rest totul este bine. Important este sa iti placa si sa iti fie util ceea ce doresti sa achizitionezi ca premii de la Balciul lui Renzo.
     
  8. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    Multumesc frumos pentru raspunsuri Cronos. :)
     
    robert-adila și giuly1969 apreciază asta.
  9. wookeezz

    wookeezz Novice forum

    ce face oul de dragon? 500 PE apoi 20% PE pentru 20 minute si atata?
     
  10. ~Tina221994~

    ~Tina221994~ Guest

    Buna ziua,

    AICI gasesti toate detaliile despre dragonul domestic, respectiv ce ofera dupa perioada de eclozare.
     
  11. wookeezz

    wookeezz Novice forum

    daca am inteles bine la fiecare 10 ore imi da acel bonus de 20% pentru 20 de minute?

    Edit (~Tina221994~) Intocmai. O zi buna in continuare.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 17 Noi 2014
    robert-adila apreciază asta.
  12. Shogunul

    Shogunul Începător forum

    Buna ziua
    Nu stiu daca este un bug, o eroare, dar eu nu am primit nici un bilet, am in schimb 10 jetoane. Ce sa fac?
     
  13. DaNNuTT

    DaNNuTT Junior Expert

    Buna ziua,

    Am si eu o intrebare, vom mai primi tichete sau trebuie doar sa le cumparam??
    Multumesc.
     
  14. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! In prima zi de balci, la logare, primesti 10 tichete, apoi zilnic pe durata evventului, cate 4.

    Buna ziua! Ca sa evitam alte confuzii si discutii, poti trimite un tichet la serviciul suport si vei fi lamurit. Daca este sa ma intrebi pe mine, ai primit probabil cele 10 tichete, dar undeva este o confuzie, insa serviciul suport te poate lamuri.
     
    Modificat ultima dată: 17 Noi 2014
  15. .Vlady_V.

    .Vlady_V. Pretendent

    Salut!
    Sunt foarte incantat, pentru ca acum la aceasta editie, la cartite se ofera 20 de jetoane si nu 10 daca obtin 1.500 puncte, ceea ce imi iese mai mereu. Am vazut ca si la ciocan sunt 20 de jetoane si nu 10. Iar la cufar sunt 75 in loc de 300-100 la scor maxim. xD:pPersonal vreau sa multumesc pentru acest lucru. :D Eu sunt mare fan la cartita. Imi pare rau pentru cei de la cufar, stiu ca aveau alogritmi si faceau mereu scor maxim, probabil de asta s-au schimbat valorile. :sleepy:
     
    -steaua2009- și stef85600 apreciază asta.
  16. crionline

    crionline Novice forum

    Buna seara,

    Am luat "slot de constructie in cartierul mestesugaresc". Va rog, cum pot construi cea de a doua meserie ?
    Multumesc !
     
  17. enuka

    enuka Novice forum

    Am achizitionat cu 1250 de jetoane, slotul mestesugaresc, dar nu pot lua gratuit confiturieria. Aveam deblocata doar brutaria. Ce se intampla?
     
  18. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Efectueaza o relogare in joc si apoi du-te in Cartierul Mestesugaresc si activeaza Confitureria.
     
    -steaua2009- și enuka apreciază asta.
  19. crionline

    crionline Novice forum

    multumesc !
     
  20. enuka

    enuka Novice forum

    Multumesc mult.

    Edit (Chronos): cu mare drag. O seara frumoasa! Am raspuns doar pentru acest cont.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.